Cyfry mają kluczowe znaczenie w astrologii. Ciekawe czy kiedykolwiek zastanawiałaś się nad tym jakie przesłanie niesie za sobą Twoja data urodzenia. Każda cyfra jest tam kluczowa, jednak to ostatnia z nich ma największe przesłanie.

Przeczytaj także:

Kolejne zdrowotne problemy Dominiki Tajner. Sytuacja wygląda poważnie

#1

"Jedynki" są bardzo egoistyczne. Zazwyczaj myślą tylko o sobie, a ich charakter jest bardzo trudny i ciężko go zmienić. Zaletą lub wadą jest także pedantyczna natura. "Jedynki" nie lubia kiedy ktoś wtrąca się w ich życie. "Jedynki" słyną z dążenia "po trupach do celu".

#2

"Dwójki" są bardzo stateczne i ostrożne. Kiedy nie są pewne swojej decyzji wolą zasięgnąć rady. Lubia pracować w parach. Cenią sobie przyjaźń lecz są bardzo profesjonalne. Lubią jasne i sprawdzone sytuacje. Upewniają się kiedy mają wątpliwości.

Popularne wiadomości teraz

Matka jest piękniejsza od córki: dziewczyna jest niezadowolona z takiej genetyki

Świąteczny test na spostrzegawczość, z którym mało kto sobie radzi. Wymaga sprawnego oka

Ciekawy psychotest. Wybierz jedno z trzech drzew i zobacz jakie są Twoje najmocniejsze strony

Nietypowa uwaga w dzienniczku ucznia i niespodziewana odpowiedź mamy. Takiej reakcji na słowa katechety nikt się nie spodziewał

#3

"Trójki" uwielbiają marzenia. Często bujają w obłokach i nie przejmują się przyziemnymi sprawami. Są romantyczni i uważają, że życie powinno składać się tylko z pięknych momentów. Nie lubią kiedy ktoś krytukuje ich beztroski styl życia. Są nieobowiązkowi i mało odpowiedzialni.

#4

Numerologiczne "czwórki" często mają problem z emocjami. Są wybuchowi i nie panują nad sobą. Są konsekwenti i stanowczy. Nie zmieniają raz podjętej decyzji. Mają ograniczone grono znajomych.

#5

"Piątki" są bardzo ugodowi. Nie lubią się kłócić więc dla świętego spokoju często schodzą innym z drogi. Niejednokrotnie na rzecz innych zapominają o własnych potrzebach. Mają problem z zawieraniem relacji. Są nieufni i nie wierzą w siebie

#6

Osoby, u których ostatnią cyfrą w roku urodzenia jest "szóstka" są bardzo szczere i zdecydowane. Szybko podejmuja decyzję i nie boją się wyrażać własnego zdania nawet jeśli miało by przysporzyć im to problemów. Dużo mówią i niestety często własne słowa obracają się przeciwko nim.

#7

To bardzo konsekwentne osoby, które nigdy nie tracą wiary w innych ludzi i we własne szczęście. To urodzeni optymiści. Są kreatywni i uwielbiają zmieniać świat na lepsze. Dobrze czują się w znanym gronie sprawdzonych bliskich przyjaciół.

#8

"Ósemki" mają tendencje do użalania się nad sobą. To wulkany energii, które mają słomiany zapał i mimo wcześniejszych deklaracji szybko tracą motywację. Często zmagają się z licznymi trudnościami w życiu. Nie wierzą w siebie, a własne sukcesy są dla nich mało istotne.

#9

Ich drugim imieniem powinna być pomoc drugiemu człowiekowi. Często pomagają innym zapominając o własnym komforcie. Cenią sobie tradycję i wartości rodzinne. Dobrze czują się w sztywnych ramach i wtedy czują się naprawdę bezpieczne.

#0

To bardzo towarzyskie osoby, które uwielbiają dużo mówić i snuć opowieści. Niestety ich gadatliwość może niektórych denerwować. "Zera" uwielbiają otaczać się ludźmi, choć ich znajomości są mało trwałe. Nie przywiązują dużej wagi do pieniędzy i są mocno roztrzepane.

Ciekawe czy wszystko się zgadza?

Dziękujemy, że przeczytałaś nasz materiał.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana