Nie możesz w żaden sposób zrozumieć tego, co się wydarzyło, aby w porównaniu z nimi twoje myśli i pragnienia wydawały się zupełnie niepoważne i niedojrzałe.

A wszystko dlatego, że spotkałeś osobę z duszą, która nie pasuje do jego wieku.

Ukrainka z największymi kośćmi policzkowymi pokazała piersi po operacji

Taką duszę może posiadać zarówno dziewczyna, jak i młody mężczyzna, a nawet są dzieci, które różnią się od swoich rówieśników. Te dzieci czasami rozumują w taki sposób, że mimowolnie zastanawiacie się, dlaczego w tym małym stworzeniu jest tyle mądrości i światowej wiedzy.

Powodem tego jest znowu dusza, dusza, która trafiła do małego człowieka albo jako nagroda, albo jako kara. Ponieważ ludzie ze starą duszą często nie rozumieją tych, którzy mają młodszą duszę. A to może przynieść im cierpienie, z którym trudno sobie poradzić w prawdziwym życiu.

Popularne wiadomości teraz

Magdalena Cielecka w czarnych i krótkich włosach. Aktorka zaskoczyła swoją przemianą

16-latkowie z Polski dokonali wielkiego odkrycia. Dzięki nim zwalczymy światowy problem

Wybierz jedną śnieżynkę i odkryj swoje ukryte pragnienia

Właścicielka restauracji wyznała prawdę o „Kuchennych rewolucjach”. Czy program jest wyreżyserowany?

Tak więc zrozumieliśmy już, że wiek ciała wcale nie zależy od wieku duszy, ponieważ nawet w najmłodszym ciele można poczuć się jak głęboki starzec. Dzieje się też na odwrót, tak jakby jakiś niewidzialny czarodziej naśmiewał się z ludzkiego ciała i tchnął w nie duszę dziecka.

Istnieją różne wersje tego, dlaczego tak się dzieje. Na przykład w buddyzmie nie boją się opuścić śmiertelnego ciała, ponieważ są pewni, że po śmierci dusza człowieka nie odchodzi, ale po prostu przechodzi z jednej powłoki ciała do drugiej. Albo może być prawdą, że „stara dusza” to taka, która otrzymała ogromne doświadczenie życiowe, zanim znalazła się w nowym ciele.

Według niektórych teorii dusze można podzielić na kilka kategorii, które nazywane są wiekiem duszy. Mogą to być ludzie z duszą niemowlęcą, potem przychodzi dusza niemowlęca, a dopiero potem młoda. Osobom z młodą duszą bardzo trudno jest zaakceptować swój biologiczny wiek, a poza tym cały czas panuje nad nimi strach przed śmiercią.

„Upadek władzy”: Megan Markle została zdemaskowana za kłamstwa i manipulacje

Ci, którzy otrzymali duszę niemowlęcą, z reguły nie są skłonni do samodzielnego znalezienia pracy i często ich zachowanie wydaje się innym bardzo dziwne i niedojrzałe. Bardzo trudno jest im dopasować się do społeczeństwa również dlatego, że bardzo trudno jest im martwić się o kogokolwiek innego niż o siebie.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana