Wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba.

Test psychologiczny, który mówi wszystko o twoim szóstym zmyśle

Nie kieruj się swoim ulubionym kolorem. Kamień powinien cię przyciągać pod każdym względem. Teraz przeczytaj, na jakim etapie swojej ścieżki życiowej jesteś!

Opal. W tej chwili potrzebujesz ciszy i spokoju. Najprawdopodobniej twój wewnętrzny głos jest zagłuszany przez odgłosy rutynowego życia, co jest bardzo niepokojące. Wolisz znaleźć czas na regenerację sił. Potrzebujesz czasu, aby zrozumieć, czego tak naprawdę chcesz od życia. Ponieważ zbliża się Nowy Rok, jest to świetna okazja, aby zacząć wprowadzać zmiany!

Zielony malachit. Jeśli wybrałeś ten kamień, to znaczy, że nadszedł czas na radykalne zmiany. Zyskujesz mądrość i wiedzę. W niektórych momentach może pojawić się uczucie niepokoju, ale wystarczy przekonać samego siebie, że ta „restrukturyzacja” jest słuszna i konieczna. Wybierając ten kamień, po prostu mówisz Wszechświatowi, że jesteś gotowy na sukces i dobrobyt.

Popularne wiadomości teraz

Jak mieszka Barbara Kurdej-Szatan? Nie tak wyobrażaliśmy sobie jej dom

Wybierz jedną śnieżynkę i odkryj swoje ukryte pragnienia

Będzie jak nowa: kilka dobrych metod czyszczenia ulubionej patelni

Właścicielka restauracji wyznała prawdę o „Kuchennych rewolucjach”. Czy program jest wyreżyserowany?

Kamień Słońca. Wybór tego kamienia sugeruje, że bardzo optymistycznie podchodzisz do życia. Jesteś pełen energii na nowe wyzwania i rzucanie światła na rutynę. Wkrótce zdasz sobie sprawę, że wszystkie problemy są tylko w twojej głowie.

Najdokładniejszy test. Wybierz swój ulubiony kamień i poznaj swoje mocne strony

Kamień obsydianowy. Jest uważany za kamień zamknięcia. Teraz stajesz się mądrzejszy i bardziej cierpliwy w stosunku do innych ludzi. Usuwasz bloki w swojej głowie i jesteś gotowy, aby całkowicie przemyśleć wszystkie punkty orientacyjne i cele w życiu. Nowy Rok może w tym pomóc!

Howlit. Wybór takiego kamienia wskazuje, że teraz wysyłasz wiadomości z innego świata. Wizje, niezwykłe sny, przeczucia, niespodziewanie rozświetlające myśli - to jest to! Możesz mieć problemy ze snem, odczuwać niepokój lub dziwne odczucia w ciele. Ale po prostu pozwól temu odejść i płynąć z prądem. Wszystko będzie dobrze!

Jaspis dalmatyński. Jeśli wybrałeś ten kamień, oznacza to, że czas się zrelaksować i wprowadzić do swojego życia zabawę i rozrywkę. Wewnętrzny głos upiera się, że tak dawno nie istnieliśmy na tej planecie, więc czas zabrać z życia to, czego pragniesz!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana