Wiele mówi się o tym, że wygląd zewnętrzny jest nieważny, i że w poszukiwaniu partnera liczy się tylko charakter. Oczywiście, nasze osobowości liczą się najbardziej i jest to kwestia niepodważalna, jednak nie ma co ukrywać, że trudno byłoby być z kimś kto nam się fizycznie w ogóle nie podoba.

Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na październik

Każda z nas ma swój typ faceta, który w jakiś sposób ją urzeka. Okazuje się też, że to, jacy mężczyźni nam się podobają wizualnie, zdradza, jakich cech charakteru u nich poszukujemy.

A żeby sie tego dowiedzieć, wystarczy, że wskażesz sposród tego obrazka faceta, który Ci się najbardziej podoba.

Popularne wiadomości teraz

Matka jest piękniejsza od córki: dziewczyna jest niezadowolona z takiej genetyki

Odważna kobieta! 41-letnia rodząca kobieta sama pojechała rowerze do porowódki. Niewielu by się na to zgodziło

Katarzyna Dowbor pokazała w sieci zdjęcie z mamą. Seniorka jest w świetnej kondycji

Nietypowa uwaga w dzienniczku ucznia i niespodziewana odpowiedź mamy. Takiej reakcji na słowa katechety nikt się nie spodziewał

Mężczyzna nr 1

Szukasz mężczyzny, który się Tobą zaopiekuje i trochę pokieruje. Ma być dojrzały, zdecydowany, zaradny, a Ty masz być jego księżniczką. Lubisz, kiedy się Ciebie komplementuje i sprawia prezenty. Potrzebujesz ciągłej adoracji. Taki związek może trochę przypominać reację ojca z córką, ale nic w tym złego. Prawdopodobnie Twój tata zawsze był dla Ciebie ideałem mężczyzny i chcesz, by Twój partner traktował Cię tak, jak Twój tata w przeszłości: masz być jego oczkiem w głowie. 

Mężczyzna nr 2

Lubisz dominować i szukasz faceta, który będzie Ci w pewien sposób posłuszny. Lubisz grzecznych chłopców, często młodszych od Ciebie, którzy są uroczy, słodcy i romantyczni. Ty jesteś raczej oschła i masz skłonność do "matkowania". Jesteś niezależna, ambitna i zupełnie nie wiesz co to romantyzm, dlatego z facetem, który nauczy Cię jak kochać będzie Ci najlepiej - tak dla zachowania równowagi w przyrodzie.

Kobiety o tych imionach są zbyt wymagające. Nie mają łatwo, by znaleźć sobie męża

Mężczyzna nr 3

Bardzo trudno jest Ci zaimponować. Nie można Cię poderwać słodkimi słówkami czy kwiatami. Od mężczyzny oczekujesz kreatywności, otwartego umysłu. Przede wszystkim szukasz mężczyzny pełnego pasji i ambicji, który nadąży nad Twoją przebojową naturą. Twój facet musi być silnym i pozbawionym kompeksów człowiekiem, ale też musi być wrażliwy i potrafiący pójść na kompromis.

Mężczyzna nr 4

Szukasz mężczyzny, który jest dla Ciebie zagadką, trudnym celem, wyzwaniem. Lubisz szybko i odważnie zyć, więc i w związku nie szukasz nudy. Podoba Ci się, kiedy to Ty musisz walczyć o względy mężczyzny. Uwielbiasz uwodzić, flirtować, więc na cel zawsze wybierasz sobie najtrudniejsze kąski. Zwykle są to indywidualiści i "wolne duchy", których nie interesują długie związki. Lubisz być w pewien sposób odpychana, bo to sprawia, że jeszcze mocniej pragniesz takiego mężczyzny.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana