Ostatni miesiąc w roku jest zawsze stresujący. Terminy się zbliżają, a prezenty same siebie nie kupią. Jednak niektóre znaki zodiaku naprawdę będą mieli pecha pod koniec roku. Będą musieli zmierzyć się ze stresem i szeregiem niepowodzeń.

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Najbliższe zaćmienie Słońca nastąpi już 4 grudnia. Ono będzie miało wpływ na związek Bliźniąt i będzie prawdziwym wyzwaniem dla obu partnerów. Toksyczne relacje nie zalicza ten „egzamin”, a te dobre tylko się wzmocnia.

Nie przepracowuj się, bo zaćmienie zabiera dużo energii. Ciało może reagować na energię kosmiczną chronicznym zmęczeniem oraz detoksykacją. W rodzinie mogą pojawić się konflikty, z powodu których ucierpią nie tylko Bliźnięta, ale także ich bliscy. Dom może wymagać naprawy. Ponadto Bliźniąt czeka zmiana wizerunku.

Astrologowie ostrzegają, że z powodu zaćmienia Słońca Was mogą zawieść samochód lub środki komunikacji publicznej. Ważne jest, aby zachować ostrożność i podczas jazdy.

Popularne wiadomości teraz

Kobieta opowiedziała o objawach ciąży, o których nikt nie mówi. Jej filmik na TikToku stał się hitem

Test obrazkowy. To, jakie zwierzę widzisz na tym obrazku, zdradza jaką osobą jesteś

Nietypowa uwaga w dzienniczku ucznia i niespodziewana odpowiedź mamy. Takiej reakcji na słowa katechety nikt się nie spodziewał

Ona wyglądała wspaniale: Lewandowscy pozują w stolicy Francji. Ania zachwyciła swoją stylizacją

Bliźniętom nie warto liczyć na zyskowny miesiąc. Być może będziesz potrzebował wsparcia finansowego od drugiej połówki lub bliskich krewnych.

Pod koniec miesiąca Bliźniąt czeka zwiększoną aktywność seksualna. Gwiazdy zalecają zająć się planowaniem oraz poszukiwaniem inwestorów do realizacji projektów.

Najtrudniejsze dni: 4, 10, 11, 24, 25, 31

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Zaćmienie Słońca wpłynie również na Pannę. Możliwe są kłopoty w domu, które dotkną również bliskich. Od 22 listopada stan zdrowia Panny może się pogorszyć, poprawa nastąpi nie wcześniej niż 21 grudnia. W związku z tym lepiej zwolnić,  wyeliminować przepracowanie i więcej odpoczywać. Stan zdrowia poprawi się pod koniec miesiąca.

Zaćmieniu towarzyszyć będą zmiany w wyglądzie, celach życiowych i poglądach Panny. Będzie musiała poradzić sobie z kryzysem w życiu ludzi wokół ciebie. Rodzeństwo może potrzebować wsparcia finansowego, rodzice przeżywają kryzys rodzinny, a dzieci potrzebują pomocy psychologicznej.

Mimo trudności staraj się cieszyć każdą minutą swojego życia.

Najtrudniejsze dni: 4, 10, 11, 17, 18, 31

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Ryby czekają zmiany w karierze. Bariery w osiągnięciu sukcesu w pracy zostaną w końcu pokonane. Należy jednak być przygotowanym na nagle zmiany zewnętrzne. Zasady gry mogą zostać zmienione przez zmiany przepisów rządowych.

Członkowie rodziny Ryb przechodzą trudny okres. Dlatego im warto zwrócić uwagę na miejsca w domu, które wymagają naprawy.

W grudniu Rybom często będzie cos się śnic. Nie warto jednak zwracać na te sny zbytniej uwagi. To tylko psychologiczne bzdury spowodowane zaćmieniem.

Na froncie miłosnym Ryb czekają wyzwania. Gniew i irytacja, które Ryby próbowały ukryć, mimo wszystko wybuchną. Wszystko wypłynie na powierzchnię. I nie wszystkie związki to przetrwają.

Najtrudniejsze dni: 4, 17, 18, 24, 25, 31

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana