Okazuje się, że sprytni psychologowie, badający zachowanie, gesty i mimikę osoby, mogą powiedzieć o nim wiele interesujących rzeczy, nawet to, czego on sam o sobie nie wie.

Na łasce żywiołów: zabawne fryzury księżnej Kornwalii Camilli

A dzisiaj, w dobie technologii informatycznych, ich baczną uwagą jest powiązanie między osobowością a… smartfonem!

Tak, nie można już ignorować wpływu gadżetów na nasze życie. Ale nie tylko jesteśmy bezpośrednio uzależnieni od tej technicznej nowinki, ale także nasz sposób obchodzenia się z telefonem może zdradzić sekrety naszej podświadomości. Czy możesz sobie wyobrazić? A oto wnioski, do których doszli naukowcy.

Wszyscy ludzie na różne sposoby trzymają smartfon w dłoniach, przewijając wiadomości, odpowiadając na wiadomości lub dodając zdjęcia w sieciach społecznościowych. Jeśli najwygodniej jest trzymać telefon jedną ręką i przesuwać ekran kciukiem, oznacza to twoją organizację, ostrożność i zdolność jasnego zrozumienia, czego chcesz od życia.

Popularne wiadomości teraz

Kolejne smutne wieści z rodziny Krawczyków. Wnuk stracił alimenty

Tej kotki nie chcieli zabrać ze schroniska ze względu na jej wygląd, natomiast jeden wpis o niej zmienił wszystko o 180 stopni

Niebywała wpadka językowa Mateusza Morawieckiego

Zdrada w związku: astrolodzy nazwali cztery niewierne znaki zodiaku

Tacy ludzie rzadko rzucają się do basenu. Częściej zdarza im się spokojnie myśleć o wszystkim, ważyć, a potem podejmować decyzje. Mogą pracować nad kilkoma projektami jednocześnie. Są rozmowni, ale szczerzy i bardzo mili.

Czy lubisz trzymać smartfon dwiema rękami i używać kciuka? Sygnalizuje to dość dobrze rozwiniętą intuicję, umiejętność rozpoznawania uczuć i nastrojów innych ludzi. Łatwo jest zjednać sobie uwagę i troskę, ale pośpiech w związku może być okrutnym żartem.

Horoskop miłosny na listopad 2021

Czy trzymasz smartfon dwiema rękami i piszesz tekst dwoma kciukami? Gratulacje! Jesteś osobą wszechstronną, która potrafi dostosować się do różnych sytuacji życiowych. Rada psychologa: mniej zmartwień, więcej pewności siebie!

Czwarty typ osobowości to ci, którzy trzymają telefon w jednej ręce i poruszają się po ekranie palcem wskazującym drugiej ręki. Co za ciekawy typ! Robią to ludzie spokojni i zrównoważeni, dla których priorytetem jest szczęście innych. Są gotowi wybaczyć zniewagi i poświęcić się. Nieśmiały w związkach. Mogą nigdy nie wyznać swojej miłości, nawet jeśli uczucia wypalą się od środka!

Czy zgadzasz się z tą klasyfikacją? Zbiegł się? Zobacz wideo, aby uzyskać jeszcze więcej szczegółów i analiz psychologicznych!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana