Według astrologów każdy znak zodiaku ma swój własny silny miesiąc w roku, w którym każda osoba może dokonać ważnych zmian w swoim życiu lub z powodzeniem zacząć robić coś nowego.

Ta pani ma już 90 lat! Ale jest mistrzynią tancerki swingowej

Baran

Dla osób urodzonych pod znakiem Barana najkorzystniejszą porą roku jest koniec jesieni. W listopadzie możesz z powodzeniem wykonać ważne zadania lub podjąć ważne decyzje w sprawach, które mają wpływ na Twoją teraźniejszość i przyszłość. To także świetny czas na zakończenie i rozpoczęcie czegoś nowego.

Byk

Popularne wiadomości teraz

Diana zawsze bała się poprosić o to w obecności Królowej (i to dużo mówi)

Tej kotki nie chcieli zabrać ze schroniska ze względu na jej wygląd, natomiast jeden wpis o niej zmienił wszystko o 180 stopni

Niebywała wpadka językowa Mateusza Morawieckiego

Zdrada w związku: astrolodzy nazwali cztery niewierne znaki zodiaku

Twoim idealnym miesiącem jest kwiecień. To czas kompleksowej odnowy, która pozytywnie wpływa na Twoje emocje. Komunikacja z innymi jest harmonijna, a w relacjach osobistych wszystko rozwija się pozytywnie. O tej porze roku bez wątpienia odniesiesz sukces we wszystkich swoich przedsięwzięciach.

Bliźnięta

Dla Bliźniąt urodzonych wiosną i latem najkorzystniejszym momentem w roku jest środek zimy. Ten mroźny sezon przynosi im same pozytywy. Styczeń to najlepszy czas na rozwiązywanie nieporozumień, wątpliwości i pewności siebie. W tym miesiącu możesz spełnić swoje najskrytsze pragnienia.

Rak

Jeśli urodziłeś się pod znakiem Raka, październik to najbardziej udany miesiąc na rozwiązanie ważnych problemów. W tym czasie będziesz miał jasne wyobrażenie o tym, co chcesz poprawić w swoim życiu. Początek historii miłosnej w październiku przyniesie Ci wiele radości i dobrych perspektyw. W tym miesiącu możesz również odnieść sukces na polu zawodowym.

Lew

Twój osobisty miesiąc mocy to lipiec. Najgorętsza pora roku aktywuje wszystkie Twoje mocne strony. Jesteś pełen energii, która pomaga Ci się rozwijać i doskonalić. Wszystkie nowe umiejętności, których nauczysz się w tym okresie, przydadzą się w Twoim życiu.

Panna

Dla Panny najlepszym miesiącem na samorealizację jest luty. Pod koniec zimy masz okazję myśleć pragmatycznie i racjonalnie, okazuje się, że dokonujesz niezbędnych i pożądanych poważnych zmian w swoim życiu. W lutym łatwo jest zmienić niekochaną pracę.

Znaki zodiaku chronione przez silnych aniołów stróżów

Waga

Wagi, podobnie jak te urodzone pod znakiem Bliźniąt, często zmieniają swój nastrój. Najlepszą porą roku jest dla nich grudzień. W tym miesiącu mogą skupić się na ważnych sprawach. Dla tych, którzy decydują się na wyjazd do urzędu stanu cywilnego w ostatnim miesiącu roku, małżeństwo jest często szczęśliwe i udane.

Skorpion

Twój osobisty miesiąc to sierpień. Świetny czas na podróż. Ten miesiąc ma również duży wpływ na twój związek. Jeśli jesteś już w związku, to pogłębią się i rozwiną w pozytywnym kierunku. Dla samotnych przedstawicieli tego znaku sierpień to dobra okazja do nowych znajomości.

Strzelec

Czerwiec otwiera przed Strzelcem dobre możliwości wdrożenia i rozwoju. W tym miesiącu masz okazję wyeliminować dobrych i złych ludzi ze swojego życia. Ponieważ szczęście jest po twojej stronie, zawsze weź los w swoje ręce w czerwcu i podejmij działania.

Koziorożec

Drogie Koziorożce, waszym pomyślnym miesiącem jest wrzesień. Początek jesieni pozytywnie wpływa na Twoją karierę i życie osobiste. Działaj spontanicznie, ale mocno, uwierz w siebie i swoją intuicję, bo to Cię nie zawiedzie.

Wodnik

Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku czują się świetnie w pierwszym miesiącu wiosny. Zima odchodzi wraz ze wszystkimi trudnościami. W marcu możesz zapomnieć o problemach i zacząć żyć tak, jak chcesz. Praca i życie osobiste przyniosą Ci radość i pozytywny rozwój.

Ryby

Pachnący kwiat ziół i kwiatów w maju cieszy wiecznych marzycieli. Maj to najlepszy miesiąc dla jasnej osobowości przedstawicieli tego znaku zodiaku. W maju Ryby mogą pokazać swoje zdolności przywódcze jak w żadnym innym miesiącu roku. Jeśli masz marzenia, uruchom je w maju. Możesz bezpiecznie zakładać nowe biznesy, licząc na sukces.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana