Człowiek z tej konstelacji jest przyzwyczajony do robienia wszystkiego perfekcyjnie, do doskonalenia każdego powierzonego mu procesu.

Horoskop dla Koziorożca na październik: przewidywanie gwiazd w miłości, zdrowiu i karierze

Z tego powodu przedstawiciele Merkurego to utalentowani wykonawcy, asystenci i pierwsi zastępcy. Ale lepiej, aby osoba z żywiołu ziemi spędzała energię w pracy, ponieważ Panna w domu jest bardzo skrupulatnym i wybrednym członkiem rodziny i lepiej nie powierzać mu niektórych obowiązków domowych, jeśli to robisz nie chce później utonąć w strumieniu jego wyrzutów i roszczeń.

1. Sprzątanie domu

Panna wszędzie i we wszystkim kocha porządek, stara się doprowadzić chaos do harmonii. To przydatna umiejętność w miejscu pracy, ale w domu perfekcjonizm jest bardziej problematyczny niż dobry. Jeśli przedstawiciel elementu ziemi sprząta dom, reszta domowników nie wyjdzie. Kobieta z Panny znajdzie coś dla siebie, aby nikt nie siedział bezczynnie. Ponadto ona sama będzie uważnie monitorować wynik i hojnie udzielać krytycznych porad. Nic dziwnego, że po kilku godzinach sprzątanie przerodzi się w konflikt, podczas którego wszyscy będą się kłócić.

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Dąbrowska w blond włosach! Aktorka przeszła ogromną metamorfozę

Wpadka w porannym programie telewizyjnym. To się mogło źle skończyć

Ewa Farna zachwyca coraz szczuplejszą sylwetką. Wcisnęła się w rozmiar 36

Tym znakom zodiaku towarzyszyć będzie szczęście w 2022 roku

Chcąc zachować spokój w rodzinie nie należy powierzać sprzątania Pannie, przejmować główne obowiązki domowników. I niech człowiek tego znaku zodiaku uświadomi sobie swój talent organizatora na polu zawodowym.

2. Dekoracja na święta

Pomimo tego, że wśród przedstawicieli tej konstelacji jest wielu utalentowanych artystów, w większości Panny nie są szczególnie kreatywne. Łatwiej im coś zrobić, gdy są jasne zadania i terminy, gdy jest zadanie techniczne lub pełna wizja efektu końcowego. Z tego powodu podopiecznemu Merkurego trudno jest coś udekorować.

Pannie trudno sobie wyobrazić, jak będzie wyglądał efekt końcowy, a jeszcze trudniej samemu wybrać, co i jak najlepiej zrobić, aby wyglądał pięknie. Brak konkretów pogrąży przedstawiciela Ziemi w nerwowości. Dlatego jeśli nie chcesz doprowadzać dziewczyny do histerii przed wakacjami, nie proś jej o udekorowanie mieszkania lub stworzenie ciekawego projektu.

3. Oczyszczenie mieszkania

Panna w domu stara się utrzymać idealny porządek, ale jednocześnie jest dość sentymentalna i trzyma stare rzeczy gdzieś w szafie lub szafie. Nie ma z nich żadnej praktycznej korzyści, ale przedstawiciel elementu ziemskiego nie podnosi ręki, by wyrzucić coś, co kiedyś było drogie lub pozostawiło miłe wspomnienia.

Z tego powodu oddział Merkurego nie jest najlepszym pomocnikiem w bałaganie mieszkania. Będzie starał się na wszelkie sposoby, aby drobiazgi drogie jego sercu pozostawił w domu. W rezultacie takie sprzątanie nie przyniesie rezultatu: stare rzeczy po prostu przeniosą się z miejsca na miejsce i będą równie dobrze leżeć na półce jeszcze przez wiele lat.

Książę Harry i Meghan Markle wywołali skandal w nowojorskim hotelu

4. Gotowanie żywności

Pomimo tego, że Panna stara się przejąć wszystkie prace domowe, lepiej chronić osobę o tym znaku zodiaku przed gotowaniem. I wcale nie chodzi o to, że oddział Merkurego zrobi to źle. Nie, postara się przygotować doskonałe posiłki. Problem polega na tym, że Panna pasjonuje się pomysłami na zdrowe odżywianie i czasami daje się ponieść emocjom.

Osoba z tej konstelacji może stosować się do wegetarianizmu lub promować przerywany post. Nie ma w tym nic złego, o ile dotyczy to tylko Panny, ale kiedy cała rodzina zamiast obfitych dań mięsnych zaczyna jeść puste sałatki z zieleniny, czas na alarm. Dlatego lepiej wziąć na siebie przygotowanie jedzenia, a przedstawicielowi żywiołu ziemi zostawić inne obowiązki, np. zmywanie naczyń po posiłku.

5. Utrzymanie rodzinnego budżetu

Człowiek Ziemski jest wyrachowany i odpowiedzialny, dlatego często to jemu powierza się utrzymanie rodzinnego budżetu. To dobra opcja, jeśli rodzina musi zaoszczędzić pieniądze na coś globalnego. Ale w zwykłym życiu podopieczny Merkurego, który jest właścicielem portfela, zamienia się w prawdziwego zrzęda.

Dotyczy to zwłaszcza mężczyzny z tej konstelacji: taki małżonek jest zbyt oszczędny, zabrania żonie kupowania przyjemnych drobiazgów, oszczędza na zabiegach kosmetycznych, trudno wybić z niego dodatkowy grosz. Dlatego lepiej pozwolić mężowi Panny zająć się naprawami w domu, a druga połowa to budżet rodzinny.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational