Kto będzie miał szczęście?

Ciągle domagał się uwagi: dlaczego gospodyni kupiła kopię swojego krzesła dla psa

Baran

W 2022 roku Baran zatriumfuje na froncie miłosnym. Aby to zrobić, musisz natychmiast określić priorytety na ścieżce życia. Jeśli nie masz jeszcze partnera, czekają na Ciebie nowe znajomości i nie można ich przegapić. Jeden z nich może zmienić twoje życie. Jeśli jesteś już w związku, powiedz bezpośrednio swojemu partnerowi, że chcesz przenieść swój związek na wyższy poziom - założyć rodzinę.

Twój partner cię wysłucha i oświadczy. Ważne jest, abyś nie miał wątpliwości co do szczerości uczuć partnera. W razie wątpliwości najlepiej nie podejmować ważnych decyzji. Założenie rodziny można świętować w marcu, listopadzie lub sierpniu. Jeśli zważysz wszystko, w życiu rodzinnym znajdziesz szczęście, dobrobyt i spokój.

Popularne wiadomości teraz

Ewa Farna z ciążowym brzuszkiem wbiła się w krótką i obcisłą mini. Co za widok

16-latkowie z Polski dokonali wielkiego odkrycia. Dzięki nim zwalczymy światowy problem

Będzie jak nowa: kilka dobrych metod czyszczenia ulubionej patelni

Anna Dymna mówi o swojej trudnej sytuacji. Jest bezradna: „Nie mam już siły”

Bliźnięta

W 2022 roku czeka na Ciebie wiele miłych niespodzianek, szczęście będzie po Twojej stronie. Wszystko, co sobie wyobraziłeś, zacznie się pojawiać. Sam nie zauważysz, jak Twoje życie stopniowo zacznie się zmieniać na lepsze. Jeśli planowałeś ślub, rok 2022 jest najlepszym rokiem na założenie rodziny.

Jeśli nie masz partnera, nie zniechęcaj się, miłość sama Cię odnajdzie. Jeśli masz partnera i spotykasz się od dłuższego czasu, to w 2022 roku zdecyduje się przenieść związek na nowy poziom i założyć ci pierścionek na rękę.

Waga

Przedstawicielom tego znaku trudno jest podjąć decyzję w jakiejkolwiek sprawie, w tym w małżeństwie, ale rok 2022 będzie pod tym względem decydujący. Będziesz musiał zebrać swoją wolę i zrobić krok w kierunku swojego przeznaczenia. Waga ma szczęście, ponieważ rok Tygrysa to najlepszy czas na ślub. Niezależnie od tego, jak bardzo znasz swojego partnera, Twoje życie rodzinne ułoży się dobrze. Jeśli zadajesz sobie pytanie: „Czy wyjdę za mąż w 2022 roku?”, to odpowiedź jest tylko jedna – Tak.

Nie lubią konfliktów: najliepsze kobiety według znaku zodiaku

Koziorożec

W 2022 roku miłość czeka na wszystkie Koziorożce. Jeśli praca jest dla Ciebie na pierwszym planie, musisz ją zdjąć z piedestału i rozejrzeć się. Zauważysz coś, co przez długi czas było pomijane, a mianowicie miłość. Będziesz musiał dokonać trudnych wyborów: miłość lub praca. Gwiazdy radzą ci na chwilę zrezygnować z kariery i poświęcić czas na życie osobiste.

Jeśli dokonasz właściwego wyboru, będziesz w stanie stworzyć silną rodzinę. Jeśli masz już partnera, to ten rok będzie decydujący w twoim związku, przejdziesz na nowy poziom - czyli pobierzesz się. Twoja zgoda na propozycję jest koniecznością, zwłaszcza jeśli masz dobrą kompatybilność.

Ryby

To, jak rok 2022 okaże się Rybom pod względem małżeństwa, zależy od niej. Ważne jest, aby skupić się na pułapkach. Przede wszystkim musisz uzyskać potwierdzenie, że partner chce połączyć swoje życie z Tobą, a jego intencja opiera się na szczerości.

Kiedy wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane i zrozumiesz, że mężczyzna ma do ciebie szczere uczucia, możesz odbyć bezczynny ślub w marcu lub listopadzie. W małżeństwie czeka na was zrozumienie, pocieszenie i troska o siebie.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana