Dowiedzenie się, czego naprawdę chce twoje serce, nie jest takie trudne. Wystarczy zaufać swojej intuicji i przeczytać znaczenie.

Punkt zwrotny: trzy znaki zodiaku czekają na drastyczne zmiany w grudniu

Wybierz ten, który jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjny i dowiedz się, jakiego rodzaju związku chcesz.

Nie wahaj się zbyt długo z odpowiedzią. Jeśli to…

Para nr 1

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Dowbor pokazała w sieci zdjęcie z mamą. Seniorka jest w świetnej kondycji

Ciekawy psychotest. Wybierz jedno z trzech drzew i zobacz jakie są Twoje najmocniejsze strony

One znacznie skracają lata: modne fryzury dla pań po 60-tce

Kobieta opowiedziała o objawach ciąży, o których nikt nie mówi. Jej filmik na TikToku stał się hitem

Z całej duszy pragniesz namiętnego, emocjonalnego i pięknego związku jak w filmach. Chcesz zapomnieć o wszystkich troskach, założyć szpilki i latającą sukienkę, by znów poczuć się jak beztroska kobieta, którą mężczyzna będzie nosił na rękach i podziwiał. Tęsknisz za prezentami, niespodziankami, kwiatami i bajkami. Twoje serce nie wyskoczyło z piersi od dawna. Romans jest tym, czego potrzebujesz w związku.

Para nr 2

Nie interesuje Cię związek, w którym odgrywasz drugorzędną rolę tylko dlatego, że jesteś kobietą. Chcesz rywalizować i walczyć o mistrzostwo w parach. Lubisz mężczyzn o stalowym charakterze, zdolnych do brania odpowiedzialności i podejmowania decyzji. Chcesz się nawzajem zdobywać w kółko, podtrzymać zainteresowanie i pasję w związku.

Para nr 3

Marzysz o wsparciu i opiece mężczyzny. Chcesz, żeby cię przytulił i chronił przed wszystkimi problemami i kłopotami. Za jego szerokimi plecami rozkwitniesz jak wiosenny kwiat i staniesz się najlepszą wersją siebie. Ważne jest, abyś w przyszłości czuł się bezpiecznie i pewnie. Partner-ojciec to dla Ciebie najlepszy wybór.

Horoskop na rok 2022: jakie znaki zodiaku czekają na fatalne zmiany

Para nr 4

Pragniesz dojrzałego związku, w którym będzie wzajemny szacunek, chęć słuchania i słuchania, kompromis, życzliwość i ciepło. Poszukujesz mężczyzny, który będzie bliski Twoim wartościom w życiu, w tym dzieciom, rodzinie i domowym wygodom. Proste wspólne zamieszkiwanie nie ma dla Ciebie sensu, podobnie jak spotkania dla intymności, nawet jeśli są dobre. Chcesz znaleźć przyjaciela i kochanka w jednym, aby czuć się szczęśliwym.

Para nr 5

Szukasz mężczyzny, który zgodzi się być na uboczu w twoim związku. Interesuje Cię bycie liderem, ponieważ jesteś osobą zorientowaną na cele, pełną pasji i ambitną, która jest obca patriarchatowi. Chcesz sam podejmować wszystkie decyzje. Być może wkrótce taki człowiek zostanie znaleziony, najważniejsze jest to, że nie okazuje się, że jest freeloaderem.

Para nr 6

W tej chwili nie jesteś bardzo zainteresowany znalezieniem partnera życiowego. Lubisz smak wolności. Możesz robić, co chcesz, spędzać czas z koleżankami w barze do rana, pracować w weekendy i bez zobowiązań flirtować z mężczyznami. Jesteś swoją własną kochanką i to jest cudowne, nawet pomimo tego, że co jakiś czas zobowiązują się cię za to potępić.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana