Okres ten będzie pełen zmian i nagłych wydarzeń, których wynik jest trudny do przewidzenia. Z tego powodu przedstawiciel żywiołu powietrza nie będzie mógł czuć się spokojny i bezpieczny. Powinieneś być przygotowany na wszystko i najpoważniej podchodzić do obszarów, w których mogą wystąpić trudności. Z naszego artykułu dowiesz się, co ich czeka w 2022 roku.

"Ja nie jestem piękna!" Gwiazdy piękna, które myślą, że są brzydkie

1. Przyjaźń

Rok 2022 przygotowuje dla Wagi trudne testy, a jeden z nich będzie dotyczył przyjaźni. Osoba z tej konstelacji jest przyzwyczajona do szukania związków partnerskich i nawiązywania kontaktów, ważne jest dla niego, aby otaczający go ludzie traktowali go jak przyjaciela. Dotyczy to zwłaszcza kobiety żywiołu powietrza: chce utrzymywać pokojowe stosunki ze wszystkimi i nie lubi brać udziału w sporach i konfliktach.

Ale nadchodzący okres zmusi oddział Wenus do zmierzenia się z rzeczywistością. Być może jedna z bliskich osób zdradzi osobę elementowi powietrza lub będzie go okłamywać przez długi czas. Istnieje również możliwość, że osoby wokół ciebie celowo skorzystają z życzliwości i reakcji Wagi. Nie powinieneś znosić tej sytuacji, musisz nauczyć się bronić własnych granic i umieć się bronić. To prawda, powinieneś być przygotowany na to, że niektórzy z twoich przyjaciół po tym zdecydują się zakończyć związek.

Popularne wiadomości teraz

Kiedy jest naprawdę mało miejsca: Top 5 zabawnych zdjęć dziwnego układu pralek w łazience

Magda Mołek opowiedziała o swojej traumie ze spowiedzi. Do dzisiaj trudno jej się o tym mówi

Kobieta opowiedziała o objawach ciąży, o których nikt nie mówi. Jej filmik na TikToku stał się hitem

Test obrazkowy. To, jakie zwierzę widzisz na tym obrazku, zdradza jaką osobą jesteś

2. Zdrowie

Prognoza astrologiczna zapowiada problemy zdrowotne przedstawiciela żywiołu powietrza w 2022 roku. Osoba o tym znaku zodiaku jest przyzwyczajona do zaniedbywania własnego samopoczucia i nie zwracania uwagi na pierwsze objawy choroby. A jeśli wcześniej udało mu się znieść choroby na nogach, teraz ciało zawodzi.

Mężczyzna Wagi szczególnie odczuje to na sobie. Nie uznaje oficjalnej medycyny i nie lubi brać leków, mając nadzieję, że jego organizm sam sobie ze wszystkim poradzi. Ale takie zaniedbanie może prowadzić do nieodwracalnych konsekwencji: w 2022 roku jego zdrowie zostanie mocno wstrząśnięte i trzeba będzie podjąć zdecydowane kroki, aby je przywrócić.

Nie należy czekać na taki wynik wydarzeń, lepiej samemu zadbać o własne zdrowie i utrzymywać je przez cały rok. Wymierną pomoc w tym zapewnią regularne sporty, zbilansowane odżywianie i wysokiej jakości wypoczynek.

3. Własność

Przedstawiciela żywiołu powietrza nie można nazwać materialistą i zrzędą. Nie zawsze myśli o przyszłości i dba o oszczędności. Dużo ważniejsze jest dla niego to, aby dana osoba miała przyjacielskie i pełne miłości relacje, ulubione hobby czy możliwość wyrażenia siebie. Ale nadchodzący rok zmusi go do ponownego przemyślenia swoich zwykłych przekonań, zwrócenia oczu na materialną stronę życia.

W 2022 roku Waga jest zagrożona utratą części majątku w wyniku wypadku lub oszustwa ludzi pozbawionych skrupułów. To wydarzenie stanie się osobistą tragedią dla przedstawiciela powietrza i nauczy go być bardziej skupionym i racjonalnym.

Trudno jednoznacznie powiedzieć, co czeka Wagę w 2022 roku w sektorze finansowym, ale jedno jest pewne: podopieczny Wenus powinien poświęcić więcej uwagi tej kwestii, nauczyć się oszczędzać lub inwestować w przypadku nieprzewidzianej sytuacji.

Po prostu zerwij różę i poznaj siebie z zupełnie innej strony

4. Podróże

Reprezentant żywiołu powietrza to miłośnik nowych emocji i żywych wrażeń. Lubi podróżować, zwiedzać nowe miejsca i poznawać ciekawych ludzi. Ale w 2022 roku podróże okażą się dla niego źródłem problemów i strat, dlatego warto z nich zrezygnować lub starannie przygotować się do każdego wyjazdu, przemyśleć wszystko w najdrobniejszych szczegółach.

Horoskop zapowiada wypadki i wypadki na drodze, kłótnie z innymi podróżnikami i nieporozumienia z mieszkańcami. Jest też bardzo prawdopodobne, że podopieczny Wenus padnie ofiarą oszustwa lub oszustwa, straci swój bagaż lub dużą sumę pieniędzy.

Postaraj się zmniejszyć liczbę wyjazdów w tym roku, w domu będzie dużo lepiej. Najlepszym rozwiązaniem byłoby spędzanie wolnego czasu z bliskimi iw znajomych miejscach, by nie kusić losu.

5. Szkolenie

Mówiąc o tym, co czeka Wagę w 2022 roku, nie można nie wspomnieć o edukacji. Dla człowieka żywiołu powietrza ważne jest, aby otrzymywać nowe informacje i być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami, dlatego uwielbia uczyć się czegoś nowego i odkrywać nieznane. Ale nadchodzący rok nie nadaje się na szkolenia z wielu powodów. Podopieczne Wenus ryzykuje popełnienie błędu przy wyborze instytucji edukacyjnej lub mentora, a wtedy straci wpłacone pieniądze. Istnieje również duże ryzyko, że będzie nadmiernie ufny i bezkrytyczny wobec nowych informacji, a tym samym znajdzie się na łasce fałszywej nauki lub nawet sekty. Dlatego gwiazdy zalecają odłożenie studiów na późniejszy termin.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana