Są jednak rzeczy, które mogą rozczarować Twojego partnera i na zawsze odwróci się od Ciebie.

Punkt zwrotny: trzy znaki zodiaku czekają na drastyczne zmiany w grudniu

Baran

Przedstawiciel tego znaku powinien być zawsze Twoim priorytetem i centrum Twojej uwagi. Jeśli Baran myśli, że już go nie lubisz, jest gotów odejść. Pamiętaj: nigdy nie porównuj swojego partnera Barana z żadnym innym partnerem, z którym byłeś, bez względu na to, jak jesteś w tej chwili zły, ponieważ w ten sposób na zawsze zmienisz swój stosunek do siebie.

Byk

Popularne wiadomości teraz

Kiedy jest naprawdę mało miejsca: Top 5 zabawnych zdjęć dziwnego układu pralek w łazience

One znacznie skracają lata: modne fryzury dla pań po 60-tce

Magda Mołek opowiedziała o swojej traumie ze spowiedzi. Do dzisiaj trudno jej się o tym mówi

Test obrazkowy. To, jakie zwierzę widzisz na tym obrazku, zdradza jaką osobą jesteś

Nigdy nie okłamuj Byka. Kłamstwo na dobre to jedno, ale Byk zawsze bardziej ceni uczciwość. Jeśli chodzi o małe rzeczy, możesz coś ukryć, ale Twój partner powinien być zawsze wtajemniczony w duże rzeczy. Może ci wybaczyć za pierwszym razem, ale nie oczekuj przebaczenia następnym razem.

Bliźnięta

Wyrażenie „to, co myślisz, jest na języku” odnosi się do Bliźniąt. Tego samego oczekuje się od ciebie. Nie bądź tajemniczy i zawsze wyjaśniaj swojemu partnerowi, jeśli czegoś nie rozumie. Poza tym musisz być gotów na zmiany, dostosowywać się, iść na kompromis i nigdy nie być właścicielem. Bliźniak nie powinien czuć, że jego wolność jest ograniczona.

Rak

Jeśli zranisz uczucia Raka, raczej ci nie wybaczy - ten znak bierze wszystko do serca. Nie zapomnij o jego urodzinach ani nie zaniedbuj go na imprezie. Rak potrzebuje czułości, którą sam daje w zamian. Bez względu na to, jak bardzo jesteś zdenerwowany, nie bądź wobec niego agresywny - gdy tylko go zaatakujesz, opuści twoje życie.

Lew

Lew potrzebuje partnera, z którym będzie pięknie wyglądał. Nie wolno mu w żaden sposób zawstydzać go publicznie. Poza tym Lew lubi czuć, że to on rządzi (nawet jeśli tak nie jest). Nigdy nie używaj seksu jako środka nagrody i kary.

Panna

Panna jest odpychana przez bałagan. Brudny dom lub brudny samochód zrazi do ciebie przedstawiciela tego znaku. Ponadto boi się negatywności, więc staraj się nie wylewać swoich negatywnych emocji na Pannę.

Horoskop na rok 2022: jakie znaki zodiaku czekają na fatalne zmiany

Waga

Lepiej niż Waga, nikt nie zna zawiłości relacji międzyludzkich. Dlatego nie możesz sprowokować przedstawiciela tego znaku swoją chamstwem i nieczułością, ponieważ harmonia i sprawiedliwość to rzeczy, które Waga bardzo ceni. Nie używaj czarnego humoru, nie zachowuj się agresywnie, pomagaj swoim bliskim, to jedyny sposób, w jaki Waga będzie do Ciebie predysponowana.

Skorpion

W żadnym wypadku nie powinieneś zdradzać zaufania Scorpion. Ponieważ został zdradzony wiele razy w przeszłości, Scorpion zawsze oczekuje, że go zdradzisz (dlatego tak często może oskarżyć cię o oszustwo lub chęć zrobienia tego). Jeśli nie chcesz, żeby cię zostawił, mów wprost i pozostań wierny.

Strzelec

Strzelec uważa zaborczość, zazdrość i ciągłe testowanie za zagrożenie dla jego wolności, jedną z najważniejszych dla niego rzeczy. Zaufaj swojemu Strzelcowi, nawet gdy się spóźnia lub wychodzi na zewnątrz bez ciebie. Jeśli zauważy, że go naciskasz, opuści cię.

Koziorożec

Choć Koziorożce nie okazują tak jednoznacznych uczuć, ich też łatwo można urazić, zwłaszcza jeśli chodzi o ich godność. Nie dziel się swoim życiem osobistym z kolegami lub przyjaciółmi i pod żadnym pozorem nie flirtuj z innymi w obecności partnera Koziorożca. Pamiętaj też, że Koziorożce poświęcają czas na przemyślenie rzeczy przed podjęciem decyzji, więc bądź cierpliwy, zamiast je pośpieszać.

Wodnik

Przedstawiciel tego znaku jest konserwatorem przyrody i kocha zwierzęta. Więc nie wyrzucaj papierosów na zewnątrz, nie zaśmiecaj ani nie traktuj zwierząt domowych źle. W przeciwnym razie przedstawiciel tego znaku może odwrócić się od ciebie.

Ryby

Ryby są hojne, ale nie lubią być wykorzystywane. Jeśli Twój partner zaprosi Cię na kolację do drogiej restauracji, następnym razem zaprosisz go lub podzielisz rachunek. Jeśli twój partner gotuje, powinieneś umyć naczynia. Ryby też nie lubią tego, jeśli nie wierzysz w to samo, co oni, i jeśli nie masz głębokiego wglądu w pewne rzeczy.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana