Każdy z nas swoje mocne i słabe strony. Przychodzimy na świat z pewnymi cechami, które są dla nas charakterystyczne i które odróżniają nas od innych. Czasem musimy nauczyć się wielu zachowań, ale w naszej duszy drzemią nasze prawdziwe cechy, które dla jednych są zaletami, dla innych zaś wadami.

Przeczytaj także:

Macierzyństwo to nie tylko uśmiech i radość. Klaudia Halejcio w szczerym wyznaniu o byciu nieidealną mamą i o trudach wychowania córki

Ten prosty psychotest pokaże Tobie jakie masz mocne i słabe strony. Pamiętaj, że aby być szczęśliwym i spełnionym człowiekiem trzeba zachować balans pomiędzy tym co w sobie lubimy, a tym co chcemy zmienić.

Wybierz jedno drzewo i przeczytaj opis. Czy coś się Tobie zgadza?

Popularne wiadomości teraz

Gdzie zapomniała biustonosza? Aktorka Wiktoria Gąsiewska zaprezentowała się przed fanami w odważnym stroju

53-letni Will Smith tańczył ze swoją 85-letnią matką. Wideo

Dagmara Bryzek komentuje zaręczyny byłego chłopaka. Czy czuje ukłucie zazdrości?

Natalia Siwiec błaga ukochanego o wybaczenie. Szczere wyznanie w dwóch językach zaskoczyło fanów

Drzewo 1

Jesteś prawdziwą romantyczką. Drzemie w Tobie artystyczna dusza, a ciebie jako człowieka cechuje ogromna empatia. Zawsze drugi człowiek jest dla Ciebie ważniejszy niż Ty. Oczywiście ma to swoje mocne strony i pokazuje Twoje piękne oblicze, jednak musisz pamiętać o tym, że w życiu potrzeba trochę asertywności. Zwróć większą uwagę na swoje potrzeby i zachowaj balans.

Drzewo 2

Na drugie imię powinnaś mieć - Kreatywność. Ależ w Tobie pomysłów, ile inwencji twórczej. Z niczego potrafisz stworzyć coś. Zarówno twoja pomysłowość, jak i energia, której masz nadmiar to twoje mocne strony. Musisz jednak uważać na to, aby energia, którą w sobie posiadasz nie wyprowadziła Cię na manowce. Czasem zdecydowanie mówisz szybciej niż pomyślisz. Możesz mieć przez to wielkie problemy.

Drzewo 3

Twoją największą zaletą jest zdecydowanie pracowitość i upór. Potrafisz doprowadzić każdy projekt do końca, a znajomi i współpracownicy zazdroszczą Ci tego jak zadaniowo podchodzisz do pracy. Musisz jednak pamiętać, aby czasem odpuścić. Nie samą pracą człowiek żyje. Postaraj się znaleźć równowagę pomiędzy pracą, a życiem towarzyskim.

Ciekawe czy wszystko się zgadza?

Dziękujemy, że przeczytałaś nasz materiał.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana