Na tych mapach ludzie szukają znaków przeznaczenia i ostrzeżeń. Horoskop kart tarota na grudzień podpowie, dla kogo ostatni miesiąc roku będzie udany, a na kogo czekają kłopoty.

List od królowej i medal anielski. Brytyjka z 50 wnukami świętuje setną rocznicę

Baran

Baran często będzie w tym miesiącu zazdrosny. I to nie tylko dla pozostałych połówek, ale także dla przyjaciół i rodziny. Zazdrość przyniesie też sporo problemów. Ale w pracy podniesiesz się.

Byk

Popularne wiadomości teraz

Test psychologiczny na obrazku powie Ci, jaka jest Twoja najlepsza cecha charakteru

Gdzie zapomniała biustonosza? Aktorka Wiktoria Gąsiewska zaprezentowała się przed fanami w odważnym stroju

53-letni Will Smith tańczył ze swoją 85-letnią matką. Wideo

Na bycie matką nigdy nie jest za późno: jak wygląda teraz życie kobiety, która po raz pierwszy urodziła w wieku 66 lat?

Byki będą walczyć o przywództwo w rodzinie i otoczeniu. Twoje pragnienie bycia pierwszym we wszystkim może urazić innych. W związku z partnerem możliwy jest zanik namiętności. Karta radzi odprężyć się emocjonalnie.

Bliźnięta

W grudniu Twoje życie zmieni się znacząco. Bliźnięta spojrzą na życie innymi oczami, zobaczą to, czego wcześniej nie zauważyli. Będziesz mógł rozwiązywać starożytne problemy i zdobywać niespotykaną dotąd mądrość. Karta pokazuje, że możesz mieć tajemniczego wielbiciela.

Rak

Karty radzą, aby Raki były łatwiejsze. W grudniu, z powodu twojego podniecenia i pośpiechu, możesz pogorszyć i tak już złą sytuację. Możesz wejść w pusty konflikt i znaleźć się w tym samym miejscu. Bądź ostrożny w swoich wypowiedziach, zwłaszcza w pracy.

Lew

Grudzień będzie dla Ciebie dobrym miesiącem na podjęcie poważnych i odpowiedzialnych decyzji, takich jak ślub czy zmiana pracy. Lwy mogą teraz pochwalić się mądrością życiową i wyostrzoną intuicją. Karta gwarantuje Ci sukcesy w kreatywności i romansach.

Twórcy sequela słynnego serialu wyjaśnili, gdzie zniknęła Samantha Jones

Panna

W grudniu Panny będą musiały dokonać trudnego wyboru między przyszłością a przeszłością. Ta decyzja w dużym stopniu wpłynie na twoje przyszłe życie. Panny będą w stanie dokonać właściwego wyboru, nawet jeśli wygląda źle.

Waga

Karty ostrzegają Wagę, że w grudniu popełnisz poważny błąd, którego będziesz żałować. Możliwe są również problemy zdrowotne, zwłaszcza jeśli pijesz alkohol. W grudniu nie odmawiaj pomocy bliskim - przyda ci się.

Skorpion

Twoje wysiłki na pewno zostaną nagrodzone, ale musisz być bardziej cierpliwy. Karty obiecują rozwój osobisty i zawodowy, choć bardzo powolny. W grudniu nie powinieneś ryzykować i rozpoczynać nowego biznesu.

Strzelec

W grudniu Strzelec otrzyma niezwykłą i bardzo korzystną ofertę. W przyszłym miesiącu poczujesz ducha przygody. Możliwe, że znajdziesz się w komicznej sytuacji lub romansie.

Koziorożec

W grudniu poczujesz bezprecedensowy napływ sił. Będziesz mieć na swoich barkach wszelkie sprawy. Koziorożce będą w stanie skutecznie zarządzać kilkoma sprawami jednocześnie. Jeśli od dawna chciałeś coś zrobić, ale bałeś się porażki - działaj teraz.

Wodnik

W grudniu szczęście będzie po twojej stronie. Wodnik będzie miał szczęście tak często, że pozostaje tylko odpowiednio dysponować darami losu. W związkach miłosnych Wodnik oczekuje harmonii i wzajemnego zrozumienia. Udana będzie również komunikacja z rodzicami.

Ryby

Karty obiecują Rybom trudny miesiąc. Spodziewaj się poważnych strat finansowych, braku wiary w przyszłość i upadku planów. Nastąpi kryzys w miłosnym związku Ryb. Ale zdrowie Ryb będzie prawie doskonałe.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana