Baran

Baranie, ciężko pracowałeś przez ostatni rok, więc zasługujesz na nagrodę. Naprawdę chcesz zakończyć swoją działalność i zakończyć rok z czystym kontem. Ale tylko dlatego, że chcesz dużo zrobić, nie oznacza, że ​​nie zasługujesz na dzień wolny. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, odłóż swoją pracę na bok. Spokojnie, to ci nie zaszkodzi. Zrób sobie przerwę od wszystkiego i wszystkich, aby oczyścić umysł i ustalić priorytety na następny rok.

Wybierz torebkę i dowiedz się wszystkiego o swojej kobiecej naturze! Rezultatem jest zdumiewająca dokładność

Byk

Wyrzuć zmęczone lub przestarzałe stroje, odtruj organizm, zadbaj o skórę, zrelaksuj się w spa. Rok 2022 będzie dla Ciebie rokiem, w którym wyrwiesz się z kokonu i pokażesz wszystkim, jakim jesteś pięknym motylem. Nie musisz zaczynać od razu, ale przed końcem roku powinieneś zacząć myśleć o swoim zdrowiu. Zaplanuj plan zdrowego stylu życia na nadchodzący rok i przygotuj się na utrzymanie równowagi ciała, umysłu i ducha.

Popularne wiadomości teraz

Tej kotki nie chcieli zabrać ze schroniska ze względu na jej wygląd, natomiast jeden wpis o niej zmienił wszystko o 180 stopni

Syn aktora wyjawił prawdę o stanie zdrowia Jerzego Stuhra

Spojrzenie w przeszłość: kim byłeś w poprzednim życiu według twojego znaku zodiaku

Quiz: wybierz drzewo i poznaj swoją dominującą cechę charakteru

Bliźnięta

Jeśli jeszcze o tym nie pomyślałeś, naucz się mądrze wykorzystywać swój czas. Jeśli jesteś zajęty, a telefon ciągle dzwoni, nie oznacza to, że zwracasz należytą uwagę na wszystkich w swoim życiu, w tym na siebie, najprawdopodobniej nie wiesz, jak ustalać priorytety. Przed końcem roku musisz pozbyć się wszystkich czynników, które odwracają Twoją uwagę od drogi do celu, w tym niektórych osób.

Rak

Do końca roku będziesz miał doskonałą okazję do ujednolicenia relacji z otaczającymi Cię ludźmi i nawiązania nowych znajomości. Będziesz promieniować pozytywną energią, a Twoja szczerość i towarzyskość nie zostaną zignorowane. Wykorzystaj tę chwilę jak najlepiej: znajdź osoby o podobnych poglądach, połącz ich ze swoimi planami i marzeniami, szukaj nowych przyjaciół, zrób krok w kierunku osoby, którą lubisz.

Lew

Twoje życie może być teraz bałaganem, ale starasz się wyciągnąć z tego jak najwięcej. Udało ci się podporządkować chaos minionego roku swoim celom i jest to godne pochwały! Zakończ rok, ponownie oceniając swoje wartości i relacje, platoniczne i romantyczne. Chcesz awansować? Myślisz o przeprowadzce do nowego miasta? Naucz się łączyć i łączyć się z ludźmi, którzy pomogą Ci to osiągnąć.

Określ swój wiek psychologiczny za pomocą znaku zodiaku

Panna

Wyróżnia Cię umiejętność podejmowania najbardziej racjonalnych i mądrych decyzji, a Twoim mottem życiowym jest „cierpliwość i praca – zmielą wszystko”. Gwiazdy polecają do końca roku nauczyć się wielkich marzeń i przestać być zadowolonym. W 2022 r. będziesz w stanie osiągnąć wszystko, co chcesz, jeśli pokonasz wewnętrzne ograniczenia. Skromność połączona z determinacją i poświęceniem otwiera drzwi do nieograniczonych możliwości.

Waga

Nadszedł czas, aby zostawić niektóre osoby i wydarzenia w swoim życiu w przeszłości. Mówimy głównie o postaciach w życiu osobistym, związkach, z którymi już dawno się wyczerpały i nie należy się do nich kurczowo czepiać nawet w myślach. Wykorzystaj nowy rok jako wymówkę, aby pozbyć się balastu i zdobyć nowe wyjątkowe doświadczenie.

Skorpion

Ludzie wokół ciebie często nie wydają się tak wiarygodni jak ty. Jednak członkowie rodziny i bliscy przyjaciele są pewni, że za tobą jest jak kamienna ściana. Wystarczy im o tym przypomnieć. Gwiazdy zalecają, abyś pomyślał o tym przed końcem roku, aby uniknąć konfliktów między wami. Ważna jest teraz nie tylko chęć ominięcia wszystkich i pokazania swojej wyższości, ale także chęć zapewnienia komfortu sobie i swojej rodzinie.

Strzelec

Jakie cele chcesz osiągnąć w przyszłym roku? Jak zamierzasz to osiągnąć? Pod koniec roku musisz odkryć swoje ambicje i zaplanować kolejny rok. Wszystko będzie zależeć od Ciebie, więc postaw sobie ambitne cele, które są osiągalne.

Koziorożec

Musisz zrozumieć, że nie musisz nakładać tak wiele na swoje barki i czynić tego swoim obowiązkiem. Pod koniec roku musisz się zrelaksować. Powiedz wszystkim, że jesteś na wakacjach, wyłącz na chwilę telefon i po prostu zrelaksuj się, jeśli to możliwe, naprawdę jedź na wakacje! Na początku będzie to trochę dziwne, ale musisz nauczyć się relaksować, inaczej stres cię zabije.

Wodnik

Przed początkiem przyszłego roku musisz zastanowić się nad swoimi działaniami i dorosnąć. Jesteś dość niepoważny, często wydajesz swoje zasoby na rzeczy drugorzędne i odkładasz naprawdę ważne działania na później. Ta sytuacja wymaga zmiany w przyszłym roku. Trzeba tylko zrobić krok w kierunku zmiany.

Ryby

Naucz się kontrolować swoje emocje, aby uniknąć surowego traktowania innych pośród urazy. Horoskop przewiduje wielkie możliwości i perspektywy na przyszły rok, ale aby je wykorzystać, trzeba być zaradnym i szybko podejmować decyzje.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana