Astrologowie twierdzą, że rok 2022 raczej nie będzie spokojny. Wiele osób popełni błędy, natomiast skala ich konsekwencji będzie się różnić w zależności od osoby. Tygrys celowo rzuca kłody pod nogi, tworząc okoliczności, w których każdy zmożesz nauczyć się być silniejszym.

Kiedy nastąpi rok 2022 i jakim on będzie?

Charakterystyka 2022 roku / depositphotos.com

Rok Wodnego Tygrysa nadejdzie nie 1 stycznia, ale 1 lutego i potrwa do 21 stycznia 2023 roku. Symbolami 2022 roku będą:

Tygrys obudzi w ludziach optymizm i determinację, sprawiając, że szybciej zaczną dążyć do swoich marzeń. Będzie dobrze widać kontrast ze zrównoważonym i stosunkowo spokojnym rokiem Wołu. Rewolucyjny Tygrys wprowadzi wiele zmian i zniszczy wiele uprzedzeń.

Rok będzie innowacyjny i aktywny: do władzy dojdą ludzie decydujący, którzy zmienią wszystkie ustalone zwyczaje i ustalą nowe zasady. Można powiedzieć, że Tygrys patronuje nie tym osobom, które umieją kochać, ale tym, które są gotowe osiągnąć pożądane cele w życiu.

Tygrys jest uważany za zwierzę bardzo oddane, dlatego w przeciwieństwie do sytuacji na świecie relacjom w rodzinie nic nie będzie zagrażać. Komfort, spokój, wzajemne zrozumienie i miłość to to, czego powinieneś oczekiwać od 2022 roku.

Horoskop na 2022 rok

Horoskop na rok 2022 dla znaków horoskopu chińskiego

Szczur

Osób, które urodzili się w Roku Szczura, Tygrys będzie wspierał w każdy możliwy sposób – poświęcenie gryzoni wzbudza szacunek u drapieżnika, dlatego on przyczyni się do wszystkich jego przedsięwzięć, jeśli Szczur będzie działać.

Bawół

Tygrys będzie testować Bawoła na cierpliwość, co doda mu twardości i siły. Urodzeni w roku Bawoła powinni pożegnać się ze spokojnym życiem i lenistwem, w przeciwnym razie niczego nie osiągną.

Tygrys

Nie ma co tu dodać – w 2022 Tygrys będzie świecić jaśniej niż jakakolwiek gwiazda. Trzeba być śmiałym i dążyć do swoich celów, wtedy szczęście na pewno do ciebie się uśmiechnie.

Królik

Pomimo tego, że Królik generalnie nie lubi gwałtownych zmian i jest zwolennikiem spokojnego tempa życia, nadchodzący rok przyniesie mu wiele dobrego. Czekają na niego ciekawe oferty, przyjemne niespodzianki i spełnienie marzeń.

Smok

To będzie niejednoznaczny rok dla osób urodzonych pod znakiem Smoka. Najprawdopodobniej prędzej czy później Smok będzie musiał się pozbierać i zakończyć toksyczny związek. Zidentyfikować zdrajców i w końcu zobaczyć, kto jest kim.

Wąż

Dla przedstawicieli tego znaku to będzie niezbyt dobry rok – Waz będzie balansował między całkowitą porażką a przytłaczającym sukcesem. Jedynymi Wężami, które odczują pozytywne zmiany w Rok Tygrysa, będą Węże kreatywne. Im uda się znaleźć inspirację i stworzyć prawdziwe arcydzieło.

Koń

Tygrys otworzy Koniom możliwości twórczego i zawodowego rozwoju. Ale tylko tym, którzy nie boją się deklarować swoich ambicji. Jeśli starasz się być w centrum Wszechświata, dla Ciebie otworzą się wszystkie drzwi.

Koza

Wiele wyzwań czeka ludzi urodzonych w roku Kozy. Nagłe zmiany w życiu, nieprzyjemne wydarzenia, rozczarowania i straty. Weź pod uwagę, że wszystkie te okoliczności mogą wzmocnić twój charakter. Staraj się nie marnować czasu na drobiazgi i nie zostawiaj wolnego czasu na użalanie się nad sobą.

Małpa

Wykorzystaj nadchodzący rok jako etap przygotowawczy na przyszłość. Zbuduj solidny fundament w każdej dziedzinie swojego życia – pracy, życiu osobistym, budżecie. Nie angażuj się w żadne ryzykowne przedsięwzięcia – grozi to niestabilnością emocjonalną.

Kogut

Nie próbuj konkurować z Tygrysem – wtedy na pewno przegrasz. Z powagą kontynuuj sprawę, która już rozpocząłeś i nie zaczynaj niczego nowego.

Pies

To będzie szczególnie szczęśliwy rok dla osób urodzonych w Roku Psa. Otworzą się przed Tobą nowe horyzonty, co przyspieszy spełnienie pragnień. Dotyczy to szczególnie osób, które niestrudzenie i ciężko pracowali. Możesz nie wątpić, że w 2022 roku odniesiesz sukces i zdobędziesz uznanie.

Świnia

Nie warto pędzić na najwyższych obrotach, lepiej rozwijać w sobie mądrość i roztropność. Będą też miłe niespodzianki, ale nie powinieneś angażować się w żadne ryzykowne przedsięwzięcia.

Horoskop na 2022 rok

Jak przywitać nowy 2022 rok - porady stylistów

Baran

Najbardziej emocjonalny, namiętny i aktywny znak zodiaku. Najlepszym wyborem na Sylwestra będzie sukienka w kolorze futra Tygrysa – pomarańczowym lub czerwonym.

Byk

Wyważony i rozsądny znak, dlatego strój warto wybrać strój w spokojnych odcieniach – zieleni, brązu lub beżu.

Bliźnięta

Przedstawiciele tego znaku wyróżniają się otwartością, życzliwością i dobrze rozwiniętą wyobraźnią – te cechy Bliźniąt doskonale podkreśli żółta sukienka.

Rak

Romantyczne i zmysłowe Raki będą dobrze wyglądać w srebrnych, mlecznych lub białych stylizacjach.

Lew

Namiętne i władcze Lwy zabłysną w Nowym Roku 2022, jeśli wybiorą sukienkę w kolorze złotym lub pomarańczowym.

Panna

Elegancja, surowość i rozmyślność przedstawicieli tego znaku będą wymagać od nich ubioru z nutami arystokracji w kolorze brązowym, zielonym, niebieskim lub pastelowym żółtym.

Waga

Zwiewna, miękka i tajemnicza Waga będzie doskonale wyglądać w bladoróżowych lub bladoniebieskich stylizacjach. Na przykład w zwiewnej sukience.

Skorpion

Niejednoznaczny charakter Skorpionów i pragnienie agresywnej czerwieni należy zostawić na później. Wybierz brązową lub pomarańczową sukienkę, aby nie rozgniewać zdeterminowanego Tygrysa.

Strzelec

Odważny, ambitny i nieprzewidywalny Strzelec zdobędzie przychylność Wodnego Tygrysa, jeśli założy sukienkę w kolorze szarym, niebieskim lub fioletowym.

Koziorożec

Podobnie jak Bykom, astrologowie polecają Koziorożcom wybrać sukienkę w odcieniu głębokiego brązu, zieleni, oliwki, mleka lub bieli.

Wodnik

Wietrzni i kreatywni Wodnicy poczują moc Tygrysa i jego patronatu, jeśli założą niebieską sukienkę. Alternatywą są odcienie beżu lub szampana.

Ryby

Romantycznym i tajemniczym Rybom warto wybrać sukienkę w pastelowych kolorach: zieleni, różu lub beżu. Stroje w ciemnych odcieniach są surowo zabronione.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana