Postanowiliśmy zastanowić się, kim mogli być przedstawiciele różnych znaków zodiaku w poprzednim życiu i tak się stało.

11 rzeczy do zrobienia przed Nowym Rokiem 2022

Baran - wojowniczka lub piratka

Jasny i odważny Baran z łatwością mógłby być odważnymi wojownikami (Xena odpoczywa) lub utalentowanym korsarzem dowodzącym tłumem niekontrolowanych bandytów i krzyczącym: „Abordaż”. Rzeczywiście, czego jeszcze potrzebuje wesoły i zwinny Baran? Machnij szablą, wyślij zdrajcę na szubienicę, no cóż, pomiędzy tymi ekscytującymi zajęciami pij rum i śmiej się.

Byk - właścicielka ziemska

Popularne wiadomości teraz

Gdzie zapomniała biustonosza? Aktorka Wiktoria Gąsiewska zaprezentowała się przed fanami w odważnym stroju

53-letni Will Smith tańczył ze swoją 85-letnią matką. Wideo

Dagmara Bryzek komentuje zaręczyny byłego chłopaka. Czy czuje ukłucie zazdrości?

Kobieta urodziła od razu 10 dzieci i ustanowiła rekord świata

Byk nie potrzebuje wiele, ale też niewiele, pożądane jest, aby wszystko było stabilne i wygodne: mała rezydencja (z co najmniej trzydziestoma pokojami), fotel bujany (aby wygrzewać się w promieniach przyjaznego słońca), mruczący kot, no cóż, kilkuset poddanych. Daj mi też męża, ale nie zwykłego, z rangą i stanowiskiem, żeby nie tylko zachował cały ten majątek, ale też często nie unosił się przed jego oczami. Picie herbaty, podziwianie rodzimych piękności, głaskanie kota i uganianie się za poddanymi na różne prośby - to jest szczęście.

Bliźnięta - filozof lub wybitny myśliciel

Bliźnięta, które potrafią się podporządkować, na pewno nie pozostałyby bez chwały w przeszłości. Ci, którzy lubią głęboko zastanawiać się nad strukturą świata, aby nikt niczego nie rozumiał, ale wszyscy zaczęli je podziwiać - to jest prawdziwe powołanie Bliźniąt. Nie będą na próżno filozofować: nie będą głodni, a swoje imię zapiszą w historii.

Rak - wróżka lub uzdrowiciel dusz

Raki altruistyczne mogły nie tylko wczuć się w potrzeby i pomóc potrzebującym, ale także decydować o losie. Przewidywanie długiej podróży, siedziby rządowej lub śmiertelnego niebezpieczeństwa jest bardzo proste. Wszystko byłoby dobrze, ale takie przewidywania sprawdzały się z regularną dokładnością. Nie, nie z powodu daru przewidywania, ale z powodu zdolności przekonywania.

Lew - aktorka lub poeta

Przede wszystkim Lwy uwielbiają błyszczeć, a także mogą rozmawiać z każdym. A jeśli nie byłeś znanym poetą, to na pewno błyszczałeś na scenie. A skoro kobieta jest w teatrze przekleństwem (oczywiście prowadzi niesprawiedliwe i skromne życie), to nie możesz się w ogóle powstrzymać i żyć pełnią życia: biesiadować, kochać, chodzić i cierpieć.

Panna - położna lub naukowiec

Gdybyś nie była Skłodowską-Curie, to zamiłowanie do nauki i eksperymentów było nadal obecne w Twoim życiu. Jeśli nie udało ci się przebić na szczyt społeczności naukowej, z łatwością mogłeś stać się najbardziej niezastąpioną osobą w przeszłości. Przez kogo? - położna. System medyczny nie jest rozwinięty, spróbuj dostać się do lekarza, ale położna jest na miejscu. Kobiety nadal będą rodziły, wtedy też przyjdą po radę. Wtedy przyjdzie czas na odkrycia i eksperymenty, które tak bardzo kocha Panna.

Waga - druhna lub rewolucjonista

Podwyższone poczucie sprawiedliwości mogłoby popchnąć Wagę do dość ryzykownych działań – rewolucji. Ale umiłowanie piękna i umiejętność harmonizowania przestrzeni tylko z twoją obecnością to bezpośrednia droga do druhen. Praca panien dworskich jest naprawdę zakurzona: chodzenie w sukni i towarzyszenie królewskim osobom w różnych wyprawach, romanse z dworskimi dżentelmenami, a w wolnym czasie tkać kilka intryg i urządzać przewrót pałacowy (przecież sprawiedliwość musi przeważają, prawda)?

Możliwości związane z karierą. Dwa znaki zodiaku, które do końca roku otrzymają lukratywną ofertę

Skorpion - kurtyzana lub szpieg

Życie mistycznego i tajemniczego Skorpiona było owiane tajemnicami. Bystry umysł i umiejętność osiągania celów pomogły Scorpionom pozostać bardzo znanymi i popularnymi ludźmi. Aby przyciągnąć umysły najlepszych mężczyzn do nowego salonu, a potem „zjeść” ich wybitne umysły i serca na kolejnej kolacji, a nieszczęsne duszeczki zostawić na przekąskę. A także, aby poznać kilka tajemnic państwowych i sprzedać je po najlepszej cenie - Scorpion wiedział, jak i często to praktykował. A jeśli w poprzednim życiu nie byłeś Mata Hari, to jej kolega jest taki pewien.

Strzelec - buntowniczka lub łupieżca grobów

Duch awanturnictwa, pragnienie nowości, a także niepowtarzalna umiejętność nauczania, inspirowania i prowadzenia do walki ze złem były w przeszłości cechami Strzelca. Za to jednak mogą zapłacić życiem i zostać spaleni na stosie. Cóż, nigdzie nie ma problemu. Jeśli chcesz bardziej tajemniczego życia, możesz przymierzyć wizerunek Lary Croft.

Koziorożec - królowa

Silna wola, nieugięta wola - z takimi cechami łatwo jest zostać królową jak łuskanie gruszek. A umiejętność monitorowania terytoriów i gospodarki, a także egzekucji i ułaskawienia winnych na czas, to taka praca dla Koziorożców, która im się podoba.

Wodnik - podróżniczka

Miłość do ruchu, zmiany i przygody jest we krwi Wodnika, więc nic nie może zatrzymać ich w domu. Zawsze przyciągały ich nowe, niezbadane krainy, nawet jeśli były zamieszkane przez kanibali, dzikie plemiona lub dziwne zwierzęta.

Ryby - kapłanka kultu

Trochę mistyczne i pewne siebie Ryby mogłyby z łatwością poświęcić swoje życie służbie jakiemuś kultowi (a im gorzej, tym lepiej). I to nie tylko chęć pozbycia się nudnego społeczeństwa, ale także szczera wiara Ryb. A także przyciągają rzesze entuzjastycznych zwolenników, którym czasem trzeba dać występy z przygotowanymi rekwizytami, a przez resztę czasu nic nie robić.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana