Rozumiejąc, co czeka Pannę w 2022 roku, astrologowie zidentyfikowali szereg scenariuszy rozwoju wydarzeń. Najlepszą opcją jest zaplanowanie każdego kroku i sztywne ramy. W żadnych okolicznościach nie można zboczyć z obranej drogi.

"Ja nie jestem piękna!" Gwiazdy piękna, które myślą, że są brzydkie

Horoskop oferuje zestaw punktów orientacyjnych, do których dotrze znak zodiaku, bez względu na to, jak potoczy się jego los. Należy bezwzględnie zwracać uwagę na takie rzeczy, aby zrekompensować porażki w innych kierunkach.

Kupno nieruchomości

Na szczęście dla tych, którzy od dawna myśleli o kupnie domu lub innej nieruchomości. Na początku określony okres będzie wyglądał jak niebezpieczny i nieprzydatny dla takich operacji z pieniędzmi, ale po pewnym czasie sytuacja się zmieni. Wszechświat stworzy akceptowalne warunki, a budżet wypełni się do wymaganego poziomu. Najważniejsze, żeby się nie wahać, nie przegapić dobrej okazji.

Popularne wiadomości teraz

Diana zawsze bała się poprosić o to w obecności Królowej (i to dużo mówi)

Syn aktora wyjawił prawdę o stanie zdrowia Jerzego Stuhra

Spojrzenie w przeszłość: kim byłeś w poprzednim życiu według twojego znaku zodiaku

Quiz: wybierz drzewo i poznaj swoją dominującą cechę charakteru

Droga do radosnych osiągnięć w tej części jest inna dla przedstawicieli konstelacji różnych płci. Na przykład mężczyzna umie oszczędzać i gromadzić pieniądze, a kobieta jest silna w improwizacji i znajdowaniu ludzi, którzy są gotowi ją bezpłatnie wesprzeć. W efekcie obydwoje dochodzą do tego samego: udanego zakupu nieruchomości na użytek biznesowy lub osobisty.

Nowe umiejętności

Wspomniany okres to idealny czas na samorozwój, zdobywanie wiedzy i umiejętności. Jeśli urodzeni w żywiole Ziemi zastanowią się, zapamiętają wiele odłożonych i zapomnianych pragnień związanych z nauką czegoś. Z woli losu protegowany Merkurego będzie miał wolny czas na takie przypadki, a sam proces, cokolwiek by go dotyczył, nie przeciągnie się i nie spowoduje trudności.

Wyróżniają się umiejętności, które przydadzą się do podjęcia pracy lub mogą stać się źródłem dodatkowego zysku. W pogoni za nimi nie należy na niczym oszczędzać – podkreśla prognoza dla Panny na 2022 rok. Niech przedstawiciele konstelacji dużo wydadzą, ale później będą mogli spieniężyć własne hobby lub zwiększyć dochody dzięki nabytym umiejętnościom.

Zrozum siebie

Astrologowie zalecają, aby osoby urodzone w żywiole Ziemi regularnie odwracały uwagę od codziennych zadań i zdobywania szczytów w określonych branżach, aby analizować ich osiągnięcia, zwracać uwagę na podejmowane decyzje i motywy, które do nich doprowadziły. Tak więc stopniowo możesz uporządkować własne myśli i prawdziwe aspiracje, podjęte w standardowych warunkach dla impulsów emocjonalnych.

Podopieczni Merkurego nie do końca rozumieją siebie, dlatego często działają spontanicznie, z kaprysu. Czarny Tygrys da im szansę na ostateczne skorygowanie tego zaniedbania i świadome życie, zobaczenie obrazu tego, co dzieje się z punktu widzenia logiki i zdrowego rozsądku, a nie jako zbiór niepowiązanych ze sobą wydarzeń. Takie umiejętności będą odzwierciedleniem tego, co czeka Pannę w 2022 roku, a także odegrają rolę w zaspokajaniu najskrytszych pragnień w przyszłości.

Po prostu zerwij różę i poznaj siebie z zupełnie innej strony

Wzmocnienie pary lub rodziny

Nie można też ignorować frontu miłosnego. Co więcej, Wszechświat dosłownie będzie trzymał nazwany znak za rękę, aby uniknąć trudności i szybko osiągnąć osobiste szczęście. Dotyczy to jednak nie wszystkich, ale tylko przedstawicieli konstelacji, którzy są w tandemie i tych, którzy zalegalizowali już swój związek z bratnią duszą. Ale samotni ludzie nie dostaną światowych osiągnięć.

Gdyby dzieci żywiołu ziemi zamierzały dokonać jakichś radykalnych zmian, dzięki którym związek zostałby wzmocniony, los byłby dla nich sprzyjający. Śluby, poczęcie dzieci, znalezienie wspólnego języka, praca nad wzajemnym zaufaniem i tym podobne procesy zakończą się zgodnie z oczekiwaniami - obiecują astrolodzy. Najważniejsze, żeby nie być leniwym, poświęcać czas na opisane zagadnienia.

Zdrowie

Ponadto proponuje się podjęcie działań prozdrowotnych: zapobieganie problemom, leczenie chorób lub podobne zadania. Jedynym warunkiem jest porzucenie spontanicznych kroków, a wcześniej wybór priorytetowego kierunku, szczegółowe przemyślenie, co i jak zrobi protegowany Merkurego, a dopiero potem aktywność. Ta rada jest szczególnie istotna dla tych, którzy planują wyjazdy do szpitala.

Z tego, co czeka Virgo w 2022 roku, zwycięstwa w tej branży wydają się najmniej znaczące, ale w rzeczywistości będą większe niż reszta. Przedstawiciele konstelacji poradzą sobie nawet, jeśli skupią się na trudnych zadaniach. Przełożenie takich pomysłów na rzeczywistość nie zajmie tyle pieniędzy, ile początkowo spodziewali się urodzeni w żywiole Ziemi.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana