Wszystkie zwierzęta, podobnie jak ludzie, mają charakter: niektóre są spokojniejsze i bardziej introwertyczne, inne wymagają uwagi i czułości. Dlatego wybierając zwierzę, musisz upewnić się, że będzie on pasował do Ciebie charakterem, typem osobowości i oczywiście zodiakiem.

Nowy rok, nowe możliwości. Znaki zodiaku, które zmienią pracę w 2022

Baran - fretka lub border collie

Baran jest bardzo energiczny, więc równie aktywne zwierzę będzie Ci odpowiadać. Border Collie to bardzo energiczna rasa psów, z którymi możesz rywalizować, aby zobaczyć, kto szybciej się zmęczy. Jeśli nie jesteś jeszcze gotowy na psa, zdobądź fretkę, jest mniejszy, ale nie mniej aktywny.

Byk - Chomik lub żółw

Popularne wiadomości teraz

Fortuna spadnie z nieba: znaki zodiaku będą miały wielkie szczęście i sukces w nowym roku

Magdalena Cielecka w czarnych i krótkich włosach. Aktorka zaskoczyła swoją przemianą

Wybierz jedną śnieżynkę i odkryj swoje ukryte pragnienia

Co łączy Jarosława Kaczyńskiego i Agnieszkę Chylińską? Jest jedna taka rzecz

Byk nie lubi się spieszyć, jest zrelaksowany i swobodny. Dlatego przedstawiciele tego znaku nadają się dla zwierząt, które również żyją we własnym tempie: niespiesznych żółwi lub chłodnych chomików.

Bliźnięta - Papuga lub Parson Russell Terrier

Gadatliwe Bliźnięta mają naturalnego sojusznika w królestwie zwierząt: papugę. Możesz wybrać zarówno małe papugi, które mówią tylko „swoim” językiem, jak i gadające ptaki, które będą w stanie prowadzić z tobą rozmowę. Jeśli chcesz poważniejszego zwierzęcia, Parson Russell Terrier jest dla Ciebie idealny: są zabawne, a jednocześnie bardzo odważne.

Rak - kot himalajski lub świnka morska

Rasa kotów himalajskich jest bardzo intuicyjna i dlatego, w zależności od stanu emocjonalnego właściciela, koty te mogą być albo bardzo czułe, albo trochę oderwane. A świnki morskie są prawdziwym ucieleśnieniem domowego komfortu, który Raki tak bardzo cenią.

Fatalny zbieg okoliczności. W listopadzie pełnia Księżyca i zaćmienie Księżyca odbędą się tego samego dnia

Lew - kot bengalski lub myszoskoczek

Lwy uwielbiają otaczać się pięknymi rzeczami, a półdzikie koty bengalskie są uosobieniem luksusu. Dodatkowo, podobnie jak Leos, uwielbiają być w centrum uwagi. Z kolei myszoskoczek jest drobnym przejawem tej ognistej pustynnej natury, bliskiej przedstawicielom tego znaku.

Panna - pies rasy Greyhound lub ryby

Psy rasy Horthy (lub Greyhound) są raczej łagodnymi, zadbanymi i kochającymi budowę zwierzętami. Wszystko, jak Dziewice, które nie będą drażnić brudem i niedbalstwem zwierzaka. Niektóre Panny są bardzo wymagające pod względem przestrzeni, w takim przypadku akwarium może być idealne. Częściowo zwierzak, częściowo wystrój domu!

Waga - Królik lub gołąbki

Zrównoważone Wagi uwielbiają być otoczone pięknem, ale uwielbiają też dawać i otrzymywać miłość. Słodki pluszowy króliczek może być idealnym zwierzakiem. Oddane gołąbki mogą również stać się duchowym zwierzęciem Wagi. Jasne i piękne, żywią się miłością i uczuciem - najlepiej trzymane w parach.

Skorpion - wąż lub szynszyla

Wąż domowy nie jest dla osób o słabym sercu, ale Skorpiony są dość trudne do przestraszenia. Ognisty Skorpion potrafi docenić tajemniczą, a nawet niepokojącą atrakcyjność węża. Jeśli szukasz czegoś przyjemniejszego, zwróć uwagę na szynszylę (tylko nie trzymaj ich z wężem). Podobnie jak Skorpiony, szynszyle są dość charakterystycznymi zwierzętami. Ale jeśli się z nimi połączysz, stają się łagodni i oddani.

Strzelec - owczarek australijski lub dorosły kot

Żądny przygód, aktywny pies, taki jak owczarek australijski, może być dobrym towarzyszem równie żądnego przygód Strzelca. Z drugiej strony, dorosły kot może być dobrą opcją dla tych Strzelców, którzy spędzają mało czasu w domu i nie są gotowi całkowicie poświęcić się zwierzęciu. Dorosły kot ze schroniska da Ci dużo miłości, a gdy Cię nie będzie, będzie zbyt zajęty snem.

Koziorożec - Labrador lub królik

Pracowite Koziorożce mogą długo pracować w biurze, w takim przypadku bardzo przywiązane zwierzę może nie być najlepszą opcją. Króliki mogą żyć niezależnie od właściciela przez większość dnia, a po powrocie z pracy zawsze można przytulić miękkiego zwierzaka. Jeśli jesteś gotowy na dużego psa, wybierz inteligentnego labradora. Koziorożce, które naprawdę cenią inteligencję, zaprzyjaźnią się z tym mądrym psem.

Wodnik - papuga nimfa lub świnka miniaturowa

Podobnie jak Wodnik, nimfy są bardzo inteligentnymi stworzeniami. Nie wymagają ciągłej uwagi, ale mogą być świetnymi towarzyszami. Zwróć także uwagę na świnie ozdobne, bardzo inteligentne i ciekawskie zwierzaki.

Ryby - Kot Ryby lub Maine Coon

Jako znak wodny, Ryby mogą odczuwać naturalną bliskość ryb. Są lakoniczne, intuicyjne i ufają przepływowi. Ponadto wiele Ryb uwielbia spędzać czas sam na sam ze sobą. Kot rasy Maine Coon jest bardzo intuicyjny i samodzielny, dlatego zapewni właścicielowi wystarczająco dużo miejsca, gdy zajdzie taka potrzeba.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana