Horoskop mówiący o tym, co czeka Lwa w 2022 roku, zwraca uwagę na szereg nieprzyjemnych wydarzeń, których można uniknąć. „Koty” powinny przestrzegać kilku prostych zasad, aby wygładzić ostre narożniki i zminimalizować ryzyko.

"Ja nie jestem piękna!" Gwiazdy piękna, które myślą, że są brzydkie

Mówimy o rzeczach znanych i takich, którymi „drapieżniki” potrafią się spontanicznie zainteresować. Bez względu na płeć przedstawicieli konstelacji i ich zainteresowania, z takimi problemami spotkają się wszyscy. Zarówno mężczyzna, jak i kobieta, chociaż w różny sposób zmierzają do swoich celów, powinni unikać tych samych rzeczy i działań. W przeciwnym razie trudności okażą się znacznie większe, niż mogłoby być.

Odpoczywaj „z rezerwą”

Pierwszą rzeczą, z której warto zrezygnować, jest pójście za daleko z odpoczynkiem. Co więcej, nie mówimy nawet o napadach lenistwa, którym podlega znak zodiaku, ale o próbach zgromadzenia maksymalnej siły i wigoru. W takiej sytuacji wciąż nie wystarczy energii, ale urodzeni w żywiole ognia stracą czas. Dużo łatwiej i dokładniej układać regularne przerwy, ale nie na długo.

Popularne wiadomości teraz

Fortuna spadnie z nieba: znaki zodiaku będą miały wielkie szczęście i sukces w nowym roku

Magdalena Cielecka w czarnych i krótkich włosach. Aktorka zaskoczyła swoją przemianą

Depilowała się od 10 roku życia, aż w końcu wyrzuciła maszynkę do golenia. Jak wygląda dziś?

Co łączy Jarosława Kaczyńskiego i Agnieszkę Chylińską? Jest jedna taka rzecz

Zmień obraz

Musisz dokonać korekty swojego wyglądu albo do końca 2021 r., albo już w 2023 r., podkreślają astrolodzy. To samo dotyczy cech charakteru i cech behawioralnych, z powodu których inni zaczną inaczej postrzegać osłony Słońca. Prognoza na 2022 rok dla Lwa radzi powstrzymać się od jakiejkolwiek metamorfozy, aby nie blokować drogi do zdobywania szczytów w sferze roboczej i monetarnej.

Trzymać się problemów

Ponadto nawyk trzymania się problematycznych chwil może zaszkodzić „królowi bestii”. Nostalgia, niechęć do znoszenia innowacji czy banalny brak czasu sprawiają, że żyje tak, jakby nic się nie działo. Jednostki również pocieszają się, próbując znaleźć pozytywne szczegóły tam, gdzie ich nie ma. We wspomnianym okresie opisane podejście wpłynie na sytuację na froncie miłosnym i relacje z towarzyszami.

Spędzanie czasu w odosobnieniu

Między innymi na to, co czeka Lwa w 2022 roku, będą miały wpływ jego preferencje dotyczące wypoczynku. W rzadkich przypadkach, gdy „koty” są spragnione rozrywki, spędzają czas z przyjaciółmi lub osobami bliskimi ich sercu. W innych sytuacjach „drapieżniki” starają się chronić przed światem zewnętrznym, dążą do odosobnienia. Bez wsparcia otoczenia przedstawiciele konstelacji nie pokonają przeszkód na drodze do swoich celów.

Czy majsterkowanie?

Nie powinieneś też tworzyć komfortu w swoim domu. Wszechświat albo nie da dzieciom żywiołu ognia do pełnego zaspokojenia ich ambicji w tej dziedzinie, albo zmusi je do wydatkowania tak dużej ilości energii i zasobów, że rezultaty, nawet przekraczające oczekiwania znaku, nie będą mu zadowolić. Jedynym wyjątkiem będą wymuszone naprawy, mające na celu nie zwiększenie komfortu w domu, ale uporządkowanie go, nic więcej.

Po prostu zerwij różę i poznaj siebie z zupełnie innej strony

Kłótnia z bliskimi

Konflikty z przybyciem Czarnego Tygrysa zamienią się w integralną część życia podopiecznych Słońca. Będziesz musiał się kłócić, bronić własnego punktu widzenia i regularnie przeklinać. Astrologowie wzywają „króla zwierząt”, aby nie kłócił się nawet z najbliższymi ludźmi. Lepiej w ten czy inny sposób przekroczyć naturalną dumę, niż stracić wiernych towarzyszy broni, którymi stają się dla „kotów” przyjaciele i krewni, niezależnie od warunków, okoliczności i skali problemów.

Odmówić pomocy

Chociaż „drapieżnik” nie jest przyzwyczajony do proszenia kogoś o wsparcie, będzie musiał wielokrotnie przyjmować pomoc z zewnątrz. W przeciwnym razie po prostu nie osiągnie upragnionych osiągnięć, nie odniesie zwycięstw. Aby inni wykazali empatię, nie powinni odrzucać żadnych próśb. Scenariusz wydarzeń, jaki czeka Lwa w 2022 roku, zależy bezpośrednio od liczby osób, które są mu szczerze wdzięczne.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana