Nie ostatnią rolę w tym odgrywa czas, w którym się urodziła.

Październik będzie miesiącem zmian dla pięciu znaków zodiaku: czeka na nich wielkie szczęście

Oczywiście są wyjątki, ale astrologowie już dawno zauważyli, że niektórzy członkowie kręgu zodiakalnego cenią czystość i wygodę, dlatego uwielbiają wprowadzać porządek, podczas gdy inni łatwo znoszą chaos i zgiełk.

Panna (22.08 - 23.09)

Panny słusznie można nazwać najporządniejszym znakiem zodiaku – w domu, w którym mieszkają, nie ma kurzu, więc tam można – dosłownie – jeść z podłogi. W ich szafach - zarówno kuchennych, jak i na ubrania - panuje idealny porządek: wszystko jest ułożone, ułożone i zawieszone na gamie, a minimalną ilość czasu poświęca się na szukanie niezbędnej rzeczy.

Popularne wiadomości teraz

„Harry został wydziedziczony przez ojca”: Karol przekaże londyński dom synowi księżnej Katarzyny

„Spotkałam miłość swojego życia”: jak wygląda i żyje najbardziej włochata dziewczyna na świecie (ZDJĘCIA)

Emocjonalny spór między małą dziewczynką a jej ojcem. Mamy nadzieję, że wszystko zrozumiał

Tygrys Wodny przynosi dobrobyt: pięć znaków zodiaku czeka fantastyczny rok

Bez względu na to, jak bardzo zajęci są przedstawiciele znaku, zawsze znajdą czas na posprzątanie, w dodatku umyć i posprzątać dom nie powierzchownie, ale dokładnie, sięgając w najdalsze zakamarki, dlatego wolą myć podłogę ręcznie niż mop - nawet najmodniejszy i nowoczesny.

W domu Panny nie można znaleźć zepsutych sprzętów, zepsutych naczyń czy podartych rzeczy - utrzymują wszystko w idealnym stanie.

Rak (22.06 - 22.07)

Raki zawdzięcza swojemu porozumieniu schludność i porządek. We wszystkich okolicznościach życia stawiają na pierwszym miejscu rodzinę, co oznacza wygodę i porządek – ich bliscy, jak wierzą, zasługują na życie w najlepszych warunkach.

A czystość odgrywa tu dużą rolę – w błocie i kurzu trudno czuć się komfortowo. Aby osiągnąć swój cel - uporządkować - przedstawiciele znaku są gotowi do wszelkich poświęceń: tak, jeśli w nocy dowiedzą się, że ich pościel nie jest wystarczająco biała, będą prać do rana, aż osiągną pożądany rezultat. I nie ma znaczenia, że ​​następnego dnia Raki dosłownie spadną z nóg, najważniejsze jest to, że będą zadowoleni z tego, co zrobili.

Legendarne supermodelki lat 90.: jak wyglądają teraz. Zdjęcia

Byk (21.04 - 21.05)

Byki są niegrzeczne z powodu własnej pasji do komfortu: lubią odpoczywać jak członkowie rodziny królewskiej, a w źle oczyszczonym domu przedstawiciele znaku po prostu nie dostaną przyjemności, której szukają. Dlatego nigdy nie pójdą spać, dopóki nie wyliżą swojego domu – dosłownie: nie myją podłogi, nie odkurzają wszystkich twardych i miękkich powierzchni, nie aktualizują tekstyliów i odpowiednio przewietrzają pomieszczenie, aby uniknąć nieprzyjemnych „zapachów” – np. smażona ryba, zjełczały olej lub popiół z papierosów w popielniczce - bez śladu. I dopiero gdy wszystko wokół zacznie błyszczeć czystością, a powietrze w domu będzie świeże i przyjemnie pachnieć, mogą się wreszcie zrelaksować i odprężyć.

Koziorożec (22.12 - 20.01)

Koziorożce z definicji nie są miłośnikami czystości: pasjonując się swoją pracą, przedstawiciele najbardziej pracowitego - i najbardziej pracoholicznego - znaku zodiaku mogą nie zwracać uwagi na to, co ich otacza. Bałagan? To nie jest przerażające, najważniejsze, że w ich pracy wszystko zostało zaaranżowane i utrzymane w idealnym stanie.

Ale jak tylko zdenerwujesz się w domu lub w pracy, zaczyna przeszkadzać w wykonywaniu obowiązków zawodowych, biorą do ręki mop i szmatę. System Koziorożca wprowadzany jest konsekwentnie i metodycznie, bez pośpiechu od lekcji do lekcji i systematycznie krążąc po wszystkich pokojach, aż mieszkanie stanie się wzorem czystości i porządku, a potem na chwilę - do następnego razu - znowu zapomnisz o czystości.

Waga (24.09 - 23.10)

Waga bywa czysta ze względu na wrodzoną pasję do piękna, nic dziwnego, że brudne naczynia w zlewie, rzeczy porozrzucane po całym domu czy brudne szyby w oknach wpływają na ich zmysł estetyczny. Dlatego są kapryśne, by tak rzec, mimowolnie: ich celem jest doprowadzenie otaczającej przestrzeni do doskonałej harmonii, co ich zdaniem bez czystości i porządku jest niemożliwe.

Nic dziwnego, że w domu Wagi w idealnym stanie zachowane są dzieła sztuki – często bardzo drogie, które kolekcjonują przez całe życie. Przedstawiciele znaku podejmują się sprzątania bez większych chęci – nie lubią brudzić sobie rąk, ale kiedy zaczynają sprzątać, nie przestają, dopóki nie zetrzą ostatniej drobinki kurzu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational