Chcesz wiedzieć, jaka jest Twoja „najważniejsza atrakcja”?

Co rozczarowuje mężczyzn każdego znaku zodiaku

Jakie drzewo lubisz?

Nie wahaj się i wybierz jedną. Jeśli to…

Popularne wiadomości teraz

Gdzie zapomniała biustonosza? Aktorka Wiktoria Gąsiewska zaprezentowała się przed fanami w odważnym stroju

Marcin Mroczek przeszedł prawdziwe nawrócenie. Maryja całkowicie odmieniła jego życie

Kobieta urodziła od razu 10 dzieci i ustanowiła rekord świata

Michał Wiśniewski i Mandaryna na studniówce córki Fabienne. Gwiazdor pochwalił się zdjęciem z imprezy

Drzewo numer 1

Słowo „aktywność” Cię charakteryzuje. Jesteś energiczną, ambitną osobą, która ma swoją silną, życiową pozycję. Zawsze starasz się być „na pierwszej linii”. Chcesz być zauważony i doceniony przez tych, którzy wzbudzają Twoje zaufanie. Nie usiądziesz z boku. Wręcz przeciwnie, ważne jest, abyś był w centrum wydarzeń. Masz również tendencję do bycia nadmiernie emocjonalnym i jeśli się czymś martwisz lub jesteś zdenerwowany, za wszelką cenę powiedz o tym wszystkim. Nie ukrywasz swoich emocji i wiesz, jak bronić swojego punktu widzenia.

Drzewo numer 2

Konserwatywność to twoja cecha. Jesteś osobą zdeterminowaną, spokojną i pewną siebie. Nie bądźcie entuzjastycznie nastawieni do jakichkolwiek zmian i wierzcie, że dobrze działający stary system nie wymaga modernizacji. Jesteś przyzwyczajony do nazywania rzeczy po imieniu. Wiesz, jak myśleć i przejrzeć ludzi. Ciężko Cię oszukać i osoby wokół Ciebie o tym wiedzą, dlatego starają się nie psuć relacji z Tobą. Rozumieją, że robiąc wroga na twojej twarzy, tylko się pogorszą.

Drzewo numer 3

Nieustraszoność jest Twoją mocną stroną. Jesteś bardzo odważną osobą i możesz tylko pozazdrościć ci hartu ducha. Nie boisz się problemów, nawet tych najpoważniejszych i niebezpiecznych. Jesteś pewien, że póki człowiek żyje, jest w stanie poradzić sobie ze wszystkim. Nigdy się nie poddajesz i zasługujesz za to na pochwałę. Dla ludzi wokół ciebie jesteś prawdziwym motywatorem i duchowym przewodnikiem. Ludzie wokół ciebie widzą w tobie wsparcie i wsparcie, dlatego często proszą cię o pomoc. I nie boisz się podejmować ryzyka i postępujesz słusznie!

Drzewo numer 4

Charakteryzuje Cię determinacja. Jesteś wytrwałą i praktyczną osobą, która wie, jak załatwić sprawy. Dążysz do sukcesu, masz siłę woli i talent. Chcesz, aby biznes, który prowadzisz, sprawiał Ci przyjemność. Nie ma znaczenia, czy jest to praca, czy kreatywność. Jeśli coś Cię interesuje, jesteś gotowy na przenoszenie gór. Masz niewyczerpany zapas energii, którą dzielisz się z ludźmi wokół ciebie. Biorą twój przykład i podziwiają cię.

Test kobiecości i atrakcyjności: jaką sukienkę lubisz

Drzewo numer 5

Twoją „atrakcją” jest kreatywność. Jesteś wyrafinowaną, niestandardową osobowością z mnóstwem różnorodnych talentów. Do pewnego stopnia jesteś pedantem i estetą. Kochasz sztukę, piękno i proste przyjemności. Unikasz niebezpiecznych sytuacji i kochasz wygodne środowisko. Cisza i spokój są dla Ciebie ważne, ponieważ zgiełk, hałas i gwar doprowadzają Cię do stresu. Czujesz się komfortowo, gdy jesteś sam ze sobą. W ogóle nie masz wielu przyjaciół, ale całym sercem przywiązujesz się do każdego z nich.

Drzewo numer 6

Charakteryzuje Cię tajemnica. Jesteś osobą o głębokim spokoju wewnętrznym. Zachowujesz swoje plany i doświadczenia dla siebie, nie ujawniając ich wszystkim, których spotykasz. Wokół ciebie jest niewielu ludzi, ale to im ufasz. Jesteś przyzwoitą i lojalną osobą. Wielu Cię podziwia i nie przegap okazji, aby o Tobie porozmawiać. Ponieważ dla większości ludzi wokół ciebie jesteś prawdziwą tajemnicą.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana