Pomaga nie tylko kształtować sylwetkę, ale także odnaleźć równowagę psychiczną.

Październik będzie miesiącem zmian dla pięciu znaków zodiaku: czeka na nich wielkie szczęście

Istnieje wiele rodzajów jogi i możesz wybrać właściwą według znaku zodiaku.

Baran - gorąca joga

Zajęcia odbywają się w pomieszczeniu o dużej wilgotności, w którym temperatura powietrza dochodzi do 40 stopni. W takich warunkach organizm znacznie szybciej się rozgrzewa, co zmniejsza ryzyko kontuzji i zwiększa możliwości organizmu. Ponieważ Baran jest bardzo energicznym znakiem zodiaku, uwielbia rzucać wyzwania sobie i innym, na pewno spodoba mu się ten trening „na granicy”.

Popularne wiadomości teraz

Ciało studentki znaleziono na balkonie. Już wiadomo, co się stało

Marta Manowska i Rafał Brzozowski są parą? Nie ma wątpliwości

Mama weszła do kuchni i zobaczyła, jak jej córeczka tańczy. Piękne i zapalające

Ewa Farna w szczerym wyznaniu o odejściu męża "Jeżeli on jest szczęśliwszy to ja też będę szczęśliwa"

Byk - hatha joga

Yin czy moc: która joga pasuje do Twojego znaku zodiaku Ten rodzaj jogi pomaga poprawić nie tylko sprawność fizyczną, ale także rozwój duchowy. Byk z natury jest raczej przyziemnym znakiem, ale często traci energię na drobiazgi. Praktykując hatha jogę, będzie mógł pozbyć się zbędnych informacji, stać się mądrzejszy, bardziej powściągliwy, bardziej taktowny w życiu codziennym.

Bliźnięta - joga kundalini

Yin czy moc: która joga pasuje do Twojego znaku zodiaku Z natury mają doskonałe umiejętności komunikacyjne. Jednak samotność z nimi jest niezwykle trudna. Joga Kundalini pozwala wniknąć w twój wewnętrzny świat, uświadomić sobie własne pragnienia, potrzeby i motywy, zrozumieć, skąd pochodzą te lub inne uczucia i doznania. Ta fizyczna praktyka jest również nazywana specjalną jogą, ponieważ ładuje energię na nadchodzący dzień.

Rak - yin joga

Yin czy moc: która joga pasuje do Twojego znaku zodiaku Przedstawiciele tego znaku zodiaku mają wysoką emocjonalność. Najważniejszą rzeczą dla Raka jest poczucie miłości i bezpieczeństwa. Głównym celem yin jogi jest rozciąganie, które uwalnia stłumione uczucia, łagodzi stres emocjonalny i zmniejsza niepokój.

Lew - joga mocy

Yin czy moc: która joga pasuje do Twojego znaku zodiaku Przede wszystkim lubi pokazywać innym swoje niezwykłe zdolności i siłę. Lew nie jest w stanie długo siedzieć nieruchomo i utrzymywać tę samą postawę przez kilka minut - szybko zmęczy się tego typu aktywnością. Power joga jest bardzo dynamiczna. Przypomina bardziej fitness i pozwala na ćwiczenie prawie wszystkich grup mięśniowych.

Jakie hobby pasuje do Twojego znaku zodiaku?

Legendarne supermodelki lat 90.: jak wyglądają teraz. Zdjęcia

Panna - Joga Iyengara

Yin czy moc: która joga pasuje do Twojego znaku zodiaku Przedstawiciele tej konstelacji to prawdziwi pedanci i perfekcjoniści. Panny uwielbiają, gdy wszystko jest jasno ułożone na półkach i doskonale zorganizowane. Dlatego joga Iyengara będzie dla nich optymalna. Kluczową uwagę przywiązuje się tutaj do prawidłowej postawy, aby ciało mogło się harmonijnie rozwijać i zbliżyć jak najbliżej do ideału.

Waga - joga vinyasa

Yin czy moc: która joga pasuje do Twojego znaku zodiaku Ten rodzaj duchowej praktyki obejmuje połączenie ćwiczeń i prawidłowego oddychania. Ponieważ Waga stara się znaleźć idealną równowagę we wszystkim, joga Vinyasa będzie dla nich doskonałym wyborem. Dodatkowo ćwiczenia pozwolą Ci poczuć wewnętrzny świat i mentalną harmonię – tego właśnie Wagi zawsze poszukuje w życiu.

Skorpion - acro joga

Yin czy moc: która joga pasuje do Twojego znaku zodiaku Skorpiony nie lubią robić czegoś samemu, lepiej czują się w związku z drugą osobą. Ponadto przedstawiciele tej konstelacji są bardzo entuzjastycznie nastawieni. Kiedy Scorpion jest podekscytowany, stara się osiągnąć maksimum w każdym przypadku, stale podbijając nowe wyżyny. Dlatego łączenie jogi w pary z elementami akrobatycznymi jest właśnie ich wariantem.

Strzelec - medytacja

Yin czy moc: która joga pasuje do Twojego znaku zodiaku Jest z natury bardzo mądry i zawsze widzi istotę rzeczy. Dlatego spokojna medytacja jest idealna dla Strzelca. Ta duchowa praktyka może być wykorzystana na różne sposoby: uwolnienie umysłu od marnowania energii, złagodzenie stresu, zrozumienie głębi wszechświata itp.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana