Wybierając element garderoby, każda dziewczyna lub kobieta kieruje się nie tylko trendami w modzie, ale także osobistymi preferencjami.

Na łasce żywiołów: zabawne fryzury księżnej Kornwalii Camilli

Każda rzecz powinna być nie tylko modna, ale także odpowiadać wewnętrznemu światu jej właściciela.

Proponujemy Ci ciekawy i szybki test, który pozwoli Ci dowiedzieć się trochę więcej o Twojej postaci. Po prostu wybierz jedną z pięciu sukienek, które najbardziej Ci się podobają.

Wierz lub nie, ale taki prosty i szybki test pozwoli Ci określić w jak największym stopniu Twój typ osobowości bez zbędnych pytań i testów. Dlatego jeśli jesteś gotowy, aby zobaczyć siebie z drugiej strony, przystąp do testu!

Popularne wiadomości teraz

Kiedy jest naprawdę mało miejsca: Top 5 zabawnych zdjęć dziwnego układu pralek w łazience

One znacznie skracają lata: modne fryzury dla pań po 60-tce

Magda Mołek opowiedziała o swojej traumie ze spowiedzi. Do dzisiaj trudno jej się o tym mówi

Ona wyglądała wspaniale: Lewandowscy pozują w stolicy Francji. Ania zachwyciła swoją stylizacją

Horoskop miłosny na listopad 2021

Sukienka 1. Jesteś raczej romantyczną osobą, która jest przyzwyczajona do dostrzegania w ludziach wyłącznie pozytywnych cech. Próbujesz idealizować życie i ukrywać wszystkie jego złe strony, a raczej po prostu ich nie zauważać. Starasz się nie widzieć zła, dzięki temu inni mają tendencję do komunikowania się z tobą.

Sukienka 2. Zawsze starasz się wyglądać jak marka, a nawet na spacer starasz się ubrać idealnie. Twój świat wewnętrzny odpowiada światu zewnętrznemu, ale jesteś przyzwyczajony do idealizowania swojego życia i milczenia o porażkach. Być może pewnego dnia nie zagra z tobą najmilszego żartu.

Sukienka 3. Jeśli dość łatwo jest scharakteryzować innych ludzi według ich stylu ubierania się, to nie jest to twoja sprawa. Możesz oczekiwać od siebie wszystkiego, czasami sam nie możesz w pełni zrozumieć siebie.

Sukienka 4. Zawsze musisz być królową balu i cały czas być w centrum uwagi. Rzadko słuchasz krytyki, ponieważ sam wiesz, jaki jesteś wspaniały.

Sukienka 5. Możesz być bezpiecznie nazwany opiekunem paleniska. Rodzina to sens twojego życia. Zawsze jesteś gotów poświęcić swoje pragnienia dla szczęścia i radości otaczających Cię osób, rodziny lub bliskich. Ale czasami powinieneś pomyśleć o własnych potrzebach i pragnieniach.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana