Baran

Baran może odczuwać dyskomfort związany z potrzebą wpuszczenia drugiej osoby do swojej przestrzeni osobistej, musi umieć się porozumieć i stawiać granice.

Wybierz torebkę i dowiedz się wszystkiego o swojej kobiecej naturze! Rezultatem jest zdumiewająca dokładność

Byk

Może kolidować z nadmierną emocjonalnością partnera, kładąc nacisk na słuszność własnych przekonań. Musimy spotkać się w połowie drogi i nie wchodzić w bezpośrednią konfrontację.

Popularne wiadomości teraz

Magdalena Cielecka w czarnych i krótkich włosach. Aktorka zaskoczyła swoją przemianą

Ewa Farna z ciążowym brzuszkiem wbiła się w krótką i obcisłą mini. Co za widok

Będzie jak nowa: kilka dobrych metod czyszczenia ulubionej patelni

Depilowała się od 10 roku życia, aż w końcu wyrzuciła maszynkę do golenia. Jak wygląda dziś?

Bliźnięta

Ważna jest zgodność intelektów, sposobu myślenia i postrzegania świata. W przeciwnym razie przedstawiciele tego znaku nie będą mogli zrealizować się w wielu obszarach.

Rak

Małżeństwo dzieli życie na „przed” i „po”, gdzie umiejętność budowania ciepłych i szczerych relacji może uszczęśliwić Raka, a jego brak może zniszczyć relacje.

Lew

W związku wiele chce od partnera i jest wymagający, ale będąc pewny szczęśliwej wspólnej przyszłości, jest gotów dołożyć wielu starań o szczęście swojej drugiej połówki.

Panna

Zorganizują życie i warunki życia według własnego uznania, stawiając na pierwszym miejscu komfort i dobre samopoczucie. Ważne jest, aby trzymać je osobno. Wtedy zjednoczenie z Panną będzie długie i trwałe.

Określ swój wiek psychologiczny za pomocą znaku zodiaku

Waga

Kreatywność i aktywność, a także chęć komunikacji, będą wymagać od partnera zaakceptowania tych cech osobowości. A także możliwość ich realizacji w przyszłości, w przeciwnym razie Waga nie będzie szczęśliwa w małżeństwie.

Skorpion

Potrzeba rozwiązywania problemów bez ich nawarstwiania jest ważną częścią długotrwałych związków i szczęścia w małżeństwie. Akceptacja nieprzewidywalności i umiejętność neutralizacji jej skutków będzie dobrym fundamentem.

Strzelec

Łatwo jest być gotowym do podejmowania odpowiedzialnych decyzji i podejmowania ryzyka, doceniając siebie. Systematyczna krytyka i odrzucanie ich sukcesów nie doprowadzi do niczego dobrego. A temu, kto docenia, odda całą swoją miłość.

Koziorożec

Potrzebujesz stabilnego związku i staraj się go utrzymać. Jednak ich komponent emocjonalny wymaga utrzymania ich świeżości, wyczucia ich znaczenia. W przeciwnym razie uczucia mogą ostygnąć.

Wodnik

Będą wrażliwi na wszystko, co dzieje się w domu i ze swej natury odczuwają potrzebę komunikacji i poznawania nowych ludzi. Czując zrozumienie partnera, przyniosą rodzinie lekkości i radości.

Ryby

Będą starać się unikać konfliktów i znaleźć wspólny język w różnych sytuacjach. Nie będą jednak w stanie pogodzić się z dyktaturą i ciągłymi wyrzutami. Docenią uczciwość i na pewno odpowiedzą na to samo.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana