Psychotesty od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Najważniejsze jest pierwsze wrażenie bez zbędnego analizowania. To co wybieramy, jako pierwsze wiele mówi o tym co drzemie w naszej duszy. To doskonały sposób by poznać ukryte pragnienia.

Nie przegap:

Edyta Górniak w świątecznym przesłaniu próbuje nawrócić swoich fanów

Wybierz jedną z choinek na obrazku. Pamiętaj jednak, że liczy się pierwszy wybór. Nie analizuj zbyt wiele. Pierwsza decyzja jest najlepsza.

Popularne wiadomości teraz

Nowy uczestnik programu "Królowe życia" usunięty z produkcji. Zachowanie Arkadiusza budzi wiele obaw

Na granicy rzeczywistości: kobieta urodziła 3 dzieci w jeden dzień i różne lata

Poprzednia żona Karola Strasburgera zmarła nagle w młodym wieku. Kim była i jak wyglądała?

Jak jedyni na świecie szescioraczki żyją 30 lat później. Dziewczyny stały się pięknościami

Choinka 1

Jesteś bardzo praktyczną osobą, ale drzemią w Tobie ogromne pokłady empatii. Kochasz swoją rodzinę i przyjaciół. Jesteś w stanie poświęcić wiele by byli oni szczęśliwi. Cechuje Cię spokój i harmonia. Nie lubisz konfliktów i szybko starasz się rozwiązać wszystkie problemy. Pamiętaj też odrobinę o sobie.

Choinka 2

Uwielbiasz działać w samotności. Uważasz, że nikt nie zrobi tego lepiej od Ciebie. Zarówno w życiu zawodowym, jak i rodzinnym działasz według planu. Nie pozwalasz sobie na zbyt wiele momentów swobody.Lubisz się uśmiechać lecz masz na to zbyt mało czasu. Pamiętaj, że odpoczynek i dystans do siebie jest niezwykle ważny.

Choinka 3

Uparcie dążysz do swoich celów i czujesz na sobie wielką presję, by sprostać wszystkim wymaganiom. Rzadko odpoczywasz bowiem ciągle tworzysz w głowie plan co jeszcze można zrobić, by było lepiej. Dostrzegasz, że ludzie się o Ciebie troszczą, jesteś życzliwa, lecz nie pozwalasz zbytnio zbliżać się do siebie. 

Choinka 4

Masz w sobie wiele energii i entuzjazmu. Uwielbiasz ludzi. Działasz szybko i energicznie. Wielu zazdrości Ci tego ile masz w sobie wiary i nadziei, że wszędzie wokół jest dobro. Pamiętaj, żeby czasem trochę zwolnić i lepiej przeanalizować sytuację. Niektóre spontaniczne decyzje mogą spowodować kłopoty.

Choinka 5

Jesteś minimalistką. Nie potrzebujesz zbyt wiele do tego, aby być szczęśliwa. Stawiasz na praktyczne rozwiązania i sprawdzonych przyjaciół. Jesteś zaradna i samowystarczalna. Cechuje Cię siła lecz musisz pamiętać, aby czasem pozwolić sobie na odrobinę relaksu. Naucz się prosić o pomoc, nie wszystko musi spoczywać na Twoich barkach.

Choinka 6

Cechuje Cię kreatywność i wrażliwość. Masz głowę pełna pomysłów, uwielbiasz zaskakiwać. Wokół Ciebie zawsze jest wiele ludzi. Zarażasz uśmiechem i optymizmem, niestety nie zawsze przeczuwasz ryzyko, a przez twoje miękkie i wrażliwe serce łatwo jest Cię zranić.

Zgadza się?

Dziękujemy, że przeczytałaś nasz materiał.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana