To dobry czas na zajmowanie się sprawami finansowymi, pracę z pieniędzmi i wartościami materialnymi.

Ta pani ma już 90 lat! Ale jest mistrzynią tancerki swingowej

Baran

Dotarłeś do punktu, w którym naprawdę musisz spędzić trochę czasu w samotności, aby powrócić do przepływu z odnowionym duchem i perspektywą. Przyjaciele rozumieją, z czym ostatnio się spotkałeś, wspierają Cię i są gotowi pomóc w każdej sytuacji.

Byk

Popularne wiadomości teraz

Kiedy jest naprawdę mało miejsca: Top 5 zabawnych zdjęć dziwnego układu pralek w łazience

Rafał Maślak pokazał zdjęcia z chrztu córki. Piękne kadry rozczuliły fanów

Nietypowa uwaga w dzienniczku ucznia i niespodziewana odpowiedź mamy. Takiej reakcji na słowa katechety nikt się nie spodziewał

Pokazała wszystkie swoje wdzięki: Dagmara Kaźmierska opublikowała zdjęcie w bikini

Przygotuj się na niespodzianki na każdym kroku. W połowie tygodnia twój stan emocjonalny osiągnie szczyt. Kreatywne zajęcia sprzyjają, więc zanurz się we wszystkim, co pomoże Ci zapomnieć o problemach i skupić się na bardziej konstruktywnych przyjemnościach.

Bliźnięta

Praca zespołowa sprawi, że każda praca będzie przyjemniejsza. Poproś o pomoc znajomych, wielu z nich chętnie spędzi z Tobą czas w tym tygodniu. Nawet jeśli wolisz pozostać w cieniu, twoje osiągnięcia zwrócą na ciebie uwagę, więc bądź odważny i przyjmij pochwałę, na którą zasługujesz.

Rak

Masz szczęście, że masz wielu lojalnych zwolenników, którzy myślą o tobie tak wysoko, że są gotowi narazić dla ciebie swoją reputację. Pod koniec tygodnia będziesz miał naprawdę sprytny pomysł, ale uważaj na ludzi, którzy chcą wziąć na siebie twój kredyt.

Lew

Zanim coś stwierdzisz, przyznaj, że nie wiesz wszystkiego. Lepiej jest przeprowadzić dodatkowe badania, niż udawać, że masz kontrolę, gdy tak nie jest. Ludzie, z którymi pracujesz, mogą próbować włamać się do twojego życia osobistego, ale możesz z wdziękiem ominąć to wtargnięcie z humorem.

Panna

Poznasz wpływowych ludzi i wiele się nauczysz z ich przykładu. Jeśli liczyłeś na znak z góry lub radę eksperta, jak postępować w jakiejś delikatnej sprawie, wkrótce ją otrzymasz. Pod koniec tygodnia poświęć trochę czasu na profesjonalne pisanie. Pamiętaj, aby w razie potrzeby podziękować.

Znaki zodiaku chronione przez silnych aniołów stróżów

Waga

Możesz potrzebować drugiej pary rąk, aby zebrać odpowiedni materiał do projektu. Ponadto będziesz musiał oszczędzać, a może nawet dokonać drobnych wyrzeczeń, takich jak rezygnacja z codziennego latte na rzecz zwykłej kawy. Drobne poprawki wprowadzone teraz z nawiązką zaprocentują później.

Skorpion

Trudno ci oprzeć się uczuciom złości lub wyrazom irytacji wobec osoby, którą widujesz na co dzień. Byłoby miło zaangażować w ten konflikt stronę trzecią, która mogłaby działać jako bezstronny sędzia.

Strzelec

Ludzie, którzy mają wystarczająco dużo szczęścia, aby cię otoczyć, otrzymują szok wigoru i inspiracji, gdy tylko ich uwaga zostanie na ciebie zwrócona. Wykorzystaj swoją energię na dobre. Jakikolwiek projekt podejmiesz w tym tygodniu, nieuchronnie nałożysz na niego pieczęć sukcesu.

Koziorożec

Szefowie są pod wrażeniem twojej pomysłowości i entuzjazmu dla projektu, którego niewielu odważyło się podjąć. Przeanalizuj swoje potrzeby i obiecaj sobie, że ograniczysz niepoważne wydatki. Poczujesz się znacznie lepiej, jeśli zaoszczędzisz trochę pieniędzy.

Wodnik

To bardzo ważne, abyś wiedział, że komuś zależy na tobie. Wyraź swoje niezadowolenie z okoliczności, rozmawiając ze znajomymi. Niektóre z nich mają dla Ciebie niespodziankę. Przygotuj się na niespodziankę, która utoruje drogę do pełnego przygód weekendu.

Ryby

Powiedz ukochanej osobie o swoich prawdziwych uczuciach. W tym tygodniu jest więcej pracy do wykonania niż zwykle, więc nie krępuj się, aby spędzić weekend z czystym sumieniem i bez ciężaru niedokończonych spraw na swoich barkach.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana