Wybierz drzewo i dowiedz się, co może pomóc ci stać się szczęśliwszym, a także wzmocnić twoje małżeństwo.

Jakie drzewo lubisz?

Jeśli twój wybór to ...

Co rozczarowuje mężczyzn każdego znaku zodiaku

Popularne wiadomości teraz

Fortuna spadnie z nieba: znaki zodiaku będą miały wielkie szczęście i sukces w nowym roku

16-latkowie z Polski dokonali wielkiego odkrycia. Dzięki nim zwalczymy światowy problem

Depilowała się od 10 roku życia, aż w końcu wyrzuciła maszynkę do golenia. Jak wygląda dziś?

Co łączy Jarosława Kaczyńskiego i Agnieszkę Chylińską? Jest jedna taka rzecz

1. Drzewo z różowymi kwiatami

Brakuje ci romansu. Być może na początku związku była, ale potem życie całkowicie ją „zjadło”. Podpowiedz swojej ukochanej osobie, że fajnie byłoby zostawić dzieci na noc z rodzicami i spędzić razem czas, zjeść kolację przy świecach lub zadowolić się uroczymi prezentami. Pomoże to wzmocnić twoje małżeństwo, uczynić je silniejszym i szczęśliwszym.

2. Drzewo z kolorowymi liśćmi

Brakuje ci różnorodności. Związki od dawna stały się rutyną, nudne i monotonne. Naprawdę tęsknisz za czymś nowym i niezwykłym: podróżami, znajomościami, żywymi emocjami i wrażeniami. Pomyśl ze swoim partnerem, jak możesz uczynić swoje życie rodzinne ciekawszym. Wybierz się na mini-wakacje, weź udział w kursie mistrzowskim lub niezwykłej wystawie. Najważniejsze, że twój związek mieni się nowymi kolorami i emocjami.

3. Drzewo z ptakiem na gałęzi

Brakuje Ci opieki i wsparcia. Jesteś miłą i pomocną osobą, która zawsze jest gotowa do pomocy. Ale ty sam rzadko się o to ubiegasz i to jest twój główny błąd. Twój partner jest przyzwyczajony do tego, że wszystko możesz zrobić sam i przestał poświęcać ci uwagę i troskę. Spróbuj to zmienić. Być może jego miłość i wsparcie pomogą wyrwać twoje życie rodzinne z odrętwienia, a ty poczujesz, jak na nowo się o ciebie troszczą, tak jak na samym początku związku.

4. Drzewo z jabłkami

Brakuje Ci działania od swojego partnera. Jesteś aktywną osobą, która cały czas jest czymś zajęta. Wszystkie twoje działania mają na celu wynik. Jeśli twój mężczyzna dużo mówi, ale nic nie robi, relacje z nim mogą bardzo szybko zacząć się pogarszać. Nie lubisz pustych obietnic, o których Twoja druga połówka skutecznie zapomina. Jesteś osobą o innym sposobie myślenia. Wyjaśnij swojemu partnerowi, że chcesz zobaczyć wyniki - małe, ale zauważalne. Ale nie proś go o niemożliwe. Istnieje możliwość, że obiecuje ci zbyt wiele, aby zadowolić i urozmaicić relacje rodzinne. Wyjście nie zawsze wychodzi tak, jak byśmy chcieli. Bądź bardziej tolerancyjny i lojalny!

Test kobiecości i atrakcyjności: jaką sukienkę lubisz

5. Drzewo o okrągłej koronie i zielonych liściach

Brakuje ci spokoju. Jesteś osobą zrównoważoną iw życiu rodzinnym często brakuje ci spokoju, zwłaszcza jeśli twoja druga osoba jest osobą nadmiernie emocjonalną. Jeśli nie możesz uspokoić gwałtownego usposobienia, powinieneś nauczyć się łatwiej odnosić do denerwujących działań i wybuchów emocji. Pamiętaj tylko, że twój mężczyzna ma taki charakter, ale minie kilka minut i dom znów stanie się cichy i spokojny.

6. Drzewo z sercem

Brakuje Ci miłości i pasji. Zewnętrznie jesteś spokojną, mało emocjonalną osobą, ale w tobie szaleje prawdziwy wulkan. Jeśli nie jest karmiony uczuciami, twój związek może się skończyć, ponieważ miłość i namiętność wygasną. Aby uratować małżeństwo, porozmawiaj ze swoim partnerem i przekaż mu znaczenie iskry w życiu rodzinnym. Pokaż mu swoim przykładem, jak wyrażać swoje uczucia, być może twój mężczyzna po prostu nie rozumie, czego się od niego wymaga. Poznawszy twoje sekretne pragnienia, będzie mógł spróbować dla ciebie więcej.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana