Mogą to być gwałtowne wzloty i upadki, które mogą wpływać na zdrowie emocjonalne i fizyczne.

Zaginiona córka napisała list do rodziców. Nie było jej przez 5 lat

Oczywiście takie stany nie pozostają na całe życie, ale do tego trzeba stale pracować nad sobą.

Następnie wykonaj ten test, wybierając po prostu świecę, którą lubisz i czytając opis!

Biała świeca. Masz silną energię księżycową, która jest na najwyższym poziomie. Twoja dusza jest wystarczająco doświadczona, zawsze wiesz, czego chcesz tu i teraz. Dlatego nie musisz zawracać sobie głowy tworzeniem listy życzeń lub listy rzeczy do zrobienia. Ludzie są gotowi podążać za tobą, ponieważ widzą twoją energię i siłę. Jest w tobie jasne światło, więc użyj go!

Popularne wiadomości teraz

Magda Boczarska pozuje w "stroju Ewy". Fani: " Bosko Pani tu wygląda"

Na granicy rzeczywistości: kobieta urodziła 3 dzieci w jeden dzień i różne lata

Poprzednia żona Karola Strasburgera zmarła nagle w młodym wieku. Kim była i jak wyglądała?

Eksperci pokazali, jak wyglądałaby dziś księżna Diana, gdyby żyła. Wciąż byłaby niezwykle piękna

Fioletowa świeca. Wybór tej świecy oznacza, że ​​już niedługo będziesz mógł przyciągnąć do siebie obfitość i szczęście. Poznasz nowych przyjaciół, którzy staną się prawdziwymi przewodnikami, więc nie zapomnij wysłuchać ich opinii. Teraz potrzebujesz wiedzy, ale wraz z jej zdobywaniem możesz doświadczyć uczucia niesprawiedliwości, które szybko przeradza się w gniew. Ale musisz sobie z tym poradzić, a zobaczysz, że nie jest to daremne!

Czerwona świeca. Ten kolor wybierają ludzie, którzy starannie przygotowują się na miłość lub wojnę. Energia i moc po prostu kipi w tobie, którą pilnie trzeba gdzieś skierować! Musisz zebrać się na odwagę i puścić wszystkie złe wspomnienia. Pustka po tym może zostać wypełniona czymś dobrym wystarczająco szybko. Weź udział w bitwie, a zostaniesz nagrodzony!

Żółta świeca. Potrzebujesz dużo nowej wiedzy i jesteś gotowy do jej zdobycia. Nie powinieneś zadowalać się tym, co już zostało osiągnięte i zawsze idź dalej, zdobywaj nowe wyżyny. Twoje uczucia często wpływają na twoje zachowanie, co daje ci raczej emocjonalną osobę.

Zielona świeca. Jesteś zrównoważoną i zdrową osobą, która musi nauczyć się dziękować Wszechświatowi za wszystkie dary. Najgorsze już minęło, czas tworzyć, zmieniać i inspirować się naturą. Wtedy będziesz najszczęśliwszą osobą z możliwych!

Od pamiętnika do wolontariatu. Świąteczne obietnice, które złoży sobie w 2022 roku każdy znak zodiaku

Niebieska świeca. Jesteś gotowy do działania, a dobrze rozwinięta intuicja Ci w tym pomaga. Możesz być dość wrażliwy i sentymentalny, ale to jest tymczasowe. Czas zaufać swojemu instynktowi i podążać za swoimi pragnieniami.

Czarna świeca. Wiele osób uważa, że ​​czerń symbolizuje żałobę, ale tak nie jest. W rzeczywistości oznacza samoobronę lub introspekcję. Czas się zatrzymać, złapać oddech i zagłębić się w siebie. Wskazane jest, aby kilka następnych dni spędzić zupełnie samotnie na łonie natury.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana