Nie lubią ekologicznych metod „wypuszczania pary”, takich jak krzyki w poduszkę czy machanie w lesie.

Kot bohatersko ochronił dom przed kojotem i stał się bohaterem sieci. Wideo

Impulsywność przedstawicieli tego znaku zodiaku może przestraszyć spokojne Raki, Wagę, a nawet Ryby.

Jeśli musiałeś kłócić się z Baranem, to wiesz, że lepiej pogodzić się i zaakceptować ich punkt widzenia, niż znosić napięcie emocjonalne w twoim kierunku.

Skorpiony - wstrzyknij truciznę do szklanki

Popularne wiadomości teraz

Pieniądze spadną z nieba: 4 znaki zodiaku będą mieć wielkie szczęście w finansach w nowym 2022 roku

Kiedy jest naprawdę mało miejsca: Top 5 zabawnych zdjęć dziwnego układu pralek w łazience

Test obrazkowy. To, jakie zwierzę widzisz na tym obrazku, zdradza jaką osobą jesteś

Ona wyglądała wspaniale: Lewandowscy pozują w stolicy Francji. Ania zachwyciła swoją stylizacją

Skorpiony zaprzeczają, że lubią skandale i niekończące się walki, ale nieustannie prowokują kłótnie. Faktem jest, że przedstawiciele tej PA są bardzo skrupulatni we wszystkim. Mogą nie być usatysfakcjonowani zarówno nadzieniem rogalika kupionego na wywar, jak i zachowaniem partnera.

Scorpionowi wydaje się, że kłótnie rozjaśniają sytuację, co oznacza, że ​​ich życie po starciu staje się tylko bardziej produktywne i piękne.

Ale Skorpiony lubią organizować demontaż z reguły tylko z bliskimi ludźmi. Mogą obdarzyć nieznajomych tylko zhakowaną repliką, nie więcej. Ale przyjaciele i krewni czekają na pełny dom.

Strzelcy - wahania nastroju emocjonalnego

Strzelcy są znani jako przedstawiciele pozytywnego znaku zodiaku. Jeśli na ich wykresie nie ma porażek, przez większość czasu będą widzieć świat tylko lepiej, zamiast próbować koncentrować się na negatywach.

Ale skandale zajmują jednak honorowe miejsce w życiu Strzelca. Lubią się kłócić i rozumieć, że to oni wygrywają bitwy. Kłótnia nie jest złym zamiarem, a jedynie pasją i energią, którą Strzelec karmi swoich przeciwników.

Strzelcy lubią rozpraszać emocjonalne wahania, posyłając się kolejno do beczki ogniem, a potem wodą. Ci chłopcy i dziewczęta nie mogą żyć nudno i monotonnie.

Panny - spokój na twarzy, w środku - burza

Inteligentne Panny są dobrze zaszyfrowane w grupie nieznajomych. Na przykład są takimi guru świadomości i właściwego sposobu życia.

Ale na tych, którzy weszli w ich bliski krąg, czeka na nich atrakcja, gdzie Panny nie mają nic przeciwko przejażdżce: nie lubią cappuccino w kawiarni, ani klienta, który zostawił negatywną odpowiedź. Nieznajomi psują nastrój Panny, ale czerpią jak najwięcej z Panny – najbliższych, które muszą zastępować kamizelkę łzami, a nawet być „chłopcami do pobicia”.

Panny w duszy chcą, aby wszystko zawsze było po ich myśli. Dlatego lubią dotrzymywać ostatniego słowa.

Jak różne znaki zodiaku okazują współczucie

Bliźnięta - należy być oburzonym

Bliźnięta na „skali skandalu” są nieco niższe niż te, o których już wspominaliśmy. Ale czasami dodaj maślankę do gorącej patelni. Bliźniacy kochają siebie i swój punkt widzenia. Dlatego, gdy ktoś się z nimi nie zgadza, otwiera się program „Do broni”, w którym zadufany w sobie Bliźnięta strzela z miotacza ognia.

W kłótniach ze Strzelcem i Baranem Bliźnięta przejmą nawet prowadzenie (choć będzie im trudno usiąść na piedestale). Jeśli Bliźnięta będą tego chciały, konflikt się wyczerpie, ale jeśli panuje wojowniczy nastrój na straży, to lekka kłótnia przybierze skalę galaktycznych bezwzględnych wojen.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana