Chcesz poznać tajemnice swojej osobowości bez wizyty u drogiej wróżki? Wystarczy, że wskażesz jeden z tych symboli.

Skup się na chwilę i posłuchaj swojej intuicji. Następnie wybierz jeden z symboli z grafiki, który najbardziej do Ciebie przemawia. Gdy już to zrobisz, zejdź niżej artykułu, by dowiedzieć się - co to dla Ciebie oznacza.

fot. diapordiamesupero.com

1 - Gniew:

Bywasz ucieleśnieniem gniewu, który ujawnia Twój zwierzęcy instynkt. Jest to niezwykle szkodliwe, ponieważ powoduje utratę racjonalnego myślenia i działa w sposób przekraczający granice moralności.

Gniew chwyta cię ze wszystkich stron jak ośmiornica i rani bardziej niż twoich wrogów. Niszczy Cię od środka. Prawdopodobnie kontrolujesz go przez większość czasu, ale jeśli przejmuje nad tobą kontrolę, nie możesz się uspokoić.

2- Obżarstwo:

Istnieje duża różnica między byciem miłośnikiem jedzenia a łakomstwem. Nie ma nic złego w byciu miłośnikiem jedzenia, jednak obżarstwo jest absolutnie szkodliwe. Zajadasz stres, szczęście, smutek. Nie tak powinno wyglądać przeżywanie emocji.

Posiadanie tego cienia oznacza, że ​​jesteś autodestrukcyjny i masz wiele kompleksów. Nie działa to dobrze nie tyle co na Twoją sylwetkę, ale na Twoje wnętrzności i duszę. 

Popularne wiadomości teraz

Kolejne smutne wieści z rodziny Krawczyków. Wnuk stracił alimenty

Tej kotki nie chcieli zabrać ze schroniska ze względu na jej wygląd, natomiast jeden wpis o niej zmienił wszystko o 180 stopni

Niebywała wpadka językowa Mateusza Morawieckiego

Zdrada w związku: astrolodzy nazwali cztery niewierne znaki zodiaku

3- Lenistwo:

Często lubimy nic nie robić i dobrze wypocząć, ale lenistwo jest krańcem odpoczynku.  Sprawia, że ​​stajesz się bezproduktywny i ujawnia, jaki jesteś samolubny, bo znaczy to, że zależy Ci tylko na własnym dobru.

Dbanie tylko o wygodę oznacza, że ​​nie przyczyniasz się do rozwoju świata, który cię karmi. Możesz dalej spać i obijać się, ale nie dziw się potem, że świat odpłaca Ci się złą karmą i pstryczkiem w nos.

4- Chciwość:

Chciwość to pragnienie posiadania rzeczy, których nie potrzebujesz i są Ci niepotrzebne. To smutne. Pokazuje to Twoją płytką stronę. Posiadanie rzeczy dla samego posiadania to okropna cecha.

Dbasz tylko o rzeczy materialne i wszystko, co luksusowe. Wiesz ile osób za cenę tych rzeczy mogłoby się najeść? Zamiast na posiadanie, inwestuj w przeżywanie - najlepiej wspólnych chwil z bliskimi. 

5- Zazdrość:

Zazdrość to niechęć do szczęścia innej osoby. Tworzy poczucie deprywacji i odbiera ci pewność siebie. Jeśli druga osoba jest szczęśliwa, nie ma powodu do złości, to z pewnościa nie poprawi Twojej sytuacji życiowej.

Zazdrość budzi w Tobie same negatywne emocje, które zaburzają Twoją drogę do szczęścia. Gdy porzucisz to uczucie zauważysz od razu jak Twoje życie staje się szczęśliwsze. Wtedy zaczniesz żyć pełnią życia.

6- Duma:

Duma jest przedostatnim krokiem ku upadkowi. To poczucie wyższości nad innymi, które sprawia, że zaczynasz odbiegać od rzeczywistości.

Jeśli jesteś dumny, oznacza to, że uważasz ludzi za gorszych.. Jeśli nie traktujesz wszystkich tak samo, niezależnie od tego, kim są lub co osiągnęli, po prostu praktykujesz próżność. To nie tylko bardzo niszczące, ale też bardzo ograniczające Twój rozwój.

7- Narcyzm:

Narcyzmowi często towarzyszy skłonność do arogancji, egocentryzmu i snobizmu, a także dążenie do otaczania się „najlepszymi” (ludźmi, usługami, zasobami). Osoba narcystyczna oczekuje specjalnego traktowania przez innych oraz różnorakich ustępstw.

W przypadku narcystycznych zaburzeń osobowości, pojawia się potężna potrzeba podziwu i pochłonięcie własnymi zainteresowaniami i uczuciami. To odtrąca bliskich od Ciebie. Z takim podejściem możesz cierpieć na samotność.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana