Czy nosisz pierścionki? Jeśli tak, pamiętaj, na którym palcu najwygodniej jest Ci nosić tę biżuterię? Okazuje się, że na jakim palcu jest pierścionek, można wiele powiedzieć o jego właścicielu!

Jak zmienili się najpiękniejsi aktorzy w ciągu 20 lat

Czy jesteś gotowy, aby poznać całą prawdę o sobie?

Pierścionek na kciuku jest preferowany przez osoby wypełnione po brzegi energią. Osobowości emocjonalne, które trudno w czymś przekonać. Będą się z tobą kłócić do ostatniego argumentu, nawet jeśli w głębi duszy zgadzają się z twoją opinią. Czym się tu dziwić? Mars patronuje kciukowi i dużo wie o drażliwości! Mars w mitologii rzymskiej jest bogiem wojny. Ważne jest, aby tacy ludzie mogli się bronić za wszelką cenę.

Pierścienie na palcu wskazującym noszą dumni ludzie dążący do władzy. Historia potwierdza tę hipotezę: Juliusz Cezar, Iwan Groźny, Kardynał Richelieu - wszyscy woleli dzwonić palcem wskazującym!

Jowisz patronuje takim ludziom. Astrologowie zgadzają się, że ludzie nieśmiali i niezbyt zdeterminowani powinni założyć pierścionek na palec wskazujący, aby stać się bardziej pewnymi siebie, zyskać wsparcie Jowisza.Psycholodzy odkryli sekret: pierścionek na palcu powie wszystko o tobie.

Popularne wiadomości teraz

Magda Mołek opowiedziała o swojej traumie ze spowiedzi. Do dzisiaj trudno jej się o tym mówi

Nietypowa uwaga w dzienniczku ucznia i niespodziewana odpowiedź mamy. Takiej reakcji na słowa katechety nikt się nie spodziewał

Anna Mucha wyjątkowym zdjęciem uczciła 10. urodziny córki. Aktorka rzadko pokazuje takie fotki

Babcia okazała się bardziej przebiegła niż przestępca

Samopoznanie, samorozwój i psychologia behawioralna w tak drobnych szczegółach. Zawsze jest ciekawie dowiedzieć się czegoś nowego o sobie! A dziś proponujemy wam niezwykły test. Czy nosisz pierścionki? Jeśli tak, pamiętaj, na którym palcu najwygodniej jest Ci nosić tę biżuterię? Okazuje się, że na jakim palcu jest pierścionek, można wiele powiedzieć o jego właścicielu!

Pierścień na środkowym palcu to znak, że bardzo siebie kochasz, jesteś gotowy podziwiać i podziwiać siebie z dowolnego powodu. Patronem jest Saturn. Należy pamiętać, że pierścienie rodzinne zaleca się nosić na środkowym palcu, aby nie stracić kontaktu z przodkami.

Palec serdeczny znajduje się pod ochroną samego Słońca! Cóż, wszyscy wiedzą o tradycji zakładania obrączki na ten palec. Jest to bardzo zakorzenione w głębokiej przeszłości: już starożytni Egipcjanie podczas ceremonii ślubnej dzwonili dokładnie palcem serdecznym na znak wiernej miłości i oddania swojemu wybranemu. Siła pierścienia na palec serdeczny polega również na tym, że pomaga ci się wzbogacić!

Kobieta urodziła czworo dzieci w ciągu roku: jak zareagował na to jej mąż. Zdjęcia

Mały palec jest palcem Merkurego, a to z kolei sprzyja politykom, dyplomatom, lekarzom i biznesmenom. Tacy ludzie wiedzą, jak łatwo odnaleźć język w swoim otoczeniu. Dodatkowo kółeczko na małym palcu wskazuje, że jego właściciel ma skłonność do flirtowania i… hazardu!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana