Gwiazdy obiecują Koziorożcom dramatyczną zmianę w październiku. Ostatnio Twoje życie było wypełnione dużym stresem, więc teraz jest czas, aby odłożyć wszystko na półki i wyznaczać cele bez rozpraszania się drobiazgami.

Horoskop kariery na październik 2021 roku

Kot Nikifor jest niegrzeczny: wyraża się niezręcznie, kłóci się z gospodyni

Aktywność zawodowa Koziorożców będzie na wysokim poziomie - będziesz musiał rozwiązać dużą liczbę zadań roboczych. Astrologowie uważają, że aby być bardziej efektywnym, musisz dokładnie przeanalizować swoje działania i wprowadzić pewne poprawki.

Od 1 do 12 października szczęście powróci do tych przedstawicieli znaku, których praca nie jest związana z podróżami. Osiedliwszy się w jednym miejscu, będziesz w stanie osiągnąć pożądane rezultaty. Co więcej, cała pierwsza dekada października będzie naznaczona pomocą kolegów i kierownictwa.

Popularne wiadomości teraz

Edyta z programu "Królowe życia" jest nie do poznania

Paulla wyznała prawdę o ciąży. Takich słów nikt się nie spodziewał

Najbardziej zazdrosne znaki zodiaku

Smutne wieści z domu Kasi Cichopek. Opowiedziała o chorobie swoich dzieci

Drugi tydzień miesiąca obudzi w tobie lidera, zwłaszcza jeśli naprawdę zajmujesz taką pozycję. Koziorożce będą musiały przypominać pracownikom o ich obowiązkach, partnerom - o ustaleniach. Nie przejmuj się ich reakcjami – wpływ Saturna zwiększy autorytet w oczach kolegów.

Koniec miesiąca to najlepszy czas na podsumowanie i introspekcję. Gwiazdy ostrzegają, że możliwe są nieprzewidziane wydatki, więc staraj się kontrolować sytuację.

Horoskop miłości na październik 2021 roku

Samotni przedstawiciele znaku ziemi mają wszelkie szanse na rozpoczęcie romansu, choćby po to, by przestać się zamykać i wybrać samotność zamiast socjalizacji. Pomimo zaangażowania gwiazd, związek, który rozpoczął się przed 12-tym dniem, nie zapowiada się długoterminowo.

Koziorożce, które są już w związku, będą chciały dowiedzieć się, czy idą w tym samym kierunku ze swoim partnerem. Jeśli jesteś zdeterminowany, to od 20 października możesz zacząć odkrywać pozycję ukochanej osoby. Astrologowie uważają, że lepiej wyjaśnić, nawet jeśli grozi to pęknięciem, niż żyć we mgle.

Członkowie rodziny znaku spędzą dużo, zwłaszcza od 7 do 18 października ze względu na wpływ Merkurego. Pamiętaj, że życie jest nieprzewidywalne, czasem marnotrawstwo jest konieczne.

Cztery najbardziej przebiegłe znaki zodiaku: przydadzą się w każdej sytuacji

Horoskop zdrowia na październik 2021 roku

W pierwszej dekadzie miesiąca możliwe jest pojawienie się nieuzasadnionych lęków z powodu niestabilnego stanu emocjonalnego. Zaburzenia snu, koszmary senne, niepokój i inne przejawy nieprawidłowego funkcjonowania organizmu mogą wystąpić z powodu nadmiernego zaangażowania w życie społeczne. Staraj się przestać oglądać wiadomości i komunikować się z negatywnymi ludźmi.

Od 13 do 19 października gwiazdy radzą zrobić sobie zęby. Jeśli od dawna planujesz wizytę u dentysty, to druga połowa miesiąca to najlepszy czas. Ponadto 13 października jest idealny na zabiegi, a 17 i 18 na zabiegi kosmetyczne.

Ostatnie dwa tygodnie miesiąca będą najkorzystniejsze - poprawi się zdrowie, a także stan wewnętrzny. Jednak ze względu na negatywny wpływ Marsa możesz czasem eksplodować gniewnymi tyradami, więc staraj się trzymać w ryzach - inni nie są winni twoich wahań nastrojów.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

 

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana