Każdego wieczoru obserwujemy ją na nocnym niebie, czasem nawet nie zwracając uwagi.

Została mamą w wieku 11 lat: teraz ma 35 lat i jest szczęśliwa

Sugerujemy wykonanie testu, aby lepiej poznać siebie. Wybierz jeden z sześciu projektów księżyców, który najbardziej Ci się podoba i przeczytaj opis.

Księżyc
Księżyc
Księżyc

1. Osiągnięcie

Popularne wiadomości teraz

52-letnia Jennifer Aniston pokazała się bez makijażu. Jaki jest sekret jej młodości

Kobieta urodziła niezwykłe trojaczki. To pierwszy raz w praktyce medycznej. Zdjęcia

Poprzednia żona Karola Strasburgera zmarła nagle w młodym wieku. Kim była i jak wyglądała?

Eksperci pokazali, jak wyglądałaby dziś księżna Diana, gdyby żyła. Wciąż byłaby niezwykle piękna

Jesteś energiczny, pewny siebie, optymistyczny. Nieustannie poszukujesz swojego miejsca na słońcu i aktywnie pracujesz, aby je zająć. Stabilność materiału jest dla Ciebie ważna. Uważasz to za klucz do sukcesu.

Twoim głównym zadaniem jest stanie się bardziej tolerancyjnym wobec siebie, mniej wymagającym i samokrytycznym. W przeciwnym razie sam pojedziesz. Nie karz się za błędy, zaakceptuj je i naucz się lekcji. Nie bądź katem dla swojego wnętrza.

2. Kreatywność

Jesteś emocjonalny i lubisz cieszyć się wykwintnymi rzeczami. Jesteś wielkim estetą w głębi serca i nawet jeśli Twoja praca nie jest związana ze sztukami wizualnymi, jesteś w tym dobrze zorientowany. Kochasz estetykę i wszystko, co piękne.

Twój minus to skłonność do nadmiaru. Możesz obejrzeć ciekawy film lub posłuchać ulubionej muzyki do rana, zjeść ogromną ilość niezdrowego jedzenia, obniżając poziom energii. Tylko dyscyplina, organizacja lub dobre nawyki mogą rozwiązać ten problem.

3. Energia

Masz silny charakter. W każdej sytuacji i na każdej pozycji chcesz poczuć swoje znaczenie i wagę.

Nie zawsze udaje się zbudować bliskie relacje. Traktujesz przyjaźń poważnie i bardzo boisz się zdrady. Twoim głównym zadaniem jest nauczyć się ufać ludziom i odpędzać strach przed zdradą.

Pani pędzi do szpitala na poród, ale kiedy specjaliści widzą, co ma w brzuchu, nie mogą uwierzyć własnym oczom

4. Współczucie

Motywuje Cię chęć czynienia dobrych uczynków i pomagania ludziom. Jesteś miłą osobą, ale zbyt wielkim altruistą. Brakuje ci trochę zdrowego egoizmu.

Twoim głównym zadaniem jest nauczenie się więcej odpoczywać i poświęcać czas na zaspokojenie własnych potrzeb i pragnień. Pewność siebie nie jest wadą, pozwala uniknąć uzależnienia od opinii innych.

5. Szukaj

Jesteś osobą dociekliwą, uwielbiasz podróżować, czytać, dokopywać się do prawdy, jesteś szlachetny i dobrze wychowany.

Jest też bardzo obiektywny i konsekwentny. Ale nie wszystko w życiu jest racjonalne. Ucząc się słuchać swojego wewnętrznego głosu, intuicji, serca, staniesz się znacznie spokojniejszy i szczęśliwszy. Udzielą ci jasnych odpowiedzi na pytania, których nie mogłeś pojąć swoim umysłem.

6. Ułagodzenie

Jesteś bardzo rodzinnym człowiekiem, kochasz przytulność, spokój, ciszę, wygodę. Unikasz konfliktów, dzięki czemu poświęcasz mniej energii na zamartwianie się.

Masz nawyk myślenia o przyszłości, planowania, martwienia się o to, co się nie wydarzyło. Naucz się żyć teraźniejszością bez marnowania energii na nieistniejące problemy.

Poznanie siebie jest zawsze interesujące. Czasami trzeba porozmawiać z inną osobą, aby zobaczyć swoje odbicie w jego oczach i po prostu spojrzeć w głąb siebie. Refleksje, medytacja, testy to narzędzia, które zawsze w tym pomagają.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana