Wynik tego testu psychologicznego powie Ci, w jaki sposób radzisz sobie z trudnościami. Pixabay / Wysłane przez Adrian

Jest to słynny test Rorschacha. Jego istota polega na interpretacji przez badanego tablic z kolorowymi plamkami. Przeanalizuj rysunek i powiedz, kogo zauważyłeś jako pierwszy: kraba, homara, pająka, pysk królika, węża lub gąsienicę.

Przeczytaj interpretację swojej odpowiedzi poniżej.

Zdjęcie: Midly

Popularne wiadomości teraz

Magdalena Cielecka w czarnych i krótkich włosach. Aktorka zaskoczyła swoją przemianą

Ewa Farna z ciążowym brzuszkiem wbiła się w krótką i obcisłą mini. Co za widok

Jak mieszka Barbara Kurdej-Szatan? Nie tak wyobrażaliśmy sobie jej dom

Właścicielka restauracji wyznała prawdę o „Kuchennych rewolucjach”. Czy program jest wyreżyserowany?

Krab. Masz skłonność do utknięcia w pewnych rzeczach lub ludziach. Jesteś osobą natrętną. Z łatwością podejmujesz się kilku zadań, ale nie wykonujesz ich wszystkich. Jesteś dość pozytywną osobą, więc lubisz czynić dobro nawet nieznajomym ludziom.

Homar. Może symbolizować siłę, wytrwałość i umiejętność radzenia sobie z drobnymi problemami. Boisz się, że zrobisz sobie krzywdę lub zostaniesz zraniony przez innych. Ciężko jest Ci wyjść ze swojej strefy komfortu i skupić się na czymś nowym i nieznanym. Można powiedzieć, że bardzo przyzwyczajasz się do rzeczy i niezwykle trudno Ci jest decydować na zmiany.

Pająk. Może symbolizować strach, poczucie dezorientacji lub wskazywać, że dana osoba czuje się nieswojo z powodu własnych kłamstw. Czasami trzeba skłamać, aby nie splamić autorytetu drugiej osoby. Bardziej zależy Ci na komforcie innych niż na własnych potrzebach.

Pysk królika. To skojarzenie może symbolizować płodność i pozytywne myślenie. Dajesz śmiech i radość otaczającym Cię ludziom, uwielbiasz bawić się z dziećmi, żartować i pełnisz funkcję doskonałego organizatora wydarzeń.

Wąż. Jeśli jako pierwszego zobaczyłeś węża, możesz mieć uczucie, że jesteś oszukiwany, a także możesz bać się czegoś nieznanego. Przyszłość cię przeraża, teraz masz pewne problemy w życiu, ale i tak lubisz teraźniejszość ze wszystkimi jej przeszkodami niż nieznana przyszłość. Potrafisz pracować tylko wtedy, gdy masz obok ukochaną osobę i stałe wsparcie.

Gąsienica. Jeśli zobaczyłeś gąsienice, symbolizuje ona twoje perspektywy rozwoju i świadomość, że twoja osobowość stale się zmienia i ewoluuje. Lubisz chaos, nie lubisz planowania, chętnie podejmujesz się każdego biznesu, nawet jeśli on nie ma nic wspólnego z Twoim zawodem.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana