Mają nadzieję, że wszystkie problemy pozostaną w przeszłości, że nie będą musieli stawiać czoła trudnościom w nowym roku.

Kiedy twój taniec jest lepszy niż wszystkie inne. Dziecko zaskoczyło wszystkich na lekcji tańca

Ale praktyka pokazuje, że takie nadzieje rzadko są uzasadnione, że nie wszyscy i nie zawsze zaczynają mieć szczęście z początkiem przyszłego roku.

Ale 2022 będzie rokiem szczególnym dla niektórych osób, w tym okresie będą mieli szczęście. Są przedstawicielami kilku znaków zodiaku.

Panna

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Dowbor pokazała w sieci zdjęcie z mamą. Seniorka jest w świetnej kondycji

One znacznie skracają lata: modne fryzury dla pań po 60-tce

Test obrazkowy. To, jakie zwierzę widzisz na tym obrazku, zdradza jaką osobą jesteś

Nietypowa uwaga w dzienniczku ucznia i niespodziewana odpowiedź mamy. Takiej reakcji na słowa katechety nikt się nie spodziewał

Pracowici i pedantyczni przedstawiciele tej zodiakalnej konstelacji w tym okresie będą mieli szczęście w życiu osobistym. Panny są zawsze zajęte w pracy, ale w 2022 roku będą miały możliwość odwrócenia uwagi, zwrócenia uwagi na randki, komunikację z płcią przeciwną. Doprowadzi to do początku romansu, który przyniesie szczęście w przyszłości.

Waga

Od samego początku 2022 roku Waga poczuje, że fortuna zwróciła się do nich, że przeszła na ich stronę. Przedstawiciele znaku będą aktywni i przejmą inicjatywę. Umożliwi im to odniesienie sukcesu w różnych obszarach. Ale Waga będzie miała szczególne szczęście w swojej karierze. Otworzą się przed nimi nowe możliwości, które zauważą, z których skorzystają i dzięki temu staną się poszukiwanymi specjalistami.

Odejście bliskich i choroby. Aktorzy serialu „Klon”, których los był tragiczny

Skorpion

Nowe znajomości i cenne doświadczenia czekają na przedstawicieli konstelacji w 2022 roku. Skorpiony będą aktywne społecznie i będą nawiązywać przydatne kontakty. Dzięki temu osiągną dobre wyniki w różnych obszarach. Będą mogli poprawić swoje życie osobiste i poprawić stan rzeczy w pracy.

Wodnik

Na polu zawodowym wydarzenia rozwijają się szybko i ciekawie. To zarówno przestraszy, jak i zachwyci Wodnika. Będą mieli szansę na awans, a tym samym na podniesienie poziomu dochodów. Bardzo ważne jest, aby przedstawiciele znaku kierowali się umysłem, a nie uczuciami.

W takim przypadku podejmą racjonalne decyzje, będą w stanie uniknąć wielu błędów i kłopotów, które będą się wiązać. Ludzie z innych gwiazdozbiorów również mogą mieć szczęście w 2022 roku. Ale do tego będą musieli podjąć wiele wysiłków, aby całkowicie poświęcić się biznesowi.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana