Zauważyłaś kiedykolwiek, że pewne Twoje koleżanki, o tych samych imionach mają zawsze wianuszek mężczyzn wokół siebie? To nic dziwnego. Okazuje się bowiem że, że jest lista imion kobiet, które bardzo upodobali sobie mężczyźni. Działają one jak afrodyzjak. 

Prawdopodobnie, jest to związane ze znaczeniem imion, które ma w sobie zapisany pewen temperament, ale też oczywiście od brzmienia danego imienia.

Sprawdźmy więc, jakie żeńskie imiona działają na mężczyzn jak narkotyk!

#1 Izabela

Imię, które jest doceniane przez mężczyzn w pełnym brzmieniu. Kiedy mówimy Iza, podobno dla mężczyzn nie jest już tak seksowne. Izabele są zawsze bardzo kokieteryjne i walczą o swoje.

#2 Helena

Helena nie znalazła się na tej liście nie bez powodu. Mężczyźni walczyli o kobietę o tym imieniu już w starożytności. Wiele wskazuje na to, że nie inaczej jest teraz, bowiem wciąż podoba się płci przeciwnej. Heleny to synonim piękna, spokoju i mądrości.

Popularne wiadomości teraz

Syn aktora wyjawił prawdę o stanie zdrowia Jerzego Stuhra

Spojrzenie w przeszłość: kim byłeś w poprzednim życiu według twojego znaku zodiaku

Dziewczyna na TikToku opowiedziała, jak naprawdę wygląda wizyta w „Pytaniu na śniadanie”

Quiz: wybierz drzewo i poznaj swoją dominującą cechę charakteru

#3 Oliwia

To imię znalazło się na naszej liście zwłaszcza dlatego, że kojarzy się ono mężczyznom z gorącymi wakacjami, a więc też z seksownymi opalonymi ciałami. Oliwie są też bardzo zawzięte i mają mocne charaktery, które pociągają mężczyzn.

Krótki test psychologiczny. Która z osób na zdjęciu wykonuje najlepszy ruch?

#4 Aleksandra

Kobiety o tym imieniu wydają się być niedostępne. Jest w nich jakaś doza tajemnicy, którą chce się odkryć. Mężczyźni nazywają się drapieżnikami, a więc uwielbiają walczyć o swoje ukochane, stąd to upodobanie do tego imienia.

#5 Maja

Maja brzmi bardzo kobieco i subtelnie. Idealne imię dla dobrej i delikatnej partnerki. Nie ma się więc co dziwić, że tak bardzo podoba się płci przeciwnej. Wielu mężczyzn marzy o takiej kobiecie, którą mogą się zaopiekować - a przyznajmniej o kobiecie, której imię to sugeruje.

#6 Julia

Imię Julia niemal natychmiast kojarzy się nam z miłością i oddaniem. Prawdopodobnie dzieje się tak za sprawą romantycznej powieści „Romeo i Julia”. Mężczyźni wyobrażają sobie związek z Juliami, który będzie obfitował w wielkie emocje.

#7 Weronika

Eleganckie i wyniosłe imię, które kojarzy się mężczyznom z kobietą sukcesu, a to już samo w sobie jest pociągające. Weroniki są też zawsze bardzo opanowane, a faceci nienawidzą królowych dramatu, więc taka dziewczyna, stroniąca od kłótni - jest dla nich na wagę złota.

#8 Róża

Jakby nie patrzeć Róża to jeden z najpiękniejszych kwiatów. Czy więc można sobie wyobrażać coś złego na temat kobiety posiadającej takie imię? Ależ skąd! To synonim czułości, ciepła i naturalnego piękna.

Wszczęto dochodzenie w sprawie słów Barbary Kurdej - Szatan

#9 Zofia

Imię Zofia wielu mężczyznom kojarzy się z filmową postacią słodkiej, a zarazem poważnej Zosi z „Pana Tadeusza”, która aż prosi się, by ktoś się nią zaopiekował. Zosie to zazwyczaj pogodne i uśmiechnięte dziewczyny, który każdy lubi.

Imiona, które gwarantują sukces przez całe zycie

#10 Anastazja

Anastazja to rzadko spotykane, a zarazem bardzo kobiece imię, które pociąga mężczyzn. Jest tak z wieloma oryginalnymi imionami, ponieważ zwracają one siebie uwagę, można je zapamiętać, są tą jedną na milion.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana