21 grudnia każdego roku następuje przesilenie zimowe, najkrótsze godziny dzienne, po których światło dzienne zaczyna rosnąć. Astrologowie od dawna uważają ten dzień za bardzo ważny i potężny, ponieważ poza faktem równonocy, przypada on na lustrzaną datę 21.12.

Właścicielka próbuje obudzić leniwego psa na spacer. Czy jej się udało

Numerolodzy interpretują tę kombinację lustrzaną jako czas maksymalnego dodatniego. Musisz pozbyć się wszystkich obaw i skupić się na swoich celach, a nie na zmartwieniach. Uważa się, że lustrzane daty wnoszą do naszego życia wiele przyjemnych prezentów i życzeń.

Przesilenie z kolei daje impuls do dramatycznych zmian w życiu, sukcesów w pracy iw życiu osobistym. Ten dzień jest świetny na planowanie przyszłego roku, pozbycie się długów i wszystkich niepotrzebnych rzeczy w życiu.

Kogo dotyczy przesilenie?

Popularne wiadomości teraz

Bohaterowie serialu "Daleko od szosy" po latach

Maryla Rodowicz pokazała swoją nową miłość. Teraz już wiemy z kim piosenkarka spędza zimne wieczory!

5 oznak, że pilnie potrzebujesz wizyty u ginekologa

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Astrologowie zwracają uwagę, że przesilenie zimowe najbardziej dotknie Barana, Raka, Wagi i Koziorożców. Jednak inne znaki również odczują siłę tego dnia.

Kiedy złożyć życzenie 21 grudnia?

Ponieważ lustrzane randki zawsze dotyczą pragnień, warto też zrobić 21 grudnia. Najsilniejszy czas to 21:12, co całkowicie powiela datę.

Co powinieneś zrobić w dzień przesilenia?

W tym dniu zaangażuj się w planowanie, manifestacje i praktyki duchowe. Staraj się zadowolić siebie i innych, a także myśleć pozytywnie. Dobrze jest posprzątać. 21 grudnia to dobry czas na tworzenie list życzeń lub wizualizacji.

Niektórzy eksperci radzą też udekorować choinkę niezwykłymi dekoracjami: jeśli chcesz więcej zysku - rachunkami, jeśli szukasz miłości - zabawkami w kształcie serc, jeśli chcesz mieć dziecko - sutkami lub zabawkami w postaci dzieci itp.

Rodzice nic nie powiedzieli: kobieta nagle odnalazła swoją siostrę 70 lat później

Czego nie robić 21 grudnia?

W dniu lustrzanych dat i przesileń kategorycznie nie można życzyć komuś krzywdy, celowo się złościć i przeklinać. Ponadto nie należy długo spać i być leniwym, ten dzień należy spędzić aktywnie.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana