Nasze życie składa się nie tylko z przyjemnych momentów, przecież na drodze do szczęścia często napotykamy dość nieprzyjemnych osób. Wydaje się, że celowo próbują zepsuć nam plany. Ale nie warto się obrażać i wymyślać plany zemsty – być może ci ludzie nie potrafią zachowywać się inaczej, ponieważ rządzą nimi gwiazdy. O które znaki zodiaku chodzi? Astrologowie zidentyfikowali trzy znaki zodiaku, które częściej od innych zachowują się naprawdę arogancko.

Koziorożec

Osoby spod znaku Koziorożca są często bardzo miłymi i przyjaznymi ludźmi. Ale będą zachowywać się w ten sposób, aż ktoś nie wyrządzi im krzywdę. Rozgoryczony Koziorożec zmienia się w moment i zaczyna się bronić, wymyślając paskudne, brudne sztuczki, aby zemścić się na swoim krzywdzicielu. Nie obwiniaj go, ponieważ próbuje tylko bronić swoich granic. Próby złagodzenia konfliktu kończą się sukcesem tylko wtedy, gdy Koziorożcowi uda się nieco zepsuć życie wroga – ten znak po prostu czerpie z tego satysfakcję.

Wodnik

To są sympatyczni i życzliwi ludzie o wyjątkowym światopoglądzie. Ale czasami zachowanie Wodnika jest naprawdę aroganckie. Jest gotów kłócić się i bronić swojego zdania, nawet nie mając wyraźnych dowodów. A po konflikcie będzie udawał, że w nic się nie stało i wszystko jest w porządku.

Ryby

Ryby z reguły są egoistami, więc wcale nie interesują ich problemy innych ludzi. Nie powinieneś oczekiwać od nich szczerej sympatii, nie mówiąc już o pomocy lub wsparciu w trudnej sytuacji. Ten znak jest mocno przekonany, że każdy człowiek jest odpowiedzialny za własne szczęście, więc nigdy nie ingeruje w życie innych ludzi.

Popularne wiadomości teraz

Magdalena Cielecka w czarnych i krótkich włosach. Aktorka zaskoczyła swoją przemianą

16-latkowie z Polski dokonali wielkiego odkrycia. Dzięki nim zwalczymy światowy problem

Jak mieszka Barbara Kurdej-Szatan? Nie tak wyobrażaliśmy sobie jej dom

Co łączy Jarosława Kaczyńskiego i Agnieszkę Chylińską? Jest jedna taka rzecz

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana