Jaki jest powód? Czy winne są siły zewnętrzne i niefortunne zbiegi okoliczności, czy to my sami jesteśmy problemem? Może nie mamy dość? Nie wkładasz faktycznie potrzebnego wysiłku?

Psychologowie zdradzili sekret: pierścionek na twoim palcu powie wszystko o tobie

Nie jesteś gotowy na podjęcie decyzji i zrobienie pierwszego kroku w kierunku celu? Co nas powstrzymuje? Wszyscy jesteśmy różni, ktoś jest z natury liderem, ale komuś łatwiej jest dać się poprowadzić, postępując zgodnie z czyjąś radą i gotowymi receptami.

Ktoś jest innowatorem, który nie boi się eksperymentów, ale dla kogoś jakiekolwiek, najmniej znaczące zmiany to już stres. Są ludzie, którzy z łatwością podejmują decyzje i równie szybko zaczynają realizować swoje plany, praktycznie nie zauważając przeszkód.

A są tacy, którzy długo ważą, myślą, konsultują się, ale ostatecznie nie mogą się zdecydować. Niektórzy traktują porażki z humorem, nie denerwują się, jeśli nie uda im się za pierwszym razem, nadal podążają zamierzoną ścieżką.

Popularne wiadomości teraz

Fortuna spadnie z nieba: znaki zodiaku będą miały wielkie szczęście i sukces w nowym roku

16-latkowie z Polski dokonali wielkiego odkrycia. Dzięki nim zwalczymy światowy problem

Wybierz jedną śnieżynkę i odkryj swoje ukryte pragnienia

Co łączy Jarosława Kaczyńskiego i Agnieszkę Chylińską? Jest jedna taka rzecz

Inni bardzo się martwią i poddają się przy pierwszych trudnościach. Ktoś jest w stanie bardzo szybko osiągnąć swoje cele, podczas gdy ktoś musi poświęcić znacznie więcej czasu. Ktoś lubi robić wszystko sam, innym łatwiej jest pracować w zespole.

Zaćmienie Księżyca i czarne słońce 2021: jak przetrwać niebezpieczny korytarz zaćmień

1. Czerwona róża

W głębi serca jesteś prawdziwym romantykiem, który potrzebuje czystych i szczerych emocji. Jesteś przepełniony miłością i czekasz na tego, komu ją obdarzysz. Ale bądź ostrożny w swoim wyborze! Twoje serce może zostać schwytane przez osobę, która nie docenia twoich uczuć i je łamie.

2. Zielona róża

Wydajesz się być zaniepokojony losem związku, w którym się obecnie znajdujesz. Ale wszystkie lęki żyją tylko w twojej głowie. Zrelaksuj się, zrób wydech i słuchaj swojego serca. Wszystko na pewno się ułoży!

3. Różowa róża

Szukasz oświecenia i harmonii. Teraz balansujesz na krawędzi porażki, ale jest to zrozumiałe: zajęło Ci zbyt dużo czasu, aby uzyskać to, czego chcesz. Bądź cierpliwy. Jeszcze trochę i osiągniesz swój cel.

4. Wielokolorowa róża

Potrzebujesz zmian bardziej niż kiedykolwiek. Potencjalna porażka przeraża cię mniej niż brak nowości i różnorodności w życiu. Cóż, nadszedł czas, aby działać zdecydowanie. Idź po to!

5. Żółta róża

Ostatnio płynąłeś z prądem i jakbyś nie uczestniczył we własnym życiu. Czas to zakończyć! Musisz wprowadzić więcej zasad do swojego codziennego życia i wziąć wszystko pod ścisłą kontrolę. Aby nie stracić harmonii, naucz się wszystko poprawnie planować.

6. Niebieska róża

Odpoczynek jest tym, czego w tej chwili potrzebujesz. Wystarczy się odprężyć i spokojnie pomyśleć, puszczając nagromadzone problemy. Poświęć trochę czasu dla siebie, weź kilka tygodni wolnego od prac domowych i kłopotów rodzinnych.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana