Gwiazdy wpływają zarówno na charakter, jak i wygląd osoby. I choć piękno jest kwestią subiektywną, łatwo można zidentyfikować znaki, które często są w centrum uwagi i przyciągają spojrzenia innych ludzi. Te znaki zodiaku, według astrologów, natura obdarzyła nieziemskim pięknem.

TOP-5 znaków

Byk

To są romantyczni i przyziemni ludzie od pierwszego wejrzenia. Przyciągają innych swoją miękkością i urokiem. Ale ich wewnętrzna siła woli i miłość do siebie również nie pozostawiają nikogo obojętnym. Byk ma wspaniały gust, uwielbia dbać o siebie, unika konfliktów i lubi wygodę. Dzięki tym cechom ludzie lubią przebywać w towarzystwie dobrodusznego i pozytywnie nastawionego Byka.

Kompatybilność Byka z innymi znakami

Do Byka najlepiej pasują przedstawiciele znaków wodnych: Rak, Skorpion i Ryby. Natomiast znaki powietrza i ognia są kategorycznie kompatybilne z Bykiem.

Bliźnięta

Bliźnięta to znak bardzo towarzyski i otwarty na świat. Z łatwością zdobywają miłość innych swoją pozytywną energią.

Popularne wiadomości teraz

Diana zawsze bała się poprosić o to w obecności Królowej (i to dużo mówi)

Tej kotki nie chcieli zabrać ze schroniska ze względu na jej wygląd, natomiast jeden wpis o niej zmienił wszystko o 180 stopni

Niebywała wpadka językowa Mateusza Morawieckiego

Quiz: wybierz drzewo i poznaj swoją dominującą cechę charakteru

Ich urodę trudno nazwać tradycyjną i jednoznaczną, ale ludzi wokół wcale nie interesuje wygląd Bliźniąt. Ich atrakcyjność tkwi w ich kontrowersyjnej osobowości, która jest tajemnicza i intrygująca. Potrafią w moment zmienić swój wizerunek, są artystyczni i mobilni, doskonale panują nad wyrazem twarzy.

Kompatybilność Bliźniąt z innymi znakami

Bliźnięta potrafią zbudować związek z Lwem, Wagą, Strzelcem i Wodnikiem. Ale Ryby będą dla nich najgorszym partnerem.

Panna

Panny promieniują wewnętrznym pięknem. Jako znak mądry, Panny są atrakcyjne jako partner. Panny są zagorzałymi perfekcjonistami, dla nich bardzo ważne jest, aby zawsze wyglądały jak najlepiej. Ponadto doskonale wiedzą, jak najlepiej się zaprezentować. Miłość do dbania o siebie i wspaniały gust to główne powody, dla których Panny tak wyglądają. Starannie dbają również o swoją sylwetkę i nie omijają zabiegów kosmetycznych. Wiedzą, jak nie tylko przyciągnąć uwagę, ale także ją utrzymać.

Kompatybilność Panny z innymi znakami

Idealnymi partnerami dla Panny są Byk lub Koziorożec. Równie udany związek mogą zbudować ze znakami wodnymi.

Waga

Waga jest piękna na zewnątrz i pełna uroku. Jest jednak mistrzem manipulacji ludźmi i ma dość trudny charakter. Od urodzenia mają piękną sylwetkę i wyraziste rysy twarzy. Ale w celu stworzenia pożądanego wizerunku Waga również regularnie korzysta z usług kosmetologów. Waga to twórcza osobowość, która ma doskonale wyczucie stylu.

Kompatybilność Wagi z innymi znakami

Waga jest kompatybilna ze Strzelcem, Baranem, Lwem, Bliźniętami. Ale relacje Wagi z Koziorożcami, Rakami i Bykiem są skazane na porażkę.

Wodnik

Wodniki są czarujące fizycznie i duchowo. Trudno zmusić ludzi urodzonych pod tym znakiem do polegania na opiniach innych lub angażowania się w cos, co im się nie podoba. Być może dlatego przedstawiciele tego znaku zdają się promieniować wewnętrznym światłem, przyciągając innych swoją radością. Natura rzadko pozbawia Wodnika piękna, a ich naturalny magnetyzm przyciąga wszystkich bez wyjątku. Osoby spod tego znaku są pełne wdzięku, mają silną energię i nieszablonowe myślenie.

Ale mimo to Wodniki są dość wybredne pod względem wyboru partnera. Zdobycie uwagi najpiękniejszego znaku zodiaku jest niezwykle trudne. A poza tym są uważane za najrzadszy znak zodiaku.

Kompatybilność Wodnika z innymi znakami

Wodniki mają dobrą kompatybilność z Wagą, Bliźniętami i znakami żywiołu ognia. Natomiast przedstawicielom żywiołu ziemi i wody nie uda się zbudować z nimi szczęśliwego związku.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana