Niektórzy wierzą w to, że to, jakie imię nosimy, w jakiś sposób wpływa na to, jakimy jesteśmy ludźmi. Oczywiście, nie w 100%, ale wiele osób zgadza się z tym, że osoby o danym imieniu dzielą ze sobą te same cechy, a więc coś w tym musi być.

A co według Goolge i welkiej Księgi Imion znaczą jedne z najładniejszych i najpopularniejszych imion męskich? Sprawdźmy to!

Jakub

Jakub ma tendencje do bycia egoistą. Nie jest to dobry marteriał na partnera, bo trudno na nim zrobić wrażenie. Jest to dość wybredny typ. Ma trudny charakter, bywa zaborczy, jednak jak już pokocha, to na zabój. Ma predyspozycje do bycia dobrym ojcem. Lubi skupiać na sobie uwagę i nienawidzi kłamstwa. Jest dobrym kompanem do rozmów.

Masz problemy ze snem i zawsze budzisz się o tej samej godzinie? Już wiadomo, co to może oznaczać

Jan

Mężczyzna o tym imieniu jest sprawiedliwy i raczej poważny. Do życia podchodzi z rozwagą i lubi mieć na wszystko plan. Szanuje kulturę i obyczaje. Lubi, gdy wszystko ma swoje miejsce. Przyzwyczajony do porządku i spokoju. Nie lubi tłumów i głośnej muzyki. Nieobliczalny pod względem miłości.

Popularne wiadomości teraz

Dagmara Bryzek komentuje zaręczyny byłego chłopaka. Czy czuje ukłucie zazdrości?

Aktorka żegna się z serialem. Teraz to definitywne rozstanie

Natalia Kukulska zrezygnowała z chodzenia do kościoła. Artystka podała powody

Kobieta urodziła od razu 10 dzieci i ustanowiła rekord świata

Antoni

To odpowiedzialny facet, który wie czego chce i śmiało za tym podąża. Nie patrzy się na nikogo, podejmując decyzję. Lubi się buntować i żyć po swojemu. Bardzo pracowity, zawsze można na niego polegać. Jest dobrym przyjacielem i bardzo romantyczną duszą. Nie ma osoby, która by go nie polubiła.

Leon

To mężczyzna, którego cechuje ambicja i stanowczość. Jest dumny i doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich atutów. Jest odporny na krytykę, a wręcz go motywuje, chcąc udowodnić innym, że się mylą. Ma powodzenie u kobiet, lecz on niekoniecznie jest zainteresowany spokojnym życiem rodzinnym. Na pierwszym miejscu stawia karierę.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.net

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana