Baran

Dochody zapowiadają się stabilne, a wydatki umiarkowane i przewidywalne. Będziesz mógł zarobić fajne bonusy. Jeśli jednak chcesz naprawdę wzmocnić swoje finanse, musisz podjąć działania. Musisz przeanalizować swoje obecne plany finansowe i inwestycje. Zawsze jest coś, co można poprawić. Gwiazdy polecają, aby nie być zbyt zadowolonym z tego, co zostało osiągnięte i zawsze dążyć do samodoskonalenia.

Zajęty 2022: Meghan Markle i książę Harry planują "fałszywe" królewskie wycieczki

Byk

Ponieważ Mars jest w 11. domu związków Byka, powinieneś uważać na tych, którzy proszą cię o pożyczkę lub oferują możliwości, które brzmią zbyt pięknie, aby mogły być prawdziwe. Najlepiej odłożyć decyzję. W tym roku możesz być oszczędny. Pamiętaj o swoim budżecie i zaplanuj przyszłe inwestycje przed ich rozpoczęciem.

Popularne wiadomości teraz

Kolejne smutne wieści z rodziny Krawczyków. Wnuk stracił alimenty

Niebywała wpadka językowa Mateusza Morawieckiego

Spojrzenie w przeszłość: kim byłeś w poprzednim życiu według twojego znaku zodiaku

Zdrada w związku: astrolodzy nazwali cztery niewierne znaki zodiaku

Bliźnięta

Sytuacja jest stosunkowo stabilna. Większość inwestycji lub decyzji finansowych, które podejmujesz, przyniesie wystarczająco dużo nagrody, aby utrzymać cię na palcach. W tym roku możesz zacząć budować swój fundament finansowy. Rozważ zbadanie potencjalnych inwestycji. Zarówno krótkoterminowe, jak i długoterminowe inwestycje będą miały duże szanse na szybką spłatę w drugiej połowie roku.

Rak

Możesz ulec pokusie, by wydać za dużo, nie myśląc o przyszłości, lub obsypywać ukochaną osobę prezentami, nie myśląc o sobie. Zatrzymać. Odetchnij i sprawdź swój budżet. Miłośnicy raka powinni pomyśleć o stworzeniu rodzinnego budżetu dla gospodarstwa domowego. W tym roku mogą pojawić się nieprzewidziane wydatki i najlepiej być na nie przygotowanym, gdy się pojawią. Unikaj podejmowania pochopnych decyzji dotyczących inwestowania lub rozpoczynania nowych projektów finansowych. Najlepiej odłożyć wybór na przyszły rok.

Lew

Musisz skonsolidować swoje szczęście i nauczyć się gospodarowania tym, co masz. Teraz nie jest najlepszy czas na frywolne wydatki. Kalkulacje budżetowe przydadzą się zarówno gospodarstwu domowemu, jak i firmie. Unikaj przecinania się tych dwóch sfer. Nie podejmuj w tym roku żadnych ważnych decyzji dotyczących projektów finansowych lub inwestycji. Staraj się nie szukać ani nie pożyczać ani nie pożyczać pieniędzy na początku roku, spowoduje to więcej stresu niż pożytku.

Jakie znaki zodiaku mogą wziąć ślub w 2022 roku

Panna

Panny mają szansę naprawdę poszerzyć swoje możliwości finansowe. To dla Ciebie stosunkowo stabilny i przewidywalny czas. W tym roku nie przewiduje się większych zmian, ale pozwoli to rozpocząć rozwój projektów finansowych lub dokonywać długoterminowych inwestycji. Tylko nie zapomnij wcześniej przeprowadzić analizy.

Waga

Twój okres stabilności jeszcze się nie skończył. W tym roku Waga będzie w stanie poprawnie przewidzieć ich sytuację finansową. Osoby bliskie mogą zwrócić się do Ciebie o poradę finansową lub zachęty pieniężne. Jednak nie pozwól sobie na frywolność. Nawet najmocniejszy podkład może zostać zniszczony bez odpowiedniej pielęgnacji.

Skorpion

Finansowo ten rok może być trochę stresujący. Temat pieniędzy często pojawia się u bliskich lub w Twojej karierze. Gwiazdy radzą ci być metodycznym. Zajmij się wszelkimi problemami finansowymi z otoczeniem i nie obciążaj się zbytnio, jeśli musisz ponieść dodatkowe koszty. Rób wszystko powoli i nie spiesz się. Unikaj pochopnych inwestycji i rozważ wszystkie alternatywy przed podjęciem decyzji.

Strzelec

Stosunkowo stabilny rok dla Strzelca. Większość twoich finansów lub dochodu może zostać przeznaczona na wydatki domowe. Na szczęście rok, który pomoże ci rozwijać się w twojej karierze, zapewni ci również regularny i stały strumień dochodów, który pozwoli ci utrzymać się na powierzchni. W dzisiejszych czasach wszystko jest stosunkowo wygodne, a Strzelec nie musi podejmować żadnych poważnych kroków.

Koziorożec

To stabilny i przewidywalny okres dla Koziorożców. Jeśli zdecydujesz się nie ingerować w swoją sytuację finansową, najprawdopodobniej przetrwasz ten rok bez żadnych problemów. Wszystko zależy od Ciebie, czy zdecydujesz się jak najlepiej to wykorzystać. Sukces będzie zależał od twoich umiejętności i badań. W tym roku wszystko jest przewidywalne i na szczęście Koziorożce zazwyczaj wiedzą, jak najlepiej wykorzystać własne zasoby i umiejętności.

Wodnik

Na początku roku wszystko może wydawać się względnie stabilne i łatwe, ale nie pochlebiaj sobie. W drugiej połowie roku może się okazać, że będziesz musiał zawęzić budżet, zwłaszcza jeśli chodzi o gospodarstwo domowe i rodzinę. Użyj pierwszej połowy, aby wzmocnić podkład i zapewnić obfitość na deszczowy dzień.

Ryby

2022 to stosunkowo spokojny i stabilny rok dla Ryb. Inne obszary twojego życia są o wiele ciekawsze, aw sferze finansowej nie przewiduje się nic specjalnego. Możliwe są niewielkie zmiany, ale raczej nie będą one bardzo zauważalne. Ponadto Ryby nie mają wystarczająco dużo czasu, aby naprawdę skupić się na swoich finansach. Na razie najlepiej ich nie dotykać. Jeśli jednak Ryby nadal chcą poprawić swój fundament, jest to najlepszy czas na inwestycję długoterminową.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana