Każdy znak zodiaku flirtuje w inny sposób.

Wybierz torebkę i dowiedz się wszystkiego o swojej kobiecej naturze! Rezultatem jest zdumiewająca dokładność

Nadzorujące planety wyznaczają inny rytm przecinających się fal miłości dla absolutnie każdego.

Baran

Baran, którego żywiołem jest gorący ogień, jest raczej upartym znakiem. Właśnie dlatego flirtują do przodu, nie szczędząc wysiłku i energii, ani własnej, ani przedmiotu namiętności. Nie każdy znak może się oprzeć nadmiernej asertywności Barana. Podczas zalotów ten znak nie będzie posłuszny czyjejś woli, ale zademonstruje swoją własną. Jeśli nie jesteś gotowy na ognistą przygodę miłosną, lepiej grzecznie odmówić przedstawicielom tego znaku.

Popularne wiadomości teraz

Diana zawsze bała się poprosić o to w obecności Królowej (i to dużo mówi)

Aleksandra Justa uległa wypadkowi. Dzielnie radzi sobie ze wszystkimi obowiązkami

Niebywała wpadka językowa Mateusza Morawieckiego

Quiz: wybierz drzewo i poznaj swoją dominującą cechę charakteru

Byk

Ziemski Byk jest dość spokojny i nieśmiały. Flirtują niezauważenie, próbując rozgryźć swoją ofiarę. Robią to miarowo, powoli, ale bardzo wytrwale. Jeśli zauważysz wpatrzone w siebie, skupione spojrzenie, możesz być pewien, że jesteś obserwowany. Na widok obiektu namiętności pewność siebie Byka w sekundę zamienia się w nieśmiałość. Jeśli do ciebie przemówił, jest to już dla niego znaczący krok, który został dokładnie przemyślany i zważony.

Bliźnięta

Nie bez powodu wszyscy nazywają Bliźnięta wietrznymi, bo ich żywiołem jest powietrze, które kieruje ich na nieustanne miłosne przygody. Flirtują bardzo żywo i obiecująco. Jedną z ulubionych technik jest długotrwały kontakt wzrokowy. Uwielbiają bawić się w kotka i myszkę, potem przyciągać, a potem odchodzić. Nieprzewidywalność i frywolność działań tego znaku wprowadzają poczucie nowości do każdego związku. Nie powinieneś się jednak dziwić, jeśli ten znak dosłownie za 5 minut nie będzie już z tobą flirtował, ale z innym obiektem westchnień.

Rak

Praktyczne Raki starannie szukają celu do flirtu. Racjonalni przedstawiciele znaku uwielbiają działać lekkomyślnie, nie tracąc dumy i rozwagi. Flirtując, może nawet mówić o przyszłych związkach, jeśli oczywiście szczerze zdobędziesz jego serce. Raki będą próbowały okazać troskę lub zaoferować pomoc. W ten sposób starają się zdobyć osobę, którą lubią.

Lew

Lwy są uważane za uwodzicieli w romansach. Flirtują jasno, dokładnie i elegancko. Jeśli dana osoba mówi o swoich osiągnięciach, hobby, podróżach, przeczytanych książkach, powinieneś wiedzieć, że przedstawiciele tego znaku flirtują z tobą. Przede wszystkim postarają się sprawić Ci przyjemność, wabiąc kolorowymi opowieściami i zanurzając w swojej bogatej rzeczywistości. Warto jednak pamiętać, że czasami Lew potrafi wyolbrzymiać swoje osiągnięcia, aby lokalizacja ich ukochanego obiektu była kolejnym celem w życiu.

Panna

Dziewicze samotniki w życiu. Jest mało prawdopodobne, aby flirtowali jako pierwsi, ponieważ nie uważają tego za konieczne. Powstrzymując się, Panny siłą nie są gotowe do stawiania pierwszych kroków, dlatego będziesz musiał poświęcić odpowiednią uwagę. Jeśli odczuwasz pewien chłód, gdy kochasz komunikację z osobą, najprawdopodobniej jest to Panna.

Określ swój wiek psychologiczny za pomocą znaku zodiaku

Waga

Wagi potrafią flirtować i robić to w bardzo atrakcyjny i romantyczny sposób. W miejscach publicznych znak ten stara się zachowywać powściągliwość i godność. Początkowo łuski pójdą za tobą, przyzwyczają się do wyglądu, dopiero potem szybko i miażdżąco działają. Będą szukać równowagi nawet we flircie, więc nie będzie nic zbędnego lub, przeciwnie, niedopowiedzianego.

Skorpion

Skorpiony są bardzo gorące podczas zalotów. Po pierwsze, uwielbiają flirtować, ponieważ uważają się za bardzo atrakcyjnych i seksownych. Po drugie, są jak drapieżniki szukające i atakujące swoją zdobycz. Będą uparcie flirtować, nawet jeśli otrzymają kolejną odmowę. Jeśli temat flirtu nie jest łatwy i tajemniczy, to tylko uspokoi i sprowokuje ten trudny znak. Udowodnienie własnej wyższości jest głównym celem flirtującego Skorpiona.

Strzelec

Strzelcy to czarujący i interesujący ludzie. Przed flirtem spróbują w każdy możliwy sposób zwrócić na siebie uwagę, na przykład błyskotliwym humorem. Będą flirtować tylko z tymi, którzy są naprawdę drodzy jego wrażliwej duszy.

Koziorożec

Podczas flirtu Koziorożce są dość spokojne, udając, że nie są tak zainteresowane tobą. Warto jednak pamiętać o tej taktyce, ponieważ w ten sposób starają się wyglądać na powściągliwe i niewzruszone. Warto zwrócić uwagę na ich oczy, niczego nie ukryją! Jeśli oczy lśnią, a uśmiech nie opuszcza twarzy Koziorożców, powinieneś uwierzyć w ich intencje.

Wodnik

Wodniki toną w swoich hobby, pogrążeni w miłości i flirtach. Działają lekko, ekscentrycznie i ekstrawagancko. Jeśli Wodnik Cię polubi, od razu to poczujesz. Wodnik zdecydowanie potrafi zanurzyć się w zamieszki i szaleństwo kolorów. Spróbuje przyciągnąć seksualnie, sugerując przyjemną kontynuację. Nie powinieneś jednak mieć nadziei na kontynuację związku.

Ryby

Ryby to na pierwszy rzut oka najbardziej zmysłowy i wrażliwy znak. Z wyglądu bardzo uroczy przedstawiciel tego znaku jest raczej niepoważny w swoich intencjach. Seks na pierwszej randce to tylko koniec miłego wieczoru, nic więcej. Poddając się uczuciom, ten znak nie widzi granic i może natychmiast dać buziaka. Od ciebie zależy, czy dalej będziesz akceptować jego zaloty!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana