Jakim będzie rok 2022 dla Byka, Raka i Koziorożca? Czy Byk znajdzie drugą połówkę i nową pracę? Jak będzie się czuł Rak i czy czeka go przeprowadzka? Co zmieni się w życiu Koziorożca?

Oto odpowiedź astrologa:

Bykiem rządzi Wenus. Dlatego osoby urodzone pod znakiem Byka są skłonne do zadowalania zmysłów, są bardzo praktyczni, ważne są dla nich wartości rodzinne. Rodzina i praca zawsze są dla nich głównymi priorytetami w życiu.

Jeśli weźmiemy pod uwagę tranzyty Byka Księżycowego (ludzi, w momencie narodzin których Księżyc był w znaku Byka), to widzimy, że Rahu jest teraz w pierwszym domu horoskopu i będzie tam do 12 kwietnia 2022 roku. On ma duży wpływ na osobowość, daje chęć rozwoju i doskonalenia się, ale ponieważ Ketu w tym czasie stoi w domu naprzeciwko, taki tranzyt może powodować dysharmonię w relacjach osobistych i stwarzać przeszkody w nowych romantycznych związkach.

Sytuacja zmieni się po 12 kwietnia 2022 roku. Relacje staną się bardziej harmonijne. Będzie okazja do podróży za granicę. Mogą pojawić się nieoczekiwane zyski. Ważne będzie, aby śledzić wydatki, nie angażować się w skandale i dbać o zdrowe odżywianie.

Zakochani

Popularne wiadomości teraz

Nowy uczestnik programu "Królowe życia" usunięty z produkcji. Zachowanie Arkadiusza budzi wiele obaw

Wyjątkowa propozycja dla Edyty Górniak. Ten występ pozwoli jej wrócić do korzeni

Poprzednia żona Karola Strasburgera zmarła nagle w młodym wieku. Kim była i jak wyglądała?

Jak jedyni na świecie szescioraczki żyją 30 lat później. Dziewczyny stały się pięknościami

Byk musi zwrócić uwagę na swojego ojca, ponieważ dla niego może to być trudny okres. Tranzyt Saturna będzie korzystny dla życia duchowego. W życiu Byka może pojawić się nauczyciel lub mentor.

Tranzyt Jowisza zacznie sprzyjać rozwoju kariery już 20 listopada 2021 roku, co przyniesie dobre rezultaty w 2022 roku. Jupiter sprzyja sukcesom w karierze. Będzie okazja do poprawy reputacji oraz wsparcie z zewnątrz.

Pod koniec 2022 roku, od 16 grudnia, nastąpi okres luzu. W tym okresie trzeba być szczególnie świadomym, nie podejmować ryzyka, nie rozpoczynać nic nowego, ważne jest, aby dbać o swoje dobre samopoczucie i starać się rozwijać pozytywne nastawienie.

To są główne punkty do rozważenia. Są to zalecenia dla Księżycowego Byka (a nie Byka według znaku zodiaku Słońca). Taka prognoza według astrologii wedyjskiej jest dokładniejsza. Aby jeszcze głębiej dowiedzieć się, co Cię czeka w 2022 r., musisz indywidualnie zapoznać się ze swoim wykresem urodzeniowym (który pokazuje, jak wyglądały planety i aspekty w momencie narodzin konkretnej osoby), i wziąć pod uwagę wiele punktów, w zależności od daty, godziny i miejsca urodzenia.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana