Koziorożec jest znakiem żywiołów Ziemi, charakteryzuje aspiracje, określanie celów, realne rezultaty podejmowanych wysiłków. To koncentracja, opanowanie, manifestacja w skurczu, ograniczeniu i formowaniu się materii. Właściwości tego znaku, na zasadzie analogii, można porównać z kamieniem - solidnym, trwałym i nieruchomym, tak jak zamarznięta lub wysuszona ziemia, gdy nawet woda nie jest przez nią wchłaniana.

Od świni do Bengalu. Najlepsze zwierzę dla Ciebie według Twojego znaku zodiaku

Aby związek został wzmocniony i rozwinięty, wypełniony głębią i znaczeniem, konieczne jest postawienie się w sytuacji partnera i pokazanie, że rozumiesz ukochaną osobę, ukochaną osobę i jesteś gotowy do pomocy. Jeśli tak się nie stanie, może dojść do wyobcowania, ochłodzenia uczuć.

Często powód - wewnętrzny strach przed odrzuceniem lub doświadczaniem innych nieprzyjemnych uczuć - sprawia, że ​​zachowujesz się surowo w stosunku do swojego romantycznego partnera lub współmałżonka. Po kłótni w tym czasie, a następnie pogodzeniu się, nie będzie to łatwe. W listopadzie szczególnie ważne jest empatia i akceptacja innych, aby ludzie czuli się wokół ciebie ciepło i komfortowo.

Baran

Popularne wiadomości teraz

Magdalena Cielecka w czarnych i krótkich włosach. Aktorka zaskoczyła swoją przemianą

Ewa Farna z ciążowym brzuszkiem wbiła się w krótką i obcisłą mini. Co za widok

Będzie jak nowa: kilka dobrych metod czyszczenia ulubionej patelni

Co łączy Jarosława Kaczyńskiego i Agnieszkę Chylińską? Jest jedna taka rzecz

Napięty okres, możliwe rozstanie, złożone przemiany romansu. To czas, kiedy związek albo się umacnia, przeradza w coś poważnego, albo rozpada. Niespójność nastroju, wojowniczość, chęć przeforsowania swoich interesów, mogą zaszkodzić istniejącym związkom, a także niezgody w rodzinie. Niezrozumienie siebie nawzajem, nieuzasadniona zazdrość spowoduje napiętą sytuację, która w końcu może doprowadzić do separacji. Jeśli skierujesz swoją zwiększoną energię we właściwym kierunku, możesz stworzyć silne więzi emocjonalne. 

Byk

Ogólnie okres sprzyjający sferze miłosnej - twój związek staje się silniejszy, emocje schodzą na dalszy plan, co pozwala podejmować właściwe decyzje z partnerem i planować wspólną przyszłość. Twoje emocje w tym okresie są zabarwione wysokim stopniem odpowiedzialności i poczuciem obowiązku. Będziesz mógł zrobić pożądane wrażenie na przedstawicielach płci przeciwnej, nawiązać związek, jeśli jesteś teraz sam. Ponadto musisz być aktywny, tk. Twoi rywale i rywale stają się silniejsi i bardziej zwinni. Nie przegap swojej szansy!

Bliźnięta

Niektóre dystanse, izolacja, chłód, a także cyniczne wypowiedzi wobec ukochanej osoby zagrażają związkowi. Chęć odnalezienia we wszystkim istoty, zbadania motywów partnera, zmuszenia go do mówienia o tym, o czym nie wspomniano, może odstraszyć nawet osobę, z którą znajdujesz się w długotrwałym bliskim związku. Twoja zdolność do manipulowania wzrasta, natychmiast widzisz słabości innych, powody ich działań, a ludzie tego nie lubią, zwłaszcza krewni i bliscy. Być może niespodziewany początek nowego związku, z inicjatorem innej osoby.

Rak

Potrzeba głębokich uczuć raczej nie zostanie zrealizowana w tym okresie. Bądź realistą - teraz ważne jest, aby dostrzec i utrzymać to, co jest, wzmocnić podstawę związku. Być może będziesz musiał poradzić sobie z niedociągnięciami partnera, co może doprowadzić do romantycznego zakończenia miłości. Istnieje również druga opcja rozwoju wydarzeń - zrozumieć przyczynę zachowania partnera i wspierać go, niezależnie od panujących okoliczności. Ważne jest, aby zrozumieć i zaakceptować, że Twój związek nie zawsze będzie bezchmurny. Jeśli wspólnie ustalicie sytuację, lęki i negatywne myśli każdego z was znikną bez śladu.

Lew

Okres wzmożonego konfliktu w relacjach osobistych i rodzinnych. Agresywne pragnienie zdobycia wszystkiego na raz może stać się źródłem problemów i kłopotów. Może się zdarzyć, że zaczniesz czuć, że już się nie kochasz. Ale staraj się nie podejmować drastycznych działań, nie spiesz się z wyciąganiem wniosków, w przeciwnym razie nie będzie można przywrócić związku, gdy namiętności opadną. Energii pod dostatkiem przez cały miesiąc, weź inicjatywę we własne ręce, ustal wspólne cele z ukochaną osobą – razem możecie osiągnąć imponujące rezultaty.

Panna

Fatalny miesiąc dla sfery miłosnych związków i związków partnerskich - nie będzie już taki sam jak wcześniej. Pojęcie tego, co uważane jest za normę, prawidłowe, akceptowalne, ulega zmianom. Komunikacja z dowolną osobą, z przedstawicielami płci przeciwnej, może utknąć w martwym punkcie. Konfliktów i skarg nie da się uniknąć w najbliższej przyszłości, jeśli upierasz się przy swoich stanowiskach i nie dajesz swojemu partnerowi okazji do wykazania się i wyrażenia swojej opinii. Możliwy jest trudny wybór - kompromis można przedstawić jako okazję do samodzielnego dokonania. Jeśli stracisz wzajemny szacunek, nie będziesz w stanie go odzyskać.

Ludzie, którzy zmienili się niesamowicie w ciągu kilku lat: fajna transformacja

Waga

Romanse w biurze, awans zawodowy dzięki osobistym kontaktom – to wszystko sprawia, że ​​miesiąc będzie niezapomniany. Jeśli nie ma wspólnych celów, planów na przyszłość, to długotrwałe relacje mogą dojść do logicznego zakończenia. Poprawa sytuacji w sferze osobistej jest całkiem możliwa, ale będzie to wymagało stałej pracy obojga partnerów. Jeśli niektórzy z was nie są gotowi, to ten okres może być naznaczony zakończeniem, a także nowym początkiem w sferze romantycznej. Najważniejsze, że później nie żałują, że nie wykorzystali ostatniej okazji, aby zbliżyć się do partnera.

Skorpion

Jeśli jesteś singlem, listopad może być naznaczony pozytywnymi zmianami w twoim życiu osobistym. Obecne okoliczności dają możliwość przełożenia romantycznych pragnień na rzeczywistość. Jednak w pogoni za nadmierną przyjemnością staraj się nie zapominać o swojej pracy lub obowiązkach. Otrzymujesz zwiększoną uwagę płci przeciwnej, masz skłonność do ekstrawaganckich impulsów, marnotrawstwa. Istniejące relacje mogą ucierpieć, tj. wychodzi wiele problemów. To świetny czas, aby porozmawiać o zarządzaniu biznesem i zdecydować, co zmienić w sferze materialnej.

Strzelec

W ciągu miesiąca odbędzie się wiele ciekawych wydarzeń związanych z romansem, miłością, partnerstwem. Okres zacieśniania relacji, dla tych par, które potrafią negocjować i znaleźć kompromis. To dobry czas, aby zdefiniować pewne zasady, porozmawiać o tym, w czym każdy z was jest dobry, co kocha, a czego nie lubi robić, a następnie przydzielić obowiązki. Wiele par przejdzie na nowy poziom związku - może to być decyzja o wspólnym mieszkaniu, a może oficjalny związek. Związek, który rozpoczął się w listopadzie, na pewno będzie kontynuowany.

Koziorożec

Relacje biznesowe mogą zamienić się w romantyczne i odwrotnie. W związku z tym jesteś dosłownie gotowy do „życia w pracy”. Skłonność do narzucania partnerowi swojej opinii, uczenia go, angażowania w swoje działania, może mieć niejednoznaczny wpływ na Twój związek w przyszłości. Możesz znaleźć się w sytuacji trudnych wyborów, za słuszność których jesteś odpowiedzialny. Nie spiesz się, aby porzucić nawiązane relacje, spróbuj znaleźć wspólne punkty kontaktowe. Jeśli to nie zadziała, może nadszedł czas na nowe romantyczne połączenie.

Wodnik

Stosunkowo spokojny okres, w którym możesz uporządkować swoje życie osobiste, zrozumieć perspektywy w istniejących związkach i wyciągnąć właściwe wnioski. Proste żetony, komplementy i wsparcie wiele znaczą w relacjach z przedstawicielami płci przeciwnej. Korzystając z tego, możesz osiągnąć cele związane z relacjami miłosnymi, przejść na nowy poziom. To okres nawiązywania relacji, kontaktów, znajomości, oficjalnych związków. Jeśli jesteś singlem, masz wszelkie szanse i możliwości, aby poznać swojego idealnego partnera lub przywrócić związek z przeszłości.

Ryby

Kwestie związane z pieniędzmi są trudne do rozwiązania, głównie ze względu na tendencję do wydawania pieniędzy bez wzajemnego konsultowania się. Możliwe są nieporozumienia, konflikty, aż do rozstania. Ale nie spiesz się, aby zakończyć związek - twój rozwój, formacja, równowaga zależy bezpośrednio od harmonii w twoim życiu osobistym. Fizyczna intymność nie tylko utrzymuje zdrowe relacje, ale może nawet pomóc je naprawić, gdy coś pójdzie nie tak. Romantyczny partner sprawia, że ​​czujesz się pełniej, więc zadbaj o swój dotychczasowy związek. W listopadzie można je doprowadzić na wyższy poziom jakości.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana