Spójrz na te dziewczyny i wybierz tę, którą podziwiasz i chcesz być taka jak ona.

Punkt zwrotny: trzy znaki zodiaku czekają na drastyczne zmiany w grudniu

Którą sukienkę lubisz najbardziej?

1. Różowa latająca sukienka

Popularne wiadomości teraz

One znacznie skracają lata: modne fryzury dla pań po 60-tce

Rafał Maślak pokazał zdjęcia z chrztu córki. Piękne kadry rozczuliły fanów

Test obrazkowy. To, jakie zwierzę widzisz na tym obrazku, zdradza jaką osobą jesteś

Pokazała wszystkie swoje wdzięki: Dagmara Kaźmierska opublikowała zdjęcie w bikini

Jesteś bardzo kobieca, delikatna, delikatna i trochę naiwna. W głębi duszy pozostajesz młodą dziewczyną, bez względu na to, ile naprawdę masz lat. Jesteś wystarczająco spostrzegawcza i masz bardzo kobiecą mądrość, o której tak dużo mówią. Zawsze czujesz, jaką decyzję podjąć lub jaki wybór. Mężczyźni cenią cię za roztropność i roztropność, proszą o radę. Być może w młodości popełniłeś wiele błędów, ale tylko dlatego, że nie słuchałeś swojego wewnętrznego głosu.

2. Czarna sukienka, obcisła na jedno ramię

Ta sukienka to wybór prawdziwej damy. Świetnie wyglądasz w każdym stroju, przy każdej pogodzie iw każdych okolicznościach. Nawet w mundurze roboczym udaje Ci się wyglądać stylowo i atrakcyjnie. Jest w tobie coś subtelnie pięknego. Mówi się, że kobiety takie jak ty są arystokratyczne w sercu. Masz głęboki, czarujący, przeszywający wygląd, którego trudno zapomnieć. I to nie żart, ani pochlebstwo. Twoje oczy naprawdę mogą doprowadzić każdego mężczyznę do szaleństwa.

3. Czarna sukienka z rozcięciami

Ta sukienka jest preferowana przez tajemnicze kobiety. Oczywiście wszystkie kobiety są trochę czarodziejką i czarownicą, ale te w szczególności. Jako dziecko i nastolatka byłeś bardzo piękny, ale twoje piękno może zniknąć, jeśli zostaniesz wepchnięty w sztywne ramy. Ale po odczuciu wolności rozkwitniesz z nową energią. Wiesz, że jesteś czarujący, ale nigdy bezmyślnie tego nie używasz i nie oceniasz ludzi po ich wyglądzie. Masz też jakiś rodzaj szóstego zmysłu, bezbłędnie identyfikując swoją narzeczoną w tłumie fanów.

Horoskop na rok 2022: jakie znaki zodiaku czekają na fatalne zmiany

4. Czerwona, puszysta sukienka

Ta sukienka to wybór jasnych, kreatywnych kobiet, które potrafią się zaprezentować. Kiedy wchodzisz do pokoju, wszystkie oczy skierowane są na ciebie. Od dzieciństwa przyzwyczaiłeś się do takiej dbałości o siebie i bardzo to kochasz, chociaż czasem się tym męczysz. Masz doskonały talent organizacyjny, dzięki czemu możesz zostać odnoszącym sukcesy i szanowanym szefem. Z każdym znajdziesz wspólny język. Jesteś też wierną i kochającą żoną, umiesz dobrze gotować, masz doskonałe wyczucie stylu i wiesz, jak pięknie wyglądać.

5. Sukienka w paski

Jesteś osobą otwartą, szczerą i życzliwą. Uwielbiasz swoje dzieci i jesteś całkowicie bezinteresowny w swoim związku. Każdy biznes, który podejmujesz, wykonujesz sprawnie i odpowiedzialnie. Kobiety takie jak ty są często obdarzone pewnymi godnymi uwagi talentami, takimi jak rysowanie, śpiewanie, rękodzieło lub pisanie. Aby być szczęśliwym i odnoszącym sukcesy, musisz poświęcić sobie więcej czasu. W młodości często zwracasz uwagę na niegodnych mężczyzn, których starasz się wyleczyć z wad i uratować od problemów. Ale gdy tylko zaczniesz kochać siebie, spotkasz osobę, która doceni i będzie cię nosić w swoich ramionach.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana