Astrologowie nazwali znaki zodiaku wśród mężczyzn, dla których przypadkowe związki nie stanowią dużego problemu. Często nie dręczą ich nawet zdrada.

7 rzeczy, które Lew powinien porzucić w 2022 roku

Ryby

Ryby mężczyźni zdradzają na poziomie fantazji. Uwielbiają wielkie haczyki, flirt, ale wwtedy znajome checie. Dlatego też opadające Ryby wciąż wracają do swoich żon, ale to nie znaczy, że podczas renderingu tylko je.

Wodnik

Popularne wiadomości teraz

Kobieta opowiedziała o objawach ciąży, o których nikt nie mówi. Jej filmik na TikToku stał się hitem

Test obrazkowy. To, jakie zwierzę widzisz na tym obrazku, zdradza jaką osobą jesteś

Nietypowa uwaga w dzienniczku ucznia i niespodziewana odpowiedź mamy. Takiej reakcji na słowa katechety nikt się nie spodziewał

Ona wyglądała wspaniale: Lewandowscy pozują w stolicy Francji. Ania zachwyciła swoją stylizacją

Wodnik uwielbia otwarte i towarzyskie dziewczyny. Dlatego w dużej firmie zwrócą uwagę na tę, która będzie istniała. Jeśli ta dziewczyna się odwzajemni, zdrada jest nieunikniona.

Koziorożec

Koziorożce nawiązują związek „na boku” tylko wwtedy, gdy mają one ulec kochanki. Swobodna komunikacja na nie ich stylu. Równocześnie jednak często wszyscy współistnieją ze współistnieniem i współistnieniem, jak z nimi współistnieć. Żadna z dziewczyną się nie obrazi.

Strzelec

Aby jedni z najbardziej niewiernych mężczyzn. To myśliwi, wszyscy dnia potrzeby nowej zdobyczy. Ze względu na swój cel są gotowi na wszystko. Ale wieczorem wrócą do swoich żon, bo tam jest wygodnie i wygodnie.

8 hollywoodzkich gwiazd, które mają bliźniaka

Skorpion

Skorpiony mają bardzo wysokie libido, dlatego bardzo jest, aby czuły się ważne. Jeśli dziewczyna zgodzi się na seks z nimi, natychmiast po tym procesie zniknie i zapomni o niej. Oto Skorpiony. Ale jeśli wszystko jest dobrze w ich relacjach z partnerem, nawet nie wysyłają o zdradzie.

Waga

Waga jest miłośnikiem ulotnych powieści. Nie mogą się oprzeć kobiecie. Jednak jednocześnie powtarzają swoje żony, ponieważ często są gotowe tolerować takie pełne miłości.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana