Ale kto jest najlepszym mężem. Ten, który jest w stanie ochronić, czy ten, który ma mniej wad? W tym artykule podkreślono pięć najlepszych opcji małżeństwa ze znakiem zodiaku.

Jeśli nadal nie wierzysz w moc makijażu, sprawdź te zdjęcia

Koziorożec

Niezawodny przyjaciel i partner. Człowiek Koziorożca nie będzie otwarcie okazywał uczuć, wyda na ciebie swoją pensję i zostanie zdradzony do samego końca. Okaże swoją miłość czynami. Puste słowa zostaną odrzucone. Również Koziorożec jest gotowy, aby stać się Twoją kamizelką. Gotowy do wykonywania prac domowych.

Ale pomimo bliskości ze swoją drugą połową, Koziorożec przetestuje cię na siłę, a twoje słowa na prawdomówność. Mężczyźni Koziorożca kochają pewne siebie kobiety. Wygląd wybranego nie jest dla niego ważny. Potrzebuje ciekawej, inteligentnej i zrównoważonej kobiety. Jeśli słyszałeś cenne słowa miłości od Koziorożca, możesz mieć pewność, że tak będzie przez długi czas.

Popularne wiadomości teraz

Kiedy jest naprawdę mało miejsca: Top 5 zabawnych zdjęć dziwnego układu pralek w łazience

Magda Mołek opowiedziała o swojej traumie ze spowiedzi. Do dzisiaj trudno jej się o tym mówi

Nietypowa uwaga w dzienniczku ucznia i niespodziewana odpowiedź mamy. Takiej reakcji na słowa katechety nikt się nie spodziewał

Pokazała wszystkie swoje wdzięki: Dagmara Kaźmierska opublikowała zdjęcie w bikini

Rak

Rak jest atrakcyjny i tajemniczy. Możesz polegać na człowieku z rakiem. Możesz powierzyć mu swoje sekrety, pokazać szkielety w szafie. Rak długo i ostrożnie wybiera bratnią duszę. Kobieta powinna być zadbana, atrakcyjna, szanować jego zainteresowania i protekcjonalnie postępować w stosunku do dziwactw. W rodzinie mąż powinien być głównym. Cóż, albo pomyśl, że on tu rządzi. Ten znak zodiaku opiekuje się i chroni swoją rodzinę, robi wszystko, aby nikt niczego nie potrzebował.

Skorpion

Scorpion jest zamknięty, milczy. Człowiek-skorpion ma swój własny świat, ukryty przed wzrokiem ciekawskich. Przed podjęciem decyzji skorpion może zamknąć się w swoim własnym świecie, nie rozmawiając z nikim przez chwilę. Zajmuje mu trochę czasu, aby dowiedzieć się, czy jesteś człowiekiem. Jeśli człowiek tego znaku zaczyna dzielić się z tobą swoim najskrytszym, to ten świat, ukryty przed wszystkimi, jest dla ciebie otwarty. Kobieta ze Skorpiona powinna poważnie traktować karierę i pieniądze. Musi być niezależny i wytrwały. Jeśli zdołasz zrozumieć człowieka skorpiona, stanie się on dla ciebie najbardziej uważną, miłą, hojną i kochającą osobą.

Strzelec

Strzelec to osoba kochająca życie. Mężczyźni urodzeni pod tym znakiem są uczciwi, prostolinijni, pięknie uprzejmi i gotowi chronić swoją bratnią duszę. Przede wszystkim człowiek Strzelca zwróci uwagę na wygląd, ale nie powinno to być piękno z okładki. Wystarczy jedna jasna cecha: jasne oczy, długie nogi, wspaniałe włosy. Ale głównym wymaganiem jest, aby kobieta była zadbana, a nie wulgarna. W rodzinie Strzelec jest doskonały. Jest wspaniałym ojcem dla swoich dzieci.

Zaopiekuje się nimi od urodzenia. Przy takich ojcach dzieci są przyjazne i wesołe, a żona jest szczęśliwa, ponieważ mąż będzie dobrym pomocnikiem. Zaangażuje swoją rodzinę w aktywny wypoczynek. Ale jeśli nie jesteś na to gotowy, musisz być czujny. Jeśli po drodze natknie się na aktywną dziewczynę, istnieje ryzyko romansu.

Najmilsi ludzie: kim oni są według swojego znaku zodiaku

Panna

Panna zostaje wycofana. Przedstawiciel tego znaku nie jest prezentem. Ale jeśli się zakochał, jest gotów się zmienić. Podczas gdy inni będą cieszyć się uczuciem miłości, Panna będzie szukała haczyka w swoim wybranym. Obliczy przyszłość. Panna nie jest fanem swobodnego seksu. Musi udowodnić, że jest godny uwagi i uczuć. Kobieta dla takiego mężczyzny powinna być boginią, przynajmniej na początku związku. Panna nie zgadza się na mniej.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana