Nawet jeśli dotyczy to tylko jego preferencji żywieniowych lub ubioru. Najczęściej wybór dokonujemy świadomie, opierając się na naszych cechach charakteru.

Piernik i choinka. Zabawne postacie dostarczające prezenty zostały złapane przez kamery monitorujące

Buty numer 1. Bardzo kochasz siebie, a jednocześnie obdarzasz życzliwością otaczających Cię ludzi. Jednocześnie potrzebujesz dobrego nastawienia do siebie. Często się zakochujesz i nieważne w czym - mężczyźni, kosmetyki, ubrania czy obraz. Możesz być opisana jako dość romantyczna i wrażliwa osoba, która uwielbia flirtować i zwracać na siebie uwagę innych. Chcesz mieć swojego patrona, który spełni wszystkie Twoje pragnienia.

Buty numer 2. Jesteś dość tajemniczą osobą i można to uznać za Twoją atrakcję. Nie można ustanowić nad tobą kontroli, ponieważ dusza wymaga niezależności i całkowitej wolności. Jesteś wystarczająco twardy dla siebie i możesz osiągnąć wszystko, co chcesz. Zawsze dokładnie wiesz, czego chcesz i idziesz do celu.

Buty numer 3. Jesteś dość celową i samowystarczalną osobą. Jesteś gotowy, aby iść naprzód, aby osiągnąć to, czego chcesz, a nawet możesz chodzić po głowach. Jesteś namiętny, wojowniczy i łatwy do włączenia. Pomimo obecności dumy, możesz łatwo pomóc osobie za darmo.

Popularne wiadomości teraz

Nowy uczestnik programu "Królowe życia" usunięty z produkcji. Zachowanie Arkadiusza budzi wiele obaw

Wyjątkowa propozycja dla Edyty Górniak. Ten występ pozwoli jej wrócić do korzeni

Kobieta urodziła niezwykłe trojaczki. To pierwszy raz w praktyce medycznej. Zdjęcia

Eksperci pokazali, jak wyglądałaby dziś księżna Diana, gdyby żyła. Wciąż byłaby niezwykle piękna

Buty numer 4. Jesteś kapryśną, ale wyluzowaną osobą. Uwielbiam nawiązywać nowe znajomości i szybko przystosowywać się do nowych warunków. Z komunikacji z tobą pozostają tylko przyjemne doznania, ponieważ zawsze dążysz do rozwoju, stawania się lepszym i nigdy nie pozostajesz w miejscu. Z łatwością zaakceptujesz charakter ukochanej osoby, ale jednocześnie nie zatracisz swojej indywidualności.

Jak wyglądała najgrubsza kobieta świata, która schudła 416 kg. Zdjęcia przed i po

Buty numer 5. Z natury jesteś osobą autorytarną i nie lubisz nikogo wpuszczać do swojego życia osobistego. Jesteś osobą dość selektywną i nie marnuj czasu na drobiazgi. Zawsze wiesz, jak zachować emocje dla siebie, co często pomaga w życiu.

Buty numer 6. Jesteś osobą emocjonalną, więc łatwo ulegasz sugestiom. Łatwo wpaść w panikę lub euforię, a potem łatwo zmienić je w inne uczucia. Pomimo ducha walki pilnie potrzebujesz wsparcia i silnego ramienia obok ciebie. Łatwo urzekasz osoby płci przeciwnej, ponieważ nie sposób się z tobą nudzić!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana